Jump to content
Dogomania

Royal canin - wzrost cen


Elka

Recommended Posts

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=navy][I]Skandal :mad: Ja za 2 kg karmy [/I]Royal Canin VD Intestinal płace 61 złotych,Royal Canin VD Mini Mature 2kg 48 złotych ,Royal Canin VD Early Cardiac 2kg 67 złotych :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080]Tragedia [/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

royala przejela firma ktora produkuje peedigree i dyskutowalam ostatnio z panem z zoologa i nawet rezygnuje z tej karmy w sklepie bo mowi ze syfu nie sprzedaje a ja kupowalam ...teraz przerzucilismy sie na acane ;)
mozliwe ze dlatego ceny poszly w gore a jakosc juz ponoc nie ta sama :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Czyli MARS przejmuje royala?[/quote]

nie jestem tego na 100% pewna ale powiedzial mi to zaufany sprzedawca ktory ma w swoim zoologu tylko dobre karmy , nie prowadzi syfu jak to on mowi ;)
chodze tam raz w tyg to sie dopytam pewnie jeszcze ;)
slyszalam to tylko od niego ale podejzewam ze nie dlugo wszystko bedzie wiadome juz ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze już mniejsza o to, że ceny znów wzrosną choć to też jest dotkliwe( bo faktycznie w pierwszej połowie roku za Intenstinala 14kg płaciłam 200 zł, tak teraz 225 zł i ma być znów kolejna podwyżka) ale jeszcze bardziej martwi mnie to, co piszecie o jakości karmy:-( Moja Taya to psiak z problemami żywieniowymi i przerabiałyśmy w jej prawie 5-cio letnim życiu wiele karm i jest to jedyna karma po której kupy są ok, wyniki badań również i nie ma problemu z bąkami. Jakiś czas temu zachęcona tym, co wyczytałam jak i składem pokusiłam się by wypróbować karmę Timberwolf (bo choć od półtora roku karmię ją Royal Intenstinal, to po przeczytaniu różnych rzeczy miewam napady watpliwości co do tej karmy) no i strzał okazał się kulą w płot - myslałam, że sunia zagazuje nas wszystkich. Dobrze, że mam drugiego piesa, który dokończył worek, a z sunią wrociliśmy szybko do Royala. Jak z Intenstinala będzie trzeba zrezygnować bo spadnie jakość, to już nie wiem czym będę karmiła swoją Niunię:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to zwykłe ZŁODZIEJSTWO i już :mad::mad::mad:
Skandal- nic nie zmieniaja , a ceny podnoszą bez przerwy - w ciągu roku to 2 raz!!!!!!!
Ja jestem w Klubie Royala jako hodowca , chca aby reklamowac im karme , dają po to wyprawki aby uzależnić szczeniaki od małego od tej karmy a w zamian walą nam ceny coraz wyższe :angryy::angryy::angryy:
Zwykłe złodziejstwo i nabijanie w butelke i hodowców i indywidualnych - :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='infers1995']Teraz pytanie czym karmić? RC chyba jako jedyny ma tak bogatą oferte karm weterynaryjnych. Zostaje Brit Care i Hills.[/quote]
Próbowaliscie puriny pro plan?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...