Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

[quote name='Nitencja']Tiramisu a skiperek kupilas ?? Dobrze miec taki transporterek - przydaje sie na wystawach i w domu. :)
A w ogole to wstawiajce zdjecia swoich szkotnikow do galerii dogomanii. Tam Tylko Tysio jest i jest mu smutno ze sam jest.[/quote]

Nie, nie zakupiłam jeszcze. Do pierwszej wystawy mamy jeszcze trochę czasu, a w domu do czego może się przydać?? :crazyeye: (sorki za być może naiwne pytanie).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tiramisu']Nie, nie zakupiłam jeszcze. Do pierwszej wystawy mamy jeszcze trochę czasu, a w domu do czego może się przydać?? :crazyeye: (sorki za być może naiwne pytanie).[/QUOTE]
[B]Tiramisu[/B] jesli juz kupowac skiper to im wczesniej tym lepiej ,bo ja kupilam Mishy jak juz byla wieksza i nie przyzwyczaila sie do niego,nieznosi do niego wchodzic i jedynie clipper jest watpliwa dekoracja pokoju.
Co do trymowania to mam ten sam problem co Ty ,nie probowalam nigdy i wydaje mi sie to czarna magia ,nie do nauczenia. Troche pocieszyly mnie opowiesci o Waszych szkotomaniaczki doswiadczeniach w tym temacie :) ,ale mysle ze bez pomocy kogos ,kto pokaze dokladnie jak robic i pierwszy raz przy nim sprobowac to sie nie da.Bazowanie na samych ksiazkach jest dosc trudna metoda nauki. Bardzo chcialbym sie nauczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM']Witam moje kochane szkoty:loveu:

A ja miałam dziś sen na temat.
Śniło mi się, że Maxio i Figa mieli małe szkociki:evil_lol: o umaszczeniu foxterrorowatym:crazyeye: zastanawiałam się jak oni to zrobili, że z 2 foxów wyszły szkoty i jeszcze o takim dziwnym umaszczeniu aż mnie mój TŻ obudził:mad::mad:
Jakieś dziwne mam objawy, chę....:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

hihihi ,a ja mam jakies senne koszmary ,2 noc z rzedu sni mi sie ze Mishka zaczela palic papierosy!:evil_lol: :evil_lol: ,no odwala mi widac:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']Bazowanie na samych ksiazkach jest dosc trudna metoda nauki. Bardzo chcialbym sie nauczyc.[/quote]

Ja wiem, że to nic nie da, że potrzebna jest praktyka. Ale ja wogóle nie mam żadnego pomysłu do kogo by się tu zwrócić z "prośbą" :cool3: Żaden z moich znajomych nie ma psa, którego trzeba strzyc i trymować więc nikt mi nokogo nie poleci. Musze się głębiej nad tym zastanowić. Ale chodzi to za mną już od dawna, jeszcze zanim się zdecydowałam na szkota :evil_lol:

No i wreszcie jakiś ruch na forum, tak się zastanawiałam gdzie wszystkich wywiało! Nitencja, nasze maluchy wczoraj skończyły 6 tygodni :BIG: Ty pewnie więcej wiesz co tam u nich słychać, podziel się informacjami :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']hihihi ,a ja mam jakies senne koszmary ,2 noc z rzedu sni mi sie ze Mishka zaczela palic papierosy!:evil_lol: :evil_lol: ,no odwala mi widac:-o[/quote]

:evil_lol: no wiesz Ty co :lol:
musze sie powaznie w takim razie zastanowic nad ta mala zarazka :roll:
bo teraz cos ze mna nie tak, ale co bedzie potem...jak widac nie za dobrze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']hihihi ,a ja mam jakies senne koszmary ,2 noc z rzedu sni mi sie ze Mishka zaczela palic papierosy!:evil_lol: :evil_lol: ,no odwala mi widac:-o[/quote]

A mi się jeszcze ani razu szkot nie przyśnił!! Widać emocje się u mnie nawarstwiają i wybuchną ze zdwojoną siłą :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[B']goranik[/B];3165121]:evil_lol: no wiesz Ty co :lol:
musze sie powaznie w takim razie zastanowic nad ta mala zarazka :roll:
bo teraz cos ze mna nie tak, ale co bedzie potem...jak widac nie za dobrze :cool3:[/QUOTE]
oj zastanow sie zastanow dobrze [B]goranik[/B] bo szkot dziwnie na ludzi dziala :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :
[url]http://s27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/?action=view&current=szKotwButach.flv[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']oj zastanow sie zastanow dobrze [B]goranik[/B] bo szkot dziwnie na ludzi dziala :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :
[URL]http://s27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/?action=view&current=szKotwButach.flv[/URL][/quote]

ojeja faktycznie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']Tysiek będzie miał w galerii towarzyszkę.....

[B]Tiramisu [/B]cieszy sie że jej zarazek kończy sześć tygodni, a ja wcale się nie ciesze bo mi przybyło dziś dużo więcej tych tygodni...:shake: :shake: :-o :-o :placz:[/quote]

Sto lat, sto lat nieeech żyyyje, żyyyyje nam !!!!!:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :BIG: :BIG: :cunao: :laola:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!!!! :tort: :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']...na przyszłość to my mamy specjalne miejsce na forum do składania życzeń... lista urodzinowa prowadzona przez Ninę!!!:loveu: :loveu: :multi:[/quote]

Wiem, wiem :roll: Teraz sobie przypomniałam, że przecież jest lista urodzinowa i właśnie przeczytałam wszystkie życzenia dla Ciebie :lol: Trochę jestem zakręcona :evil_lol: No cóż ... nie na tym forum co trzeba ale z serca :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiramisu']Słuchajcie, gdzie można się nauczyć profesjonalnego strzyżenia, trymowania itp. itd. Szukałam swego czasu tego typu kursów ale w Warszawie ale nic ciekawego nie znalazłam. Może coś wiecie na ten temat??[/quote]


Pan z którym byłam umówiona na w/w zajęcia w Danii niestety nie żyje od 4 lat...Był chyba jedynym człowiekiem,który swoje psy miał w idealnej fryzurze i potrafił przekazać tą wiedzę innym słuchaczom...Teraz podglądam Radka Wysockiego i wdrażam to co już potrafię.Tiramizu fryzowania szkota mozesz nauczyć się tylko indywidualnie, masowe szkolenia nie zdają egzaminu...Podpatruj na wystawach, pytaj, zapytaj Twojego przyszłego psiego fryzjera czy pozwoli podpatrzeć.Jak już będziesz miała 2 szkoty to jeden będzie do praktykowania , a drugi do "cackania"!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='T.A.Scotties']Jak już będziesz miała 2 szkoty to jeden będzie do praktykowania , a drugi do "cackania"![/quote]

Najpierw niech się ten jeden zjawi! Chociaż po lekturze tego forum to tak dochodzę do wniosku, że jeden szkot w domu to tak trochę dziwnie i wręcz nie wypada :evil_lol: :diabloti:

Nic to, będę praktykować narazie na jednym. Co tam .... włoski odrosną albo będzie chodzić w kubraczku :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HaNisia']

a jak przeczytałam lekturę terriery ze Szkocji to wpadłam w depresję, bo się zastanawiałam czy to ja jestem taka głupia, że nie qmam czy też wiedza przekazana nieciekawie:cool3:[/quote]

Tego co jest w tej książce napisane to nawet sama autorka nie pamięta...:crazyeye:
Słyszałam od klientki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiramisu']Najpierw niech się ten jeden zjawi! Chociaż po lekturze tego forum to tak dochodzę do wniosku, że jeden szkot w domu to tak trochę dziwnie i wręcz nie wypada :evil_lol: :diabloti:

Nic to, będę praktykować narazie na jednym. Co tam .... włoski odrosną albo będzie chodzić w kubraczku :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

E tam,jeden szkot tez super jest:multi: :multi: :multi: , tak bardzo zajmuje czas i tak ciekawy jest do obserwowania ,ze nie zgodze sie z ta opinia. hmmm ale jednak troche milej jak Misha mialaby towarzystwo .Nie zawsze mam dla niej tyle czasu ,ile ona sobie wyobraza na zabawy ,a drugi piesek troche by ja 'rozerwal':P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...