Jump to content
Dogomania

HEKSA warta całego nieba. FILIP chwat i najmilsza SIENKA.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słowniczek ulubionych słów psa:

CHODŹ - oznacza jedzenie, głaskanie, spacer UWAGA nie mylić z "chodź" biegnącym z łazienki - oznacza kąpiel.


ZOSTAW - oznacza coś wartego zbadania - Człowiek w ten sposób nakierowuje psa na interesujące zdobycze (kupa w krzakach, stare kości itd).

TABLETKA - to gra polegająca na odwijaniu szyneczki. W środku ukryte jest niesmaczne, które należy omijać. Po wypadnięciu tego czegoś, człowiek podaje następną szyneczkę. Wygrywa ten, kto zje najwięcej plasterków szyneczki w najkrótszym czasie. UWAGA człowiek traci całkowicie zainteresowanie grą, gdy przez przypadek połknie się to coś niesmacznego w środku szyneczki.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/86/1d48392a7a30727b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy wykończone po pierwszej lekcji w Wesołej Łapce. Było co prawda tylko "siad" "waruj" i "target" (co Heksa już umiała), ale zafundowałam jej 40 minut autobusem w kagańcu (wsiadłam do troszkę innego niż trzeba), no i było 8 szczeniorów różnej maści (wszystkie rasowe). I duży doberman, z którym Heksa omawiała ćwiczenia. Pokazywały też sobie zęby - zapewne ćwiczyły uśmiechy...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Jesteśmy wykończone po pierwszej lekcji w Wesołej Łapce. Było co prawda tylko "siad" "waruj" i "target" (co Heksa już umiała), ale zafundowałam jej 40 minut autobusem w kagańcu (wsiadłam do troszkę innego niż trzeba), no i było 8 szczeniorów różnej maści (wszystkie rasowe). I duży doberman, z którym Heksa omawiała ćwiczenia. Pokazywały też sobie zęby - zapewne ćwiczyły uśmiechy...:evil_lol:[/quote]

czyli dzień pełen wrażeń :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja sporo jeżdżę i tylko może z raz zdarzyło mi się żeby Tina jechała z jakimś psem tramwajem/autobusem (chyba, że był to jej kolega spacerowy).
To Heksa wszystko wyćwiczyła...mimikę tez:loveu::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy filmik z pierwszej lekcji. Heksę widać na samym początku przez około 1 sekundę i pod koniec I ćwiczenia a przed nauką siadania (przez ok 3 sekundy:evil_lol:...). Pozuje tyłem:eviltong:... Dla wyjątkowego fan clubu Heksy, jednak wklejam ;)

[url=http://www.youtube.com/watch?v=lrcoJTYMg0o&feature=channel_page]YouTube - C&V lekcja 1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Oj z Heksą to nam się trafiło jak w korcu maku! Nasza poprzednia suczka, była o wiele trudniejsza. Heksa jest nieprawdopodobnie kontaktowa. Nie mam pojęcia jak ona dała radę wytrzymać 4 lata w schronisku (wyjątkowym co prawda, ale jednak...). Trafił nam się absolutny psi ideał. Tylko się o zdrowie martwię strasznie. Namacaliśmy dwa małe guzki. Ale, może to pozostałości po kleszczach, albo coś niegroźnego. Jutro pojedziemy do weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...