Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kaya93']Hejo:loveu:
Jak tam przygotowywania:evil_lol::cool3:?[/quote]

heej :cool3::loveu:
ekhm .. noo.. siedze na dogo, tak wyglądają moje przygotowania :evil_lol: wątpie że dzisiaj już się czegoś naucze :eviltong: jakoś to będzie :evil_lol:
a jak u Ciebie ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']heej :cool3::loveu:
ekhm .. noo.. siedze na dogo, tak wyglądają moje przygotowania :evil_lol: wątpie że dzisiaj już się czegoś naucze :eviltong: jakoś to będzie :evil_lol:
a jak u Ciebie ? :razz:[/quote]
Ja sobie epoki przypomnialam krótkie formy wypowiedzi (ogloszenie, zaproszenie, list itp) lektur nie chce mi sie przypominac:roll: i nad histria wlasnie pracuje (rozbiory, wojny, powstania, dynstie itp)

Bedzie dobrze;)
POWODZENIA:loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie mam za bardzo zdjęć, ale dodam coś, żebyście o nas nie zapomniały :diabloti:

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/jaiaxel.jpg[/IMG]

ja wyszłam jak jakiś ciołek, lepiej zwróćcie uwagę na tego białasa z lewej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

mineralna, dziękuję :oops::loveu:
Efciq1, dzięki :cool3: a nic ciekawego :eviltong: odpoczywamy :evil_lol:
Anita, dziękuję :loveu: szczerze mówiąc to mi się ostatnio coraz mniej podoba.. kusi żeby na brąz pomalować, ale pewnie bym żałowała :evil_lol:
Kaya, heej :loveu: haah dziękujemy :diabloti::loveu: hmm .. dzisiaj to już gorzej :evil_lol: mam nadzieje że nie bedzie tak strasznie, ale zdecydowanie mogłoby być lepiej :eviltong:
sandrulka, oboje dziękujemy :cool3:
Sweet, nieźle się dobraliśmy co ? :cool3: haa :loveu: dzięki :razz: mam jeszcze na aparacie jakieś, ale zgram dopiero jak naładuje aparat :eviltong:


ej to coś z dogo się dzieję czy to mój explorer szwankuje ? na dogo niektóre strony mi się całe czarne robią i wszystko miga albo się wogle nie wyświetla :shake: nie wiem co się z tym komputerem dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
Sweet, nieźle się dobraliśmy co ? :cool3: haa :loveu: dzięki :razz: mam jeszcze na aparacie jakieś, ale zgram dopiero jak naładuje aparat :eviltong:


ej to coś z dogo się dzieję czy to mój explorer szwankuje ? na dogo niektóre strony mi się całe czarne robią i wszystko miga albo się wogle nie wyświetla :shake: nie wiem co się z tym komputerem dzieje.[/quote]

no nieźle:razz::p
to fajno:D

e tam explorer jest do D:evil_lol::evil_lol: Jak to powiedział pan o infy mojej siostry "Explorer jest najlepszy aby ściągnąć sobie mozille" :evil_lol::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned'] kusi żeby na brąz pomalować, ale pewnie bym żałowała :evil_lol:

ej to coś z dogo się dzieję czy to mój explorer szwankuje ? na dogo niektóre strony mi się całe czarne robią i wszystko miga albo się wogle nie wyświetla :shake: nie wiem co się z tym komputerem dzieje.[/quote]

pod żadnym pozorem nie farbuj :eviltong: 90% osób znanych mi osób które malowało włosy teraz tego gorzko żałuje :diabloti:

firefox rządzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...