Jump to content
Dogomania

III MWPR Białystok 29-30.08.2009


piotrjan

Recommended Posts

[quote name='Lived']Tak, tak, przy ringu aussików będziemy na pewno;), ale i po wystawie też się będziemy kręcić, ciężko mi sprecyzować. W każdym razie jeśli zobaczysz gdzieś mało wyrośniętego kundla wyglądającego tak: [URL="http://img198.imageshack.us/i/obraz004fso.jpg/"]Imageshack - obraz004fso[/URL] ,to będziemy my :)
[/quote]

Bede sie rozgladac za wami :cool3:
Bedziecie tylko w niedziele ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek'][B]Beata Petkievica (LV)[/B]
Owczarek australijski - australian shepherd



a tak sie modliłam zeby nie ona :(

jak nie ma znajomych na ringu to świetnie sędzuje - budowa, ruch, ogólne wrażenie ! ale straciła u mnie wszystko jak krzywemu !! z okropnym ruchem, fatalną budową suce co do tej pory miała niskie loty dała rase bo kolezanka z jej zwiazku wystawiała :(((

straciła u mnie wszystko - a szkoda bo potafi miec super oko !!

dlatego przyjadę z miłą chęcia jak nie będą zgłoszone psy z LV - bo wtedy napewno bedzie obiektywne i bardzo dobre sędziowanie !![/quote]

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]To jest jedno zdanie na temat tej sędziny. Ja mam za to całkowicie odmienne. Znam tę sędzinę jako osobę, która nigdy nie sędziuje drugiego końca smyczy. Przez ostatnie 10 lat wiele razy miałam możliwość obserwowania jej niezależności. A to że świetnie zna się na wielu rasach – to fakt. I właśnie za tą wiedzę o psach które sędziuje i brak układowości jest rozchwytywana na całym świecie.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Ja wczoraj zgłosiłam i opłaciłam Fiolke, bo Kaja niestety się nie wybiera :( Będziemy w dwa dni :cool3:[/quote]

Powiem tak: :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:

Sie chyba zobaczymy, a raczej sie zobaczymy chyba ze sie nie pojawisz, ja bialego nigdy nie omijam :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...