Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

[quote name='Pegaza']dziewczyny cos Wam powiem na koniec dostalam fona od mojego ze :odpalil samochod wyszedl by oczyscic szyby i wtedy auto sie zamknelo razem z dokumentami, zapalone...m-a sie nie ma jak dostac do srodka, zapasowy pilot w domu, jest pozna godzina sasiadzi spia juz pewnie..poprostu na koniec pechowego dnia 13-tego - bajka:roll:[/QUOTE]

Wspolczuje, my tez kiedys mielismy podobna sytuacje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karkakarka']BU!
Ja kiedyś dziecko zatrzasłam z kluczykami :roll: 8 miesięcy miał mój Sebek wtedy....:oops:[/QUOTE]

Karina dobra jesteś :evil_lol:

A ja w ubiegłym roku wracając z pracy (23 km do domu) zatrzasnęłam torebkę a w niej telefon i spora gotówka bo wypłaciłam z banku połowę kwoty na zakup działki ;) Wieczór ja w tych rejonach mieszkałam od 2 m-cy, nieznałam nikogo, jedyny nr telefonu jaki pamiętałam to do męża a on w pracy, pod ziemią :( Do domu po klucz zapasowy nie miałam jak jechać bo nie miałam ani grosza w kieszeni - wszystko w torebce, zreszta bałam się, że ktoś mi tą torebkę skubnie bo tak zachęcająco wyglądała na tym siedzeniu ;)
Dwóch facetów próbowało mi wyłamać zamek w drzwiach, ale marni z nich włamywacze bo się nie udało. W rezultacie czekałam na parkingu prawie 5 godzin aż mój m skończy zmianę, jeden z tych niedoszłych włamywaczy do niego zadzwonił i mój mężuś przyjechał z zapasowym kluczem:) Możecie sobie wyobrazić jak mnie ucieszył jego widok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']Cześć Daria! Wpadłam tylko na chwilę, bo grypa mnie dopadła, mam nadzieję, że nie świńska, bo w świnkach to teraz Klaudia się specjalizuje;). Jak się wykuruję, to przyjdę na dłużej...[/QUOTE]
no to zdrowka zycze zebys przed swietami wyzdrowiala, bo co to za swieta w lozku....chociaz tez tam moze byc milo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']Cześć Daria! Wpadłam tylko na chwilę, bo grypa mnie dopadła, mam nadzieję, że nie świńska, bo w świnkach to teraz Klaudia się specjalizuje;). Jak się wykuruję, to przyjdę na dłużej...[/QUOTE]
I się na mnie zemściły te świnki, bo mnie też choróbsko dopadło, z resztą pół grupy u mnie chore. A po wydziale chodzi żart, że moda na świńską grypę się skończyła, teraz trendy jest kozia :eviltong:

Cześć Daria :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']BU!
Ja kiedyś dziecko zatrzasłam z kluczykami :roll: 8 miesięcy miał mój Sebek wtedy....:oops:[/QUOTE]
To jest mało .. Łukiego siory córki same się zamknęły z kluczykami w środku :crazyeye: :shake: A byli wtedy na działce, daleko od domu, kluczy zapasowych brak, dzieci w szoku i nie docierały do nich komunikaty typu "naciśnij guzik" :shake: :evil_lol: W końcu jakoś im się udało, ale było gorrąco :evil_lol:


Cze Daria :loveu:

Ikee też mam daleko :-( Albo Gdańsk 170 km albo Poznań 150 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...