Jump to content
Dogomania

Umarł bym z GŁODU w centrum Wrocławia...Dlatego, że jestem DOBERMANEM- POMOCY! Za TM


demi

Recommended Posts

Ten dobek przyszedł pod sklep zaraz koło naszego biura toz.
Przyszedł… wlókł nóżkami i się przewracał. Zauważył go sprzedający i przyprowadził do nas.
Pies nie mógł wejść nawet przez dwa schodki, był tak wycieńczony.

[B]Umarł by z głodu, dlatego, że jest dobermanem…[/B]

Miał na sobie kaganiec.
Zapewne uciekł jakiemuś pijakowi… Jest bardzo bojaźliwy, jak wezmę miotłe czy mopa, to nie wie gdzie się chować..
Chodził tak biedaczek ze dwa tygodnie, a ludzie się go bali, bo kawał psa…
Dopiero jak już ledwo szedł ktoś zareagował…

Nie mogłam pozwolić, żeby poszedł do schroniska… Taka sierściuszka króciutka, toż to poduszkowiec, a pies do budy, tym bardziej nie w takim stanie…
Pies pierwsze 5 dni spędził u naszego znajomego, p. Krzysia, który ma kilkanaście kotów. Teraz jest u mnie, bo nie chciał się podjąć dalszej opieki nad nim.

[B]I Dobek jest u mnie.
[/B]
[B]Ledwo chodzi, choć podobno wcześniej było wiele gorzej…
[/B]
[B]Oczy… mówią same za siebie…
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2401/34254984dz4.png[/IMG]
[/B]

[B]Skóra i kości! I na dodatek ciągle siusia…
[/B]

[B]Jak tylko się obudzi trzeba go wyprowadzić, bo inaczej basen w chałupie…[/B]

[B]Miał wczoraj badania krwi[/B]- ma lepsze ode mnie[FONT=Wingdings];)[/FONT]

Wychodzi na to, że [B]ma chłopak zapalenie pęcherze i stąd to picie i siusianie.[/B]

Po za tym [B]ma zanik mięśni, ledwo stoi na łapach, jak zaczyna się cieszyć od razu ląduje na Dziubku.. Koszmar![/B]


[CENTER][B]Powykręcany na wszystkie strony świata…
[/B]
[B]Świerzb w uszach, grzyb na sobie, odleżyny…[/B] [/CENTER]

Teraz dostaje Synergal i jakieś wzmacniające cuda.

Jutro idziemy na kontrolę.

Ale wydaje mi się, ze czuje się lepiej…

Mimo, że przesypia większość doby.

Za to ma chęć na zabawkę, co i tak kończy się wywrotką…

[B]Mi się to wszystko w głowie nie mieści.
[/B]
[B]W zimie, w kagańcu, taki pies… Tak chudy, że aż garbaty…[/B]


[B]To mój 9 pies w domu ….[/B]
[B]RATUNKU!!!!:lol:[/B]

Najgorsze, ze Czucz nie jest zadowolony z nowego kolegi, przecież to konkurencja nie z tej ziemi….:lol:

Kontakt ws adopcji
Joanna Kleszcz- demi 693-511-896, 071-354-18-21 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klementynkaa']matko, jaka sierota... dzięki Ci ogromne, że dałaś mu opiekę :modla::modla::modla:
rozumiem, że możesz go trzymać a my zaczniemy ogłaszać?[/quote]

mi tam nie ma co dziękować, trzeba dziekować, ze mnie do domu wpuścili :lol:

Oby szybko wydobrzał, bo nie mogę go pilnować całymi dniami, a co chwilke trzebaz nim wychodzic co by nie osiurał wszystkiego, bo zaraz Czuczek rozniesie i hmmm:roll:

Tak, bede trzymać jak nas nie zje;) Tylko (albo aż)domek SUPER HIPER POTRZEBNY!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']a czy on został już jakoś ochrzczony? i ile może mieć mniej więcej lat? potrzebuję troszke informacji żeby go na nasza adopcyjna wrzucić![/quote]

wiesz co, specjalnie to on imienia nie ma, bo każdy chce inne:roll:
ja nazywam go BONI ;)

Moje wetki mówią że ma 3-4 lata, ja bym dała mu wiecej, ale co tam ja:eviltong: do tego ma kamień na zębolach.

Link to comment
Share on other sites

Demi, załamka, jak się na niego patrzy.Ile on musiał chodzić w tym kagańcu,że taki chudy i wycieńczony? I nie znalazłaś żadnych ogłoszeń o jego poszukiwaniach przez właścicieli? Są tacy, co nie chcą wychodzić z domu, to psu kaganiec na pysk i poszedł sam się wyprowadzić!
Demi, poszukam namiarów na Ciebie i podeślę cościk na weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oris']a wiadomo co mu dolega, ja moge zrobic dla niego allegro, ale potrzebne jest troszke wiecej iformacji[/quote]
narazie wiemy tylko, że to zapalenie pęcherze, mam wyniki badan krwi t moge jutro wrzucić;) a tak to MAM NADZIEJĘ ZE NIC;)
jakich info wiecej? to powiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

raczej chodzi mi o takie jaki on jest do ludzi innych, psiakow, kotow, jakie i na kogo dac namiary, a moze na PW przeslesz mi jakis tekst :)
zastanawiam sie tez czy jak jeszcze nie jest 100% zrowy to robic juz allegro czy chwilke poczekac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oris']raczej chodzi mi o takie jaki on jest do ludzi innych, psiakow, kotow, jakie i na kogo dac namiary, a moze na PW przeslesz mi jakis tekst :)
zastanawiam sie tez czy jak jeszcze nie jest 100% zrowy to robic juz allegro czy chwilke poczekac[/quote]

wiesz co, może rzeczywiście chwilke poczekamy, bo jest bardzo słabiutki...

Namiary w pierwszym poście;)
Do ludzi cud miód malina:loveu: przytulak, ten łeb wielki kościsty wciska pod rękę:loveu: do psów, hm.. żyje z 8 innymi, nawet takim Czuczkiem paralitykiem, który chce go zjeść:evil_lol: ale unika jak może, tzn daje noge, chyba że sie przewróci:roll:
Do kotów ok, mam 2;) czasem coś szczeknie na niego, ale zupełnie nie agresywny;)

Zobaczymy co bedzie jak się chłopak podkuruje, da mi pewnie popalić, jak każdy co był na dt:evil_lol: zresztą ds-y też nie są bez grzechu;)

Ale moim zdaniem to taka sierotka bojaźliwa, lubiąca piłeczki i śnieg;)
A no i ładnie łape podaje- czasem jest bum na pysia... ale będzie podawał piękniutko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no kochany jest, piękny, wielki!!!:loveu: Cudak, milutki!

Ale schorowany okropnie, większość czasu przesypia, jak przygotowuje jedzenie i pachnie w całej chałupie, to żwawy taki, że ło:evil_lol: a tak to leży, śpi i się przytula;)

Niemoże wejść do mnie do pokoju na góre, wiec siedzi z moją Misimi na dole i z Czuczkiem- sie resocjalizują:diabloti:- co zejdę to go przykryje, bo w te kosteczki mu zimno... Łapka jedna rozciapana okropnie- odleżyna... Jak dorwe lepszy aparat to zrobie eleganckie zdjęcia;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...