Jump to content
Dogomania

Puchar Polski 2009 Zabrze


Magda&Bloom

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Ale twoje malolaty maja ciut wiecej niz 20 miesiecy o ile dobrze wiem.....:roll:[/quote]

Hehe ja pierwszy raz pojechałam pod namiot jak miałam niecały roczek i jakoś żyję i do tej pory lubię pod namiotem spać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - dostaliśmy informacje z oddz.Zabrze, że do dzisiaj (23 czerwiec) zawodów nie opłaciło jeszcze aż ok. 40 osób, a termin wpłat minął przecież już kilka dni temu...

Bardzo, bardzo prosimy wszystkich "spóźnialskich" o jak najszybsze zrobienie tej opłaty... bo jej brak bardzo utrudnia nam życie :(

Link to comment
Share on other sites

na dzień dzisiejszy mamy 36 nie opłaconych psów.

Napisze tak: 2 miesiące prosiłem w związku o zgodę na zawody, obiecywałem że wszystko sami zorganizujemy i wszyscy zapłacą w terminie.
Dziś musiałem się tłumaczyć z tego że ponad 30% osób zrobiła nas w konia i nie zapłaciła.

Od początku roku przekonywałem nasz oddział że agilitowcy to zgrana ekipa, ale dziś usłyszałem ... [B]a nie mówiłem że i tak z tego nic nie wyjdzie[/B]

Nasi sponsorzy zapewniają tylko ( albo aż ) nagrody rzeczowe, finanse związane z organizacja zawodów pokrywam tylko z wpisowego i własnej kieszeni wiec naprawdę proszę spóźnialskich o jak najszybsze wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Ito, jeszcze tak nie było, aby wszyscy zapłacili w terminie, zwłaszcza, jeśli ustalony on jest na 2 tygodnie przed zawodami :evil_lol:. Wiemy, jak to jest, każdy, kto organizował kiedyś zawody doskonale o tym wie.
Ale regulamin mówi jasno, że jeśli pies nie zostanie wycofany przed terminem zgłoszeń, przewodnik ma obowiązek opłacenia startowego.
I wracam do pomysłu utworzenia czarnej listy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Ewelina, rozumiem, że będziesz na zdjęciach? Super :loveu:
A może towarzysko Ax? :razz:[/quote]


wiedziałam, że się gdzieś tu będziesz kręcić :evil_lol: od wczoraj dgm mnie niechciał zalogować, przestawia posty ech :shake: zastanawiam się na co idzie ta cała kasa z wyskakujących namolnych reklam i abonamentów :mad:
Ax będzie smacznie spał w domu z panem, a ja faktycznie miałam nadzieję, wypróbować aparat i swoją wiedzę, bo zdecydowanie jestem humanistką i te wszystkie przesłony, czułości to jeszcze dla mnie problem.:oops:
Tylko dalej nie wiem o której mam być :evil_lol:
A ty Klaudia zawitasz na Ślask?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Ito, jeszcze tak nie było, aby wszyscy zapłacili w terminie,
[/QUOTE] Nooo :evil_lol:
Ito najlepiej byłoby abyscie na liscie startujacych zaznaczyli czyje wpłaty doszły a czyje nie. Wtedy łatwiej byłoby nawet wysłac powiadomienia do tych osób, ewentualnie mozna byłoby wyjasnic jesli ktos zapłacił, a z jakiegoś powodu nie został ujety ze zapłacił

Link to comment
Share on other sites

ja popieram zarówno brązową jak i czarną listę.
W Austri jak sie jest na takiej czarnej liście to nie jest się przyjętym na kolejne zawody, aż do uregulowania długu. czas to wprowadzić i u nas.

Organizujący zawody z wszystkich miast - łączmy się!:evil_lol:


Moja wpłata wydrukowana i spakowana w książeczkę startowa czeka na wyjazd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ito']to jest w fajny pomysł ,ale nie wiem czy ktoś nie będzie miał z tego powodu pretensji do nas. Narazie czekamy.[/quote]

A dlaczego ktoś ma mieć pretensje.
To bardzo dobry pomysł. Ułatwi życie zarówno Wam jak i zawodnikom.
Też zamierzam to wprowadzić na naszych zawodach.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
A dlaczego ktoś ma mieć pretensje.
To bardzo dobry pomysł. Ułatwi życie zarówno Wam jak i zawodnikom.
Też zamierzam to wprowadzić na naszych zawodach.
[/QUOTE]

Jakie pretensje. Ja sama chetnie sie dowiem, czy doszła moja wpłata czy nie, jak nie, bede wyjasniac. Poprostu zaznaczycie ze zapłacono i prosicie resztę o wyjasnienie czy wpłata poszła a nie doszła.
Mysle ze nawet Kluby beda mogły poprosic swoich klubowiczów o wyjasnienie braku wpłaty, jezeli znajada sie takie osoby na liscie nie opłaconych.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie ma się co krępować. Jak już wspomniałam, ta kwestia jest zawarta w [B]REGULAMINACH ORGANIZACYJNYCH szkolenia psów w Związku Kynologicznym w Polsce[/B] w rozdziale [B]Zasady Organizacji Imprez Sportów Kynologicznych[/B] pkt 4 [B]Uczestnictwo[/B]. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w zawodach, więc jeśli ktoś decyduje się na wysłanie zgłoszenia, tym samym akceptuje zasady, według których impreza jest organizowana. A jeśli nie wypełni któregoś zobowiązania przyjętego na siebie dobrowolnie, to organizator (działający z ramienia związku) ma prawo mu o tym przypomnieć. W formie dowolnej :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Że nigdy nie było tak, że wszyscy zapłacili - to ok, zawsze może się komuś zdarzyć zapomnieć, czy coś... ale to powinny być jednostki, a nie kilkadziesiąt osób:mad: Zbiorowy zanik pamięci, he he...

Myślę, że nie każdy zdaje sobie sprawę, ze tu jest jeszcze cały czas nieco inna sytuacja - kiedy jakiś oddział po raz pierwszy podejmuje się "patronować" organizacji zawodów z dyscypliny, o której nie ma zielonego pojęcia, to sytuacja, kiedy księgowa woła "pusto" może najzwyczajniej w świecie zaowocować tym, że w przyszłym roku się tego już nie podejmą. A myślę, że byłoby szkoda.

Ale do kogo ja to piszę. Wszak tu wypowiadają się akurat ci, którzy doskonale wiedzą o takich rzeczach. Ci, którzy pozapłacali ;-)

[quote name='Ludek']A dlaczego ktoś ma mieć pretensje.[/quote]

Noo niby racja... chociaż jak przed Czeladzią wysyłałam "upomnienia" na maila, że nie możemy znaleźć czyjejś wpłaty - spotkałam się niestety również i z pretensjami - i wyobrażam sobie co by było, gdyby to było publiczne :-)
Ale chyba macie rację, w sumie tak sobie teraz myślę, że jak jeździłam do Czech na jakieś psie imprezy, to zawsze była rubryka z opłatami, i nie było problemu. Tylko dlaczego to my musimy być pierwsi z tym wprowadzaniem nowych zwyczajów, he he....

Osoby, których wpłat nie mamy odnotowanych, dostaną info na maila, a oprócz tego zrobimy rubrykę na liście z zaznaczeniem opłat, tak, żeby każdy kto jest w porządku - był spokojny;)

Link to comment
Share on other sites

Najgorzej ma ten pierwszy który sie zdecyduje na kontrowersyjny krok,
ale napewno taka przejrzysta lista uczestników z potwierdzeniem wpłaty może znacznie ułatwić życie organizatorowi no i zawodnikom którzy są juz pewni że mogą spokojnie pojechac na zapłacone zawody

lista bedzie dzis dostępna

Link to comment
Share on other sites

[quote]Tylko dlaczego to my musimy być pierwsi z tym wprowadzaniem nowych zwyczajów, he he....[/quote]

Ale przeciez Wy nie macie nic do tych co nie zapłacili, aby mieli pretensje ze stawiacie ich w jakimś złym świetle. Wogóle sie na zajmujecie tymi co nie zapłacili. Wy tylko zaznaczacie tych co zapłacili. Mysle ze nalezy mi sie jakies info publiczne ze moja opłata doszła i chciałbym aby ta informacja znalazła sie przy moim nazwisku na liście jako info dla mnie ;)
Baa ja nawet domagam się takiej informacji, bo jak przyjade a moja wpłata nie doszła, bo mi sie opsneła jakas literka, bo ktos sie tam pomyslił , albo wysłałm kwote o jedno zero za mało, to chciałabym miec taka informacje wczesniej bo co ja zrobie na miejscu.
Wiec poprostu zajmijcie sie tylko tymi co zapłacili, aby mogli sprawdzic czy ich wpłaty doszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ale przeciez Wy nie macie nic do tych co nie zapłacili, aby mieli pretensje ze stawiacie ich w jakimś złym świetle. Wogóle sie na zajmujecie tymi co nie zapłacili. Wy tylko zaznaczacie tych co zapłacili. Mysle ze nalezy mi sie jakies info publiczne ze moja opłata doszła i chciałbym aby ta informacja znalazła sie przy moim nazwisku na liście jako info dla mnie ;)
Baa ja nawet domagam się takiej informacji, bo jak przyjade a moja wpłata nie doszła, bo mi sie opsneła jakas literka, bo ktos sie tam pomyslił , albo wysłałm kwote o jedno zero za mało, to chciałabym miec taka informacje wczesniej bo co ja zrobie na miejscu.
Wiec poprostu zajmijcie sie tylko tymi co zapłacili, aby mogli sprawdzic czy ich wpłaty doszły.[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...