Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nitencjo ojej to sie musialas przestraszyc :(znam to :w niedziele mialam podobne przejscia z mala...bardzo pomaga taka kosc chyba ze skory naturalnej do rzucia co sa w zoologicznym,na niej wypadaja zeby ,ktore nie chca same wypasc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Fritz ja daje uszy :) a poza tym to moj 4 pies wiec juz "na zimno" wyrywalam . Ale pierwszy raz mam takiego hipochondryka w domu.[/QUOTE]
hihi zazdroszcze Ci tego opanowania:) ja tez o dziwo wyrwalam jej bardzo ruszajacy sie zab sama :placz:ale malutki przedni -one latwo wychodza , by sie nie meczyla.Teraz gubi tylne te wielkie:crazyeye: .Tez sie lapka ociera po pyszczku i cos tam kombinuje ale dzwiekow nie wydaje .. Ona o dziwo w ogole nie 'hipohondrykuje',w ogole cichutka jest -to mnie dziwi bo nigdy nie widzialam takiego spokojnego wydajacego malo dzwiekow psa-chyba w Mamunie sie wrodzila Hurly:P ona tez z tego co wiem taka jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']A my się jutro o 20 wybieramy nad Wisłę...:cool1: Czyli idziemy na śladzik:loveu:
Zobaczym jak to budziet...:roll:[/QUOTE]
Wojenko piszesz niezrozumiala dla mnie psia'nowomowa':) Znaczy zielona jeszcze jestem i nic a nic nie rozumiem procz tego ze nad Wisle idziecie ,ale czemu tak pozno?tropic borsuki?:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Na śladziku było suuuper!:loveu: :loveu: To chyba Wojenkowe powołanie!:multi: :multi:
Podoba jej się to ogromnie,aż się ze mną kłoci jak czekamy na swoją kolej!:-o Ma dużą pasję szukania,już nie mogę się doczekać następnych zajęć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']Z forumową ayshe :cool3:[/QUOTE]
ale tak prywatnie czy zawodowo to robi rzeczona Ayshe?czy mozna by sie dolaczyc kiedys?na jakies tropienie?bo moja mala to czuje ma we krwii...:evil_lol: juz sie rwie:P

Link to comment
Share on other sites

[B]Wojenka [/B]to będą jakieś nowe zdjęcia:multi: A reszta szkotów to przeniosła się chyba na jakieś inne forum:placz: A gdzie Mishka i Fritz? Jak wymiana ząbków u małej, bo Matis wymienia teraz kły. Strasznie biedny z tymi zębami jest i pełna męska histeria:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam do was pytanie. Waham się między terierem szkockim a westem. Co moglibiście powiedziec mi o szkotach? Bo w sumie o nich mało wiem. Czy może znacie jakies tronki gdzie jest duzo o szkotach. zawszystkie informacje byłabym wdzięczna :)
A i jakbyście znali jakies hodowle z wlkp to tez bym poprosiła :)

Link to comment
Share on other sites

Ale dooopa!:shake: Od wczoraj jeździmy z tatą Wojenki na zastrzyki i kroplówki,jest ciężko chory.:shake: Byłam przed chwilą u niego i jest fatalnie-nonstop leży,półprzytomny,w ogóle dziś nie sikał i go ściska z bólu.:shake: :shake:
Niedobrze,niedobrze....:placz:
A na dodatek "moja" Siwa kobyła ledwo uszła z życiem-miała zapalenie łożyska i musieli jej wyciągnąć źrebaka i zrobić płukankę...:-( Ogierek by był.

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: Niestety nie ma już z nami wspaniałego Tatusia Muminka,Power Mana...:-( Odszedł...Nagle....-tak odchodzą szkoty...Nie zna się dnia ani godziny.Był młodszy od mojej Skraty,swojej "żony",Mamusi Muminka.
Był wspaniałym,pogodnym i przepięknym psem.Będzie nam go ogromnie brakowało,jednak prawdziwy ból po stracie zna tylko Jego Pani...
Wojenka jest Jego wierną kopią i mam nadzieję,że będzie godnie reprezentowała swojego ojca.
:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...