Jump to content
Dogomania

Tym niechcianym..


SpanieL

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapalam swieczke czarnemu pudlowi,ktory wczoraj zostal zabity w schronisku.Jego wina bylo,ze szczekal i rzucal sie na krate.Nikt nie chcial zobaczyc,ze po wyjeciu z boksu zamienia sie w pieszczocha,ktory lize po rekach.Ludzie,ktorzy decydowali o jego smierci,nawet nie chcieli go poznac i zobaczyc.


[*]

Moze gdzies tam,gdzie teraz jest ,wybaczy ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Ja Chciałam opisać historię pewnego piesia; owczarka, który dziś biega za tęczowym mostem:-(
Na przeciwko okna mam KoŚciół. W zimowe, niedzielne południe, ok 1; pod KoŚciół podszedł ogromniasty, starszy ONek. Na początku sie śmiałam, że przyszedł za kimś na Msze, jednak gdy wyjrzałam przez okno ok 4, dalej tam był był:shake: KOło 19 zaniosłam mu wodę i jedzenie, był taki biedny:-(
Nie mogłam ze sobą zabrać go do domu, ponieważ moje psy nie tolerują dorosłych samców w domu, Styałam w oknie i paterzyłam <ok 2 w nocy jak śnieg zacinał okrutnie, a ten biedny psiak stał pod Kościołem i wypatrywał swojego pana...:-( cała noc nie zmrużyłam oka i płakałam, nawet teraz płaczę, jak sobie przypomnę ten widok:placz: :placz:
Na drugi dzień po szóstej rano zadzwoniłam do koleżanki, że nie idziemy dziś do szkoły, bo trzeba pomóc temu pieskowi...
Poszłyśmy po niego, woda w miseczce, którą wraz z mamą zaniosłyśmy mu dzień wcześniej zamarzła, to była jedna z najzimniejszych nocy:shake: ...:-(
Wymyśliłyśmy,, że weźmiemy go do mnie na strych, nie jest tam gorąco, ale zawsze o wiele cieplej niż na dworze. Zawołałam go i szedł z nami. Długo nie myśląc wzięłam z domu grubą, puchową kołdrę:oops: i go okryłyśmy. Dałyśmy jedznie, był taki koffany:loveu: ale straszliwie śmierdzące puszczał bąki:evil_lol:
Pytałyśmy na straży, wieszałyśmy ogłoszenia i :shake: Po trzech dniach znalazłyśmy mu wspaniały, ciepły, kochający domek, w którym miał jak w niebie, u naszych znajomych. Był pełna podziwu dla tych ludzi, ponieważ mają trójkę małych dzieci, a mimo to od razu przyjęli go pod swój dach, no może po 5 minutach namysłu;) ) od razu poszli po obroże, smycz, zabawki i przysmaki:multi: Piesek z dnia na dzień, ze starego, brudnego ,,kundelka" przemienił się w piękne,, dostojnego ONka:crazyeye: :p
Żył szczęśliwie jeszcze około pół roku, niestety mimo leczenia, jego wcześniejsze cierpienia i zaniedbanie wygrały:-( :-(
Nazwałyśmy go Rexsiu, od,,KoMisarza ReXsa,, i tak też zostało u jego nowych, wspaniałych właścicieli .
Dla Ciebie Reksiu, kochamy Cię i zawsze będziesz naszym Reksem
[*]
[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dla Taruni z tarnowskiego azylu, która nagle "wyparowała", bo miała problemy z uszkami i potrzene były miejsca dla nowy, zdrowych psów. Była młoda i bardzo chciałam jej znaleźć wspaniały domek, ale się nie udało!!! Taruni, wybacz mi, nigdy nie zapomnę małej, brązowej oneczki z Tarnowa!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Dla trójki moich dokarmianych, bezdomnych kotków. Każdego ranka witały mnie czekając przy klatce. Wczoraj się nie pojawiły. Nie musiałam szukać ich daleko - leżały bez ruchu niedalko klatki - otrute. Ludziom nie podobało się że są dokarmiane więc pozbyli się kłopotu. Nie moge pozbyć się tego widoku. Za kociaczka - który miauczał niedaleko nieżywej mamy - 2 tygoniowy - wzięłam do domu, nakarmiłam, ogrzałam. Żył tylko 5 godzin - prawdopodobnie zaczęła działać trucizna którą przekazała mu mama wraz z pokarmem. Nie mam już łez, tak bardzo przykro:placz:Jeszcze 2 dni temu było około 7 kociaków - dzisiaj nie ma żadnego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...