Jump to content
Dogomania

Wrocław. Milka już w DT u Naa! Eurodog szuka domu!


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odnalazła się właścicielka Milki..
Lecz ja.. nie potrafię się z tego cieszyć, bo wrażenie średnie.
1) Pies notorycznie dzień w dzień ucieka od 2 m-cy i wraca do domu:angryy: A teraz się zdziwiły, bo nie wróciła:angryy:
2) Sunia miała cieczkę, a właścicielka się zdziwiła na informację o tym, że kopulowały z nią psy:shake: Ba, ucieszyła się, że będzie mieć szczeniaczki:-o
3) Milka ze średnim entuzjazmem zareagowała na jedną ze swoich pań.. Ma na imię Morda i też średnio na nie reagowała..
4) Ostrzegłam panią, że za drugim razem jak ją znajdę to już nie oddam i tyle.
Dziwnie mi teraz bez niej..:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jutro rano po zajęciach (mam od 7:30 - 9:45:placz:) jadę po Milkę - dzisiaj, w nerwach, gonitwa nie miała sensu.
Moja propozycja jest taka:
zbieramy na sterylkę, wykonujemy zabieg, a właścicielkę, o ile się zgłosi, obciążamy kosztami utrzymania + zabiegu. Albo płaci albo umowa zrzekająca się praw do psa.

Link to comment
Share on other sites

zbieramy na sterylkę, wykonujemy zabieg, a właścicielkę, o ile się zgłosi, obciążamy kosztami utrzymania + zabiegu. Albo płaci albo umowa zrzekająca się praw do psa.


to jest dobry pomysl ...

Dziewczyny ,a jeli chodzi o utrzymanie suni to moze zrobimy jakas zrzutke na karme .. chociaz po 5 zl ,

Link to comment
Share on other sites

wiecie co sobie teraz pomyslalam.....ze ta wlascicielkajej nie wysterylizuje.....wiec mozna sie spodziewac szczeniakow......:angryy: Moze by z nia chociaz sprobowac porozmawiac, powiedziec ze jezeli jej nie wysterylizuje to moze sie spodziewac gromady maluchow? Moze oddalaby wtedy psa...?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...