Jump to content
Dogomania

Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fuga będzie miała nowe zdjęcia (mam nadzieję, że tym razem nie obejdziemy się smakiem, bo nie wiem już, co zrobię...:roll:). Zdjęcia będą robione w sobotę.
Chyba będzie też zmiana w allegro - tekst (spróbuję coś skontruować) i ... nie wiem, co jeszcze - tutaj zdaję się na Isadorę, bo Ona jest fachowcem w tym względzie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie będzie teraz nowych zdjęć Fugi. Musimy pozostać z tymi, które mamy, może następnym razem, jak ostatniaszansa będzie w schronisku, coś się uda zrobić.

Wklejam nowy tekst do ogłoszeń Fugi, bo umówiłam się z Isadorą, że zmienimy trochę allegro. Lada chwila rusza kolejna edycja allegro.
Proszę o ewentualne uwagi, bo u mnie z weną coś krucho ostatnio :roll:.

----------------------------------------------------------------------------------
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fuga… Siedmiomiesięczna drobna, żywiołowa suczka o zamyślonym spojrzeniu,. Samotne psie dziecko.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fuga miała swój dom, ciepły kąt i własną miskę. Straciła to wszystko w jeden dzień. Powód?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Być może dlatego, że jest „tylko” psem, bo znudziła się dziecku, z którym mieszkała, bo zabrakło miłości i odpowiedzialności za życie psiego podrostka. Nie wiem… W każdym razie w domu, w którym mieszkała Fuga miało przyjść na świat drugie dziecko, dla suczki zabrakło już miejsca.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Tak więc t[/SIZE][/FONT]uż przed Świętami Bożego Narodzenia Fuga trafiła do schroniska Ostatnia Szansa koło Rawy Mazowieckiej. Przyprowadził ją Pan Domu, w którym suczka mieszkała i bardzo nalegał, żeby przyjęto ją do schroniska. Czas Świąt – choinka, kuchnia pachnąca piernikami, pierwsza gwiazdka, domowe porządki – właśnie wtedy Fuga straciła dom. Taki prezent od losu dostała…[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Fuga jest piękna, ma miękkie w dotyku, ciekawe w umaszczeniu futerko. Przypomina z wyglądu owczarka szkockiego krótkowłosego - collie smooth. Jest wesoła i żywiołowa, wszak to jeszcze psie dziecko. Fuga. potrzebuje Opiekuna, który poświęci jej czas i uwagę, nauczy przyjaźni, da poczucie bezpieczeństwa. W schronisku suczka bardzo czeka na każdy kontakt z człowiekiem, garnie się do rąk, skacze z radości, wita się i jej ogon kręci w powietrzu młynki. Próbuje wskakiwać na ręce, a jej oczy wołają – zabierz mnie, chcę iść na spacer… [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Każdy dzień spędzony w schronisku jest dla Fugi wielką stratą, bo bardzo młoda suczka, jest w wieku, w którym psiaki uczą się chętnie i szybko. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fuga bardzo potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna i domu, w którym znajdzie troskę i miłość do końca swojego życia. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Chandler,tekst jest super-bardzo wzruszający. Ten tekst plus przyszłe zdjęcia i adopcja murowana:cool3:

Fudze [B]Klaudus[/B] zrobiła bardzo dużo ogłoszeń ..pasowałoby ten tekst wkleić:cool3:

ps. jakby Fugę w ogłoszeniach pod collie smooth podciągnąć:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie'][B]Chandler [/B]ja też się na owczarkach za bardzo nie znam,ale collie mazowiecki fajnie brzmi :cool3:. Nie tak egzotycznie jak collie smooth :roll:

hm..a może podesłać Fugę komuś kto zajmuje cię collie?[/quote]


Ale mnie gonisz do roboty [B]mgie :evil_lol: -[/B]

Wstawiłam Fugę na owczarki collie w potrzebie. Tu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f54/owczarki-collie-w-potrzebie-119005/index5.html#post11892772[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dla dobra Fugi:eviltong::lol:

[B]Edit[/B]
Żeby nie było,że innych tylko poganiam dodałam Fugę na alegratkę pod kategorie owczarki:cool3:

[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1848637_7miesieczna_fuga_w_typie_owczarka.html"]7miesi�czna Fuga w typie Owczarka Collie Smooth szuka domu![/URL]

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze forum kolaków, u kogos w podpisie widziałam. a wyguglałam to:

[url=http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewforum.php?f=18&sid=129433893615151e6e36dcbae0439e5d]Forum Owczarka Szkockiego Collie :: Zobacz Forum - Collie do adopcji / Collie Rescue[/url]

ale tam nie wsadzę, nie mam czasu w tym tygodniu padnę! składamy projekt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...