Jump to content
Dogomania

Puchar Polski 2009 Zabrze


Magda&Bloom

Recommended Posts

"Dziś jest 1 lipca, do zawodów zostały tylko 3 dni. Przygotowania pełną parą :-) a jako że nie możemy już dłużej czekać - lista startowa została dziś zamknięta - miała być zamknięta 20 czerwca, ale daliśmy jeszcze wszystkim czas do końca miesiąca.
Na miejscu zawodów - tak jak było podawane w powiadomieniach - nie ma możliwości ani uregulowania opłaty, ani jej zweryfikowania. Nie da się czekać i prosić w nieskończoność o zrobienie przelewu... "

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani, czy ma ktos moze miejsce w samochodzie dla dwoch belgow (ktore sie latwo upychaja), badz bardziej korzystnie dwoch psow i ich wlascicielki? psy bezproblemowe, do benzyny sie dorzucamy, zapewniam mile towarzystwo ;)
niestety transport mi sie posypal i szukam alternatywy...

Link to comment
Share on other sites

[B]Do[/B] której jest planowany piątkowy trening? Ja na pewno na 15 nie dam rady się zjawić. Ale chciałabym się z terenem zapoznać. Wolałabym jednak uniknąć sytuacji, że przyjeżdżam, a tu wszystko jest pozamykane na siedem spustów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine'][B]Do[/B] której jest planowany piątkowy trening? Ja na pewno na 15 nie dam rady się zjawić. Ale chciałabym się z terenem zapoznać. Wolałabym jednak uniknąć sytuacji, że przyjeżdżam, a tu wszystko jest pozamykane na siedem spustów ;)[/QUOTE]

ja tam będę od 11 w piątek do wieczora w niedziele :cool3:, więc trenować możesz w piątek tak długo jak długo będzie jasno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Staram sie znalezc dokladny adres zawodow i nie moge. Czy Kozlow to taka mala miejscowosc, ze nie ma potrzeby podawania adresu, czy ja po prostu zle patrze, a adres gdzies jest?[/quote]

Z tego co wiem Kozłów to taka mała miejscowość. Stadion nie ma dokładniejszego adresu. Organizator obiecał, iż będą odpowiednio oznakowane skrzyżowania aby dojechać bez większych problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Czy Kozlow to taka mala miejscowosc, ze nie ma potrzeby podawania adresu, czy ja po prostu zle patrze, a adres gdzies jest?[/quote]

Tutaj jest zjazd z autostrady, którym trzeba zjechać:
[URL="http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,18.57473,50.27778?l=f8ea3b6fb2364cfb"]Mapa Polski[/URL] (polecam z tą mapą prześledzić poniższy mój opis )

Zjazd (na drogę 408 , zjazd nazywa się Gliwice-Ostropa) jest charakterystyczny, jedzie się nim całą chwilkę;-) Przejeżdżamy nad autostradą, pod autostradą i ogólnie jest to zakręcone miejsce, więc się nie zdziwcie - ale zgubić się nie da (nie ma wyboru).
Po przejechaniu pod autostradą dojeżdżamy do skrzyżowania (jesteśmy na podporządkowaniu). Widać tam piekarnię (z której będziemy mieć świeże bułeczki ;-) ). Skręcamy (w prawo, ul.Daszyńskiego-Ignacego, która zmienia się w Gliwicką). Jedziemy ok.3 km prosto, dojeżdżamy do ryneczku (rynek Sośnicowic - śliczny!) - skręcamy na nim w prawo, w ul. Łabędzką.

Jedziemy prosto, prosto, prosto (ok.3 km), przejeżdżamy nad autostradą, potem jeszcze ok.1 km prosto i gdy droga skręci ostro w prawo - będzie odbicie w ul.Wałbrzyską (nie wiem, czy ona jest tam tak nazwana - będzie nasze oznakowanie, i jest strzałka na KS RUCH Kozłów).
Jeśli dojedziecie na ul. łabędzią, albo co gorsza - Wyczółkowskiego - znaczy że pojechaliście za daleko ;-)

Stadion powinniście zobaczyć po prawej stronie.

Mam nadzieję, że opis pomocny. Dojazd będzie oznakowany w kluczowych miejscach, w razie czego też przecież można zadzwonić do nas (nr telefonu na stronie zawodów).
Miejsce to stadion RUCHU Kozłów (myślę, że miejscowi będą wiedzieć, gdzie to;-)).

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zbliża się burza, jutro po południu tez ma być wielka burza, w sobote słońce i do 33 stopni :mad:, w niedziele zachmurzenie ale ciepło i bez deszczu.

Takie są prognozy a co z tego będzie to zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']CHI dopytuje (przeze mnie, bo znowu zalogować się nie może) o współrzędne dla GPS . Macie możliwość podać?[/QUOTE]


Wafelek ma zapisane. Jak wróci do domu to wrzuci na forum.

Link to comment
Share on other sites

Matlabowy generator liczb losowych o szumnej nazwie Mersenne Twister [SIZE=1](pod nadzorem jaśnie oświeconej komisji w osobach Przema i Wafelka :diabloti: ) [/SIZE]właśnie dopiero co rozlosował numery startowe - jeśli ktoś ciekawy - dostępne na liście startowej.
Reklamacji nie przyjmujemy ;-)

Link to comment
Share on other sites

To ja pierwsza :D. Bardzo dziękuje za super zawody. Mnóstwo nagród, sędzie bardzo sympatyczny i torki fajne, acz zakręcone czasem
Dzielnie walczyłyśmy i stałyśmy na pudle :D Tyle karmy to pudel jeszcze w życiu nie wygała :D

Pozdrawiam Marzena i Kawa

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam o 1 do domu... Było tak fajnie, że nie chciało mi się wyjeżdżać...
DZIĘKI WIELKIE za zawody, za 2 fantastyczne dni...
Organizacja, ludzie i miejsce SUPER!!! Jednak co Agilitowcy to Agilitowcy - kochani dzięki Wam chce się żyć...
Sędzia przesympatyczny, torki takie pod moje psy:razz: (to zanaczy bardzo ciasne) tylko ja jeszcze dużo musze popracować..

Dziękuję za uwagi po przebiegach - zwłaszcza za jedną SUPER CENNĄ UWAGĘ... Nie powinnam mieć pretensji do Funi, że zatrzymuje się przed tunelm i patrzy na mnie conajmniej ze zdziwieniem... No bo dowiedziałam się że wołam do niej "tunel HOOPP!!!" :crazyeye: sama nie byłabym w stanie tego wyłapać, ale tak to jest jak sie ćwiczy samemu:-(

I jeszcze na koniec muszę się pochwalić...
Fakt bull - :razz: to pies inaczej, ale nie wiedziałam, że Funia aż tak lubi się popisywać... :lol:
Nie dała nam złożyć palisady (tej co w sobote tak ją kłuła w łapy...) biegała w tą i spowrotem jakby się chciała pochwalić "patrzcie jak ja pięknie ZBIEGAM obie strefy:crazyeye::lol:) - aby złożyć palisadę trzeba było bulla przytrzymać... ciekawe czy jej tak juz zostanie :razz:

Pozdrawiam i czekam na zdjęcia..
CHI & BBB

Część zawodników (w tym Organizatorów ;) ) pojechała bezpośrednio do Horni Sucha na obóz stąd pustki na necie...

Link to comment
Share on other sites

No to pierwsze koty za płoty - zadebiutowaliśmy na zawodach agility [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/001.gif[/IMG]

Chyba z całkiem przyzwoitym wynikiem. Na sześć przebiegów tylko jedna detka (z mojej winy). W klasyfikacjach łącznych, odpowiednio - 3 i 1 miejsce [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/001.gif[/IMG]
Dodatkowo - tytuł - Najlepszy Debiut [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/001.gif[/IMG]

A to wszystko 1,5 miesiąca od rozpoczęcia regularnych treningów i zapoznania ze strefówkami [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/001.gif[/IMG]

Oczywiście mogło być o wiele lepiej. Suczysko biegało zdecydowanie wolniej niż na treningach, ale mój stres, brak doświadczenia i niesamowity skwar i duchota robiły swoje. Nie mam więc powodów żeby narzekać [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Ba, jestem z mojego potwora naprawdę zadowolona [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/706.gif[/IMG]

A teraz jeśli chodzi o same zawody - wielkie brawa dla organizatorów! Naprawdę świetna robota! Fajny teren, dobra organizacja (choć jak się okazało, część moich danych, wysyłanych przed zawodami mailowo, zaginęła w akcji :P ) super atmosfera - czego chcieć więcej :)

OGROMNE gratulacje dla wszystkich zwycięzców :)

P.S. Po cichu liczę, że może znajdzie się jakaś fotka mojego czarnucha :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za roczny zapas karmy :D Na puchary Bryndzy będę musiała zorganizować pokaźną półkę ;) a dyplomy oprawić.

Generalnie, wielkie dzięki za organizację, świetnego sędziego, atmosferę i doping :) Mimo że z cieczką to udało nam się biegać naprawdę bosko. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Zabrza!! Szkoda tylko, że tak późno skończyliśmy, bo do Wawy dotarłyśmy ok 24.

Link to comment
Share on other sites

I ja także dziękuję za BARDZO FAJNE ZAWODY!! :multi::multi::multi:

Było bardzo, bardzo sympatycznie :loveu: Torki interesujące, atmosfera przednia, teren genialny, jedzonko na miejscu, tuneliada z gorącym dopingiem... Super :) Bardzo dziękuję - i organizatorom, którzy stanęli na wysokości zadania :Rose: i wszystkim zawodnikom, bo w końcu atmosfera też zależy od nas, no nie? :)

Co do zdjęć, to w sobotę wymiękłam, bo organizatorzy zapomnieli o klimatyzacji ;) a w niedzielę jednak moje problemy ostatnich dwóch miesięcy dały o sobie znać, więc tylko troszkę strzelałam. Ale za to zerówki mam chyba wszystkie :razz:

Zresztą widziałam tam sporą ekipę fotografów, więc mam nadzieję, że zdjęcia różne będą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...