Jump to content
Dogomania

Puchar Polski 2009 Zabrze


Magda&Bloom

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tego niestety nie mogę w 100% zagwarantować, bo tak naprawde ciezko jest policzyc ile osob tam sie zmiesci z materacami a moze nawet klatkami, sala jest w miarfe duza wiec nie powiino byc problemu.

Ta sama sytuacja z treningami, od 17 przeszkody beda na stadionie i bedzie mozna korzystac, zapisów nie robimy bo nikt nie jest w stanie okreslic o ktorej dojedzie z warszawy szczecina czy np bydgoszczy, torek bedzie cały czas a ludzie chyba sie jakos dogadaja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Kooomuuu koooomu bo idę do domu:evil_lol:;)[/QUOTE]

Pisze to ze względu na to że na ostatnie zawody w ostatnim dniu zapisało się ponad 20 osób, u nas zapisy jeszcze 3 tygodnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']ja tam jestem na liście x 3 więc mogę z wyluzowaniem obserwować co zrobią inni:evil_lol: no i po meczu muszę jakoś odreagować;)[/quote]


Hehe Sajko czyżbyś mecza oglądała??? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ech...
obudziłam się... ale zajechana jestm totalnie
jak wszyscy to i babcia też;-)
Tylko nie wiem czy zgłosiłam oba psy:-( ...
Coś mam problemy z rzeczywistością...
Jakby coś (bo czasami mi prąd wyłaczają i tracę kontakt z netem ) to zgłaszam oba białe - Blondyn w LA1 i Funia w LA0...
Jak przeżyję do 10 to bedę żyć..
pozdrawiam
CHI
i juz tylko 2 białe...:-(

To dopisz proszę w nawiasie (Funia) bo zapomniałam :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Ech...
obudziłam się... ale zajechana jestm totalnie
jak wszyscy to i babcia też;-)
Tylko nie wiem czy zgłosiłam oba psy:-( ...
Coś mam problemy z rzeczywistością...
Jakby coś (bo czasami mi prąd wyłaczają i tracę kontakt z netem ) to zgłaszam oba białe - Blondyn w LA1 i Funia w LA0...
Jak przeżyję do 10 to bedę żyć..
pozdrawiam
CHI
i juz tylko 2 białe...:-([/QUOTE]

2 Zgłoszone :lol:

pozostało 5 miejsc :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My się już dawno zgłosiliśmy i [B]szukam teraz transportu i noclegu z kimś[/B] - może ktoś jedzie w piątek wieczorem (albo ew. w sobotę rano ale to chyba niewykonalne) [B]z Warszawy[/B] i jeszcze może ma miejsce w samochodzie i gdzieś w noclegu? [B]Dla 1 osoby z małym psem [/B];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']to znaczy wpisz ja na listę rezerwową, bo się muszę z nią zobaczyć i pogadać przy pyfku z beczki[/QUOTE]
:crazyeye: a czemu się wcześniej nie zapisała? pogubiłem sie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak gwoli jasności, bo inaczej się błyskawicznie pogubimy ;-)
Bardzo prosimy osoby chętne do wpisania na listę rezerwową o zgłoszenie się (ze wszystkimi danymi) poprzez formularz internetowy na stronie ([URL="http://zabrze.zapsem.pl/"]Puchar Polski Agility 2009 - Zabrze 04-05.07.2009[/URL])

O ewentualnym wciągnięciu na miejsce osoby rezygnującej decydować będzie data zgłoszenia się (nr na liście rezerwowej).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...