Jump to content
Dogomania

III MWPR Białystok 29-30.08.2009


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']
dokładnie - można zrobić spore spotkanko :cool3:[/quote]

jestem za :cool3:

[quote name='Asiaczek']Noooo, spotkanko to już się szykuje...
Ma być "wino, kobiety i śpiew...":evil_lol::evil_lol::evil_lol: No, może ten śpiew na końcu to zostawmy, co?:diabloti:

Pzdr.[/quote]


kobiety to beda na pewno :evil_lol:
a co do wina to cyba nie mozna w miejscu publicznym :diabloti:
a spiew ? hmm w sumie czemu nie :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']jestem za :cool3:
kobiety to beda na pewno :evil_lol:
a co do wina to cyba nie mozna w miejscu publicznym :diabloti:
a spiew ? hmm w sumie czemu nie :diabloti::evil_lol:[/quote]
Wino = szampan lub wino = wino.
A ja uważam, że po ocenie, to można wypic szampana. Juz tak wielokrotnie bywało. A niektórzy to nawet pewnie będą mieli "co" opijać...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wino = szampan lub wino = wino.
A ja uważam, że po ocenie, to można wypic szampana. Juz tak wielokrotnie bywało. A niektórzy to nawet pewnie będą mieli "co" opijać...

Pzdr.[/quote]


ja mam cichą nadzieję, że po tej wystawie będę miała CO opijać, bo to ważna wystawa, bardzo nam potrzebna :razz:

[B]Iza[/B] - nie martw się - tutaj widzę, że organizatorzy bardzo dbają o wystawców to i wypić pozwolą kulturalnie :lol: przecież nikt nie pisze o uwaleniu się za przeprszeniem jak prosię :lol:

kulturka ma być pełna kulturka - a jak ktoś będzie tak szczęśliwy to i bez picia zaśpiewa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wino = szampan lub wino = wino.
A ja uważam, że po ocenie, to można wypic szampana. Juz tak wielokrotnie bywało. A niektórzy to nawet pewnie będą mieli "co" opijać...

Pzdr.[/quote]

[quote name='agnethka']
[B]Iza[/B] - nie martw się - tutaj widzę, że organizatorzy bardzo dbają o wystawców to i wypić pozwolą kulturalnie :lol: przecież nikt nie pisze o uwaleniu się za przeprszeniem jak prosię :lol:

kulturka ma być pełna kulturka - a jak ktoś będzie tak szczęśliwy to i bez picia zaśpiewa ;)[/quote]

Ale ja oczywiscie zartowalam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']

My będziemy obowiązkowo, jako widzowie (na razie :cool3:). Wie ktoś może, czy będą problemy z wejściem na teren wystawy z niezgłoszonym psem?[/quote]

Do tej pory chya nigdy nie bylo problemow z wchodzeniem z niezgloszonym psem ;)
A z czym bedziesz ? :cool3: Maluszek jakis ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Iza."']Do tej pory chya nigdy nie bylo problemow z wchodzeniem z niezgloszonym psem ;-)[/quote]
Uff, to super, mam nadzieję, że i teraz nie będzie :)

[quote name='"Iza."']A z czym bedziesz ? :cool3: Maluszek jakis ? :razz:[/quote]
Tak, aussik :) Będziemy się socjalizować, więc jeśli będziesz miała ochotę, to zapraszamy na mizianko małej piranii :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Uff, to super, mam nadzieję, że i teraz nie będzie :)


Tak, aussik :) Będziemy się socjalizować, więc jeśli będziesz miała ochotę, to zapraszamy na mizianko małej piranii :diabloti:[/quote]

Najwazniejsze zebys miala ksiazeczke ;)


Baaardzo chetnie :loveu:
Gdzie bedzie mozna Was znalesc ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja narazie jeszcze tylko widzem jestem ale wszytskich zapraszam do białego, w tamtym roku było ciekawie, więc w tym roku również powinno być i ciekawie i miło a z psami niewystawowymi można wchodzić wiem że w tamtym roku dość dużo osób było ze swoimi psiakami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Iza."']Baaardzo chetnie :loveu:
Gdzie bedzie mozna Was znalesc ?:cool3:[/quote]

[quote name='"agnethka"']pewnie będą przy ringu owczarków australijskich ;-)[/quote]
Tak, tak, przy ringu aussików będziemy na pewno;), ale i po wystawie też się będziemy kręcić, ciężko mi sprecyzować. W każdym razie jeśli zobaczysz gdzieś mało wyrośniętego kundla wyglądającego tak: [URL="http://img198.imageshack.us/i/obraz004fso.jpg/"]Imageshack - obraz004fso[/URL] ,to będziemy my :)

[quote name='"agnethka"']tak ;-) będziemy z bannerkiem :lol:
2 staffiki i 1 ofsik, jeśli się nam rasy w czasie nie pokryją to pojawię się przy ringu ofsików z aparatem ;-)[/quote]
Super, w takim razie mam cichą nadzieję na wymizianie Casiddy'ego! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Tak, tak, przy ringu aussików będziemy na pewno;), ale i po wystawie też się będziemy kręcić, ciężko mi sprecyzować. W każdym razie jeśli zobaczysz gdzieś mało wyrośniętego kundla wyglądającego tak: [URL="http://img198.imageshack.us/i/obraz004fso.jpg/"]Imageshack - obraz004fso[/URL] ,to będziemy my :)


Super, w takim razie mam cichą nadzieję na wymizianie Casiddy'ego! :loveu:[/quote]

Tak, będzie Cassidy ;)

a Twój kundel jest dość podobny do naszej Dulki ;)
ja zapraszam do ringu staffików :loveu: bo pewnie tam prędzej mnie znajdziesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...