Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dostałam dziś takiego maila odnośnie Kretki, załodzonego jamnika, który znalazł już swój domek :

[QUOTE]Jesteśmy bardzo wstrząśnięci historią małej jamniczki Kretki. Po romowach w gronie rodzinnym, postanowiliśmy przyjąć ją do naszego domu. Mieszkamy w domu jednorodzinnym z ogrodem, wiec jamnisia miałaby dużo ruchu. W domu mamy już ośmioletnią jamniczkę Tinę. Sądzimy, że sunie będą się zgadzały ze sobą. Nasza jest bardzo łagodnie nastawina do innych psów, z kotami bywa różnie. [B]Mamy już doświadczenie w opiece nad psami \"po przejściach\". Wzieliśmy w przed 5 laty ze schroniska w Piotrkowie jamniczkę ,która miała uszkodzony kręgosłup i chdziła tylko na przednich łapkach. [/B]Niestety jamnisia zdechła przed dwoma laty . Mieszkamy w Piotrkowie Trybunalskim. Jeżeli Kretka znajdzie się nowy , dobry dom w Lublinie ( bo wiemy że jest już takie zgłoszenie) to życzymy małej psince wszystkiego najlepszego, żeby szybko doszła do zdrowia i zapomniała o swoim kacie.[/QUOTE]

Państwo podali mi także dane kontaktowe. Tak sobie myślę, że może warto byłoby tym osobom zaproponować naszą Isię ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Boże tak bym bardzo chciała pomóc, ale naprawdę nie mogę :placz: moja Nokia nie toleruje innych suni i mogła by tylko zrobić Isi krzywdę,bo niestety zachowuje się agresywnie w stosunku do innych psiaków tej samej płci, a nie tego Iśka teraz potrzebuje ,lecz spokoju, żeby w pełni odzyskać siły :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...