Jump to content
Dogomania

Atos


sota36

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sota, go uprzedziła.
Atos czekał u bram TM z całym orszakiem psich aniołków. Zaopiekuje sie nim i przez jakiś czas będzie jego przewodnikiem.
Atosku, nie znałam tego pieska , ale i mnie łzy popłynęły z oczu. Bądźcie szczęśliwe aniołki
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:vTcDEI4X_F3PTM:http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/223/f/c/Candle_by_StereoGTX.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Sloneczko - dzis wreszcie ...sloneczko, jest troche cieplej. Dzis tez znow "22" to juz 29 miesiecy...Twoje zdjecie - tam gdzie zawsze ( wiesz, to moje ulubione, portetowe, na zielonej wykladzie, ktore Kasia robila). Czasem mysle, ze powinnam je dac do Twojego albumu, ktory dostalam od Kariny - zuzuoli, ale nie jeszcze nie moge...Che patrzec w w Twoje oczy!
Straszne, za niedlugo Gucio skonczy 3 lata! Popatrz Toniu, jak ten czas leci...
Dzis dowiedzialam sie , ze kolezanka z pracy - Gosia - ma malego On - ka Atosa! Wiesz, jak sie usmiechnelam ,kiedy zapytalam, jak sie ten jej psiak wabi!!!! To bedzie dobry pies, ale z ...charakterkiem, jak to "ATOS".
Dalej Tonieczku tesknie....

Link to comment
Share on other sites

Atos, nie było mnie u ciebie kilka dni, ale pamiętam o was kochane psinki

Z okazji 29 miesięcznicy
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:vTcDEI4X_F3PTM:http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/223/f/c/Candle_by_StereoGTX.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Czesc Sloneczko - wrocilismy z dzialki, Młody szalal z TWOJA kaczuszka
(a wlasciwie z jej resztkami :) ). Robi sie u Ciebie kolorowo- zakwitly Ci krokusy, wrzosccie, szafirki. Zaczynaja kwitnac te zolciutkie kwiatuszki, wiesz, te moje ulubione. Chce Ci w sobote posadzic bratki. Bedziesz mial pieknie! Kocham Cie moj Przyjacielu... oczy wciaz mi sie szkla....

Link to comment
Share on other sites

Czesc Tonieczku - wczoraj rano siadlam przed kompem i chcialam Ci cos napisac, a nie wiedzialam co! Pustka w glowie. Nic!
Potem poszlismy na dzialke - robi sie u Ciebie tak kolorowo! Posialam nasionka studentek, to te same nasionka z kwiatkow, kiedy Ty jeszcze byles z nami. Mam nadzieje, ze znow pieknie wyrosna. Pod siatka znow posadzimy sloneczniki, tak jak wtedy - tego ostatniego lata.
Tak bardzo chcialabym Cie przytulic, tak bardzo....

Link to comment
Share on other sites

Witaj Jolu.

Ja także bardzo chciałabym przytulić moją kochaną "wredotę". Zwłaszcza dzisiaj... Za chwilę wyjeżdżam do Torunia po małego leonbergera, jego domowe imię to Agat. Bardzo się boję dzisiejszego dnia i swoich reakcji. Proszę Cię o jakieś słowa otuchy.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wsparcie, jest mi potrzebne. Szczeniak jest uroczy, rozkoszny i sikający...Jak dostanę zdjęcia od kolegi, który był ze mną po małego, to wkleję na wątku Leonbergerów Dagi10011 - to piesek z jej hodowli. Nazywa sie Apollo Ginger Heaven, w domu Agat.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Comic Sans MS"]Jolu ja tak samo jak ty sadze kwiatki i patrze jak rosną. Ta róża, którą posadziłam w zeszłym roku na wiosnę przypomina mi Sarcię. Obok róży rosną tulipany i inne kwiatki, które posadził Jasiu. Wszystko już tak ładnie rośnie. Też bym chciała znów móc ją przytulić.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple]Tonieczku - dzis wyjezdzamy wraz z Gutkiem na wies, na Swieta. Wrocimy w niedziele, Darek do nas dojedzie.
Zycze Ci, Słoneczko, cudownych Swiat, to juz 3. Wilekanoc bez Ciebie, tu.
Twoim Przyjaciolom zza Teczowego Mostu - rowniez. Wszystkim. Badzcie tam szczesliwe Wy,nasze Tesknoty.
Wam, odwiedzajacym tu mojego Tonia - zycze przede wszystkim spokoju, utulenia w zalu i tesknocie, bardzo dziekujac za to,ze tu jestescie. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Tonieczku - wrocilismy wczoraj, bo dzis Darek musial isc do pracy raniutko.
Widzialam na wsi Twoja Gwazdke!!!
Tonieczku- znajdz Atosa od Toski, niech sie Jej przysni! Niech da znak, ze jest wszystko w porzadku! Trzymajcie sie razem! Macie w koncu tu,u nas, "powazne zlecenie" - opieke nad naszymi Agatami!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...