Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Carie, Sniezna Rakieta!!! Jeżeli mnie pamiec nie myli STALIŚCIE OBOK SIEBIE NA STAKE OUT`cie w Lublińcu ;-)

Ewaka, chyba masz racje. Też mi tak się wydawało, ale nie znam jeszcze wszystkich.

Musze nadrobić zaległości. Cieszę się ze mam okazje poznać tyle ciekawych osób.

Do zobaczenia na zawodach.

A gdzie stałaś bo ja koło manmata oplem kombi .

Link to comment
Share on other sites

Carie, Sniezna Rakieta!!! Jeżeli mnie pamiec nie myli STALIŚCIE OBOK SIEBIE NA STAKE OUT`cie w Lublińcu ;-)

Ewaka, chyba masz racje. Też mi tak się wydawało, ale nie znam jeszcze wszystkich.

Musze nadrobić zaległości. Cieszę się ze mam okazje poznać tyle ciekawych osób.

Do zobaczenia na zawodach.

A gdzie stałaś bo ja koło manmata oplem kombi .

A ja obok ciebie , starym zielonym Audi z przyczepą .

Link to comment
Share on other sites

Carie, Sniezna Rakieta!!! Jeżeli mnie pamiec nie myli STALIŚCIE OBOK SIEBIE NA STAKE OUT`cie w Lublińcu ;-)

Ewaka, chyba masz racje. Też mi tak się wydawało, ale nie znam jeszcze wszystkich.

Musze nadrobić zaległości. Cieszę się ze mam okazje poznać tyle ciekawych osób.

Do zobaczenia na zawodach.

A gdzie stałaś bo ja koło manmata oplem kombi .

A ja obok ciebie , starym zielonym Audi z przyczepą .

Dokładnie, a ja kursowałam między wami 8)

Link to comment
Share on other sites

WŁasnie a propo noclegu - Agnieszka czy Ty szukasz kogos ( 2 osoby ) do swojego pokoju w internacie ??? Bo jesli tak to ja sie pisze !!!! mam co prawda zarezerwowany juz, ale wolaŁabym by byŁo taniej i chetnie sie do kogos wprosze. Prosze o szybka odpowiedz, bo w weekend mnie nie ma w necie.....

Link to comment
Share on other sites

Jasne :) Poznam wreszcie Twojego dobrego fotografa 8) :D

Jesli pozwolą, aby psy spały w Internacie, to nie będzie problemu, bo my biuerzemy dwa psy. A jesli wyjdzie tak, że zabieramy Runę zamiast Manu (ale juz chyba jest OK z łapą :) ), to zobaczymy na miejscu, czy się zgodzą sunie... Jak nie, to sypialnia psia jest i tak w samochodzie :wink:

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje, ze sie zgodza, bo przyznaje sie ze Eciara w samochodzie by umarŁa - strasznie humorzasta jest. No i ona pierwsza z regoly nie zaczepia, chyba ze inny pies jej zeby pokarze to moze byc kiepsko, ale kaganiec bede miala na wszelki wypadek :)

dobra ja spadam, bede w poniedzialek.

Link to comment
Share on other sites

Ello :)

Wlasnie wrocilem z rekonesansu po trasach zawodow w Swierklancu :)

Okolica super, w sam raz na zawody, tereny ziemne czasami kamieniste ale niewiele.Kilka fajnych wzniesien na ktore z wozkiem trzeba bedzie chyba podbiec (dzisiaj z dwoma psami podbiegalem). Zobaczymy jak organizatorzy ustala trase, ale jest ok.Bedzie fajnie :lol:

Odprawa przed zawodami w piatek o 20 w Pałacu Kawalera w parku w Świerklańcu :)

Link to comment
Share on other sites

hehehehhehehehhehehe no tak :) a ja gupia blondynka myslalam, ze to dzielnica Katowic heheeh, sorki Zanna , nie chcialam wprowadzac w blad - samo jakos tak... wyszlo heheheheheh mysle, ze droga prosta - dojechalismy do Parku Wodnego to pewnie i do Swierklanca sie uda :P

Blondyneczko, a napiszcie, jak żeście do tego parku wodnego jechały. :wink: Zadupiami na Tarnowskie Góry, czy jedynką do Siewierza i tam w prawo?

Link to comment
Share on other sites

hehehehhehehehhehehe no tak :) a ja gupia blondynka myslalam, ze to dzielnica Katowic heheeh, sorki Zanna , nie chcialam wprowadzac w blad - samo jakos tak... wyszlo heheheheheh mysle, ze droga prosta - dojechalismy do Parku Wodnego to pewnie i do Swierklanca sie uda :P

Wyobrażam sobie, jak w dzień zawodów jeżże po Katowicach i szukam nieistniejącej dzielnicy. :evil: Ale co tam, wybaczam , w końcu jak sama twierdzisz jesteś blondynką. :D

Śnieżna-Rakieta

www.sniezna-rakieta.w.pl

Link to comment
Share on other sites

Piątkę, to sobie przybijemy jak dojedziecie, a na Gdynie to tylko jedynka. :wink:

A tak poważnie to jak wjeżdżałyście do T.G. to w lewo prowadziła droga na Nakło, Siewierz (nie pamiętam, ale chyba tam było rondo).

Potem cały czas prosto, mijacie Nakło i będzie rondo (w prawo na Górny Śląsk :wink: ), Wy dalej prosto, a po ok. 1 km droga główna będzie skręcać 90 stopni w lewo (w prawo będzie na Piekary), skręcacie w prawo i kawałek dalej po lewej stronie będzie brama główna do parku. Zawody będą mniej więcej na jej wysokości na sadach po prawej stronie.

Pozdrawiam GL. :D

Link to comment
Share on other sites

Piątkę, to sobie przybijemy jak dojedziecie, a na Gdynie to tylko jedynka. :wink:

A tak poważnie to jak wjeżdżałyście do T.G. to w lewo prowadziła droga na Nakło, Siewierz (nie pamiętam, ale chyba tam było rondo).

Potem cały czas prosto, mijacie Nakło i będzie rondo (w prawo na Górny Śląsk :wink: ), Wy dalej prosto, a po ok. 1 km droga główna będzie skręcać 90 stopni w lewo (w prawo będzie na Piekary), skręcacie w prawo i kawałek dalej po lewej stronie będzie brama główna do parku. Zawody będą mniej więcej na jej wysokości na sadach po prawej stronie.

Pozdrawiam GL. :D

Dziękuje Grześ, za wyjaśnienia, mam nadzieje że nie zgubimy się i dojedziemy na czas. :D

Pozdrawiam Śnieżna-Rakieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...