Jump to content
Dogomania

Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.


monika55

Recommended Posts

no wiesz niewiem czy musi, moze nie jechac, ja myslałam ze jakby transportu nie było, to musiałabym z kumpela jechac z tyłu w osobówce z 2 psami, a to przy ruchliwym Rokitku jest niemożliwe.No chyba że w klatce siedziałby Rokitek:evil_lol:, tyle ze ja szpica tak nie znam.Ale jesli ma sie jakis przystosowane auto to nie ma potrzeby zadnej klaty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na szybko zrobiony bazarek dla Szpicusia Misiusia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

zapraszamy do odwiedzin i rozgłaszania:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-roznosci-ksiazki-zabawki-ubrania-dla-oszukanego-szpica-zbiorka-na-dt-138033/#post12307009[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Ihabe wielkie dzieki. Niech jada. Beda bezpieczni. A z pieniedzmi cos sie wyjasni.[/quote]

pieniadze to nie wszystko:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Czekam na privie kiedy i gdzie?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Idealnie by było gdyby hotelik cos wiedzial o psychice szpiców.
To specyficzna rasa. Bez agresji , ale to psy nieufne, nie spoufalajace sie...!
Oby spedzil tam jak najmniej czasu i trafił do prawdziwego domku!

[/quote]

...z agresją bywa różnie....to samiec i pierwotniak, trzeba o tym pamiętać

ja zadeklarowałam na razie 30 PLN, ale mysle nad wyższą kwotą

Link to comment
Share on other sites

[B]monika![/B] a można prosić o ciut bliższe wiadomości o hoteliku?
Czy znany jest na dogo? Ma jakies opinie.?

Idealnie by było gdyby hotelik cos wiedzial o psychice szpiców.
To specyficzna rasa. Bez agresji , ale to psy nieufne, nie spoufalajace sie...!
Oby spedzil tam jak najmniej czasu i trafił do prawdziwego domku!

[B]A ihabe[/B] na tym wątku to prawdziwy skarb!!:loveu: Dzieki Ci Sląski Aniele !!!!
Dziewczyny! podrzucajcie bazarek!

Na forum szpicowym zadeklarowałam 20 zet miesiecznie.A tu podaje do wiadomości...

Link to comment
Share on other sites

a ja tak jak mówiłam, pokryję całą resztę aby tylko nasz szpicuś był szczęśliwy.
Proszę dajcie znać kiedy i gdzie mamy jechać.
Mamy jeszcze piękną sunię Frelę, którą musimy zawieźć na rehab do Katowic. Musimy więc nieco wcześniej znać termin wyjazdu + tzreba się zwolnić z pracy a z szefami różnie bywa. Wilczek ma mój telefon, zresztą nie jest on ściśle tajny 601 495 949:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']a ja tak jak mówiłam, pokryję całą resztę aby tylko nasz szpicuś był szczęśliwy.
Proszę dajcie znać kiedy i gdzie mamy jechać.
Mamy jeszcze piękną sunię Frelę, którą musimy zawieźć na rehab do Katowic. Musimy więc nieco wcześniej znać termin wyjazdu + tzreba się zwolnić z pracy a z szefami różnie bywa. Wilczek ma mój telefon, zresztą nie jest on ściśle tajny 601 495 949:cool3:[/quote]


mam pytanie....może głupie, ale zadam

czy z tym DT będzie jakis kontakt, i czy będzie mozna liczyć na jakieś zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Juz w sobotę????
Monika, wiesz juz na pewno że jest wystarczajaco dużo dekleracji na opłacenie hotelika?
A jak posiedzi w nim kilka miesiecy?

I ponawiam prośbę. Napisz choć dwa słowa o hoteliku!!!

Może wszystkie deklaracje będziesz umieszczać na 1-szej stronie wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][URL="http://nasza-szkapa.idl.pl/index2.php?strona=kontakt"]Nasza Szkapa[/URL]

Oby tylko to nie był ten hotelik !:shake::shake::shake::shake::shake::shake:

/Też pod Krakowem!/[/quote]


...a co z nim jest nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Uprzedzajac krytyke tego co postanowilysmy - tlumacze co nastepuje : Rokitek
i szpic Misiek jada do p. Ani. Podjelysmy decyzje po zasiegnieciu opinii
dogociotek, ktore znamy i cenimy. Psy nalezy zabrac ze schroniska jak najszybciej z pewnych wzgledow.
A tylko p. Ania zgodzila sie je przyjac, nie baczac, ze jeszcze nie mamy pelnej kwoty na obydwa.
Oczywiscie nie jest to wyjscie ostateczne. Nie ujmujac niczego p. Ani, bedziemy szukac
innego rozwiazania.Szukamy innego DT lub hoteliku, patrzac realnie na co nas stac.
Sa hoteliki, gdzie jest wolne miejsce za 750zl od psa.Niestety, w Totka nie wygralam.
Szukamy intensywnie. Jestesmy otwarte na porady i pomoc. Jednoczesnie prosze te krytykujace
Ciotki, aby swoja niespozyta energie zuzyly na pomoc w szukaniu. Transport zalatwiony jest na sobote
dzieki nieocenionej Ihabe. Dziekuje tym Cioteczkom, ktore juz zaangazowaly sie w pomoc. Oczywiscie,
jesli do soboty znajdzie sie cos lepszego, to zmienimy cel podrozy.

Link to comment
Share on other sites

Monika! nikt tu niczego nie krytykuje.;)
Wyrażamy opinie i tyle.

Mam szelki skórzane dla szpica. Mogę je zostawić jutro u p.Halinki w Katowicach /rehabilitantki/, ale gdyby były problemy z ich odbiorem to prosba do osób transportujących szpikulca żeby piesiu jechał w szelkach.
Choćby pożyczonych....
Szpice maja maleńki łepek i ogromny,futrzany kołnierz...
Obroża sie nie utrzyma...
Jeszcze nam tylko brakuje by przy wsiadaniu do auta czy przy postoju na siusiu, chłopak ...nawiał!:shake:

A....teraz doczytałam że Kochana nasza Ihabe jedzie.
No to z szelkami nie bedzie klopotu.!

Link to comment
Share on other sites

Monika, spróbuj dać o szpica ogłoszenie do "Jarmarku". Ja dałam o moją tymczasowiczkę, która jest nieufna wobec obcych, ale oddana włascicielowi (czyli podobny do szpica charakter) i sunia od razu znalazła super dom, a z ogłoszeń cały czas jeszcze dzwonią ludzie. Ogłoszenie typu "oddam" jest bezpłatne. Jesli dasz do piątku, to ogłoszenie ukaże się we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...