Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reno2001'][B]zouza[/B] pisała, że ma do tej Pani ok 3km, więc może ona się zgodzi?
Błagam dziewczyny z Rudy, odezwijcie się.[/quote]


Zwrócice się do konkretnej osoby, bo tak to nikt się nie zdecyduje. Zouza była chętna, i wg mnie nie ma co czekać tylko ja poprosić i już. Bo dni mijają a tu nic.. Sorry, że sie wtrącam, ale nie mogę już :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie jestem z Wirku, ale nie jest to najodleglejsza ode mnie dzielnica, nie mam psa do takiego testu, bo moj Max na tym etapie najpewniej zeżarłby koty a może i Panią i sama kotów nie bardzo lubię, ale jesli nie ma nikogo innego, to pojde do tej Pani, tylko mi dokladnie napiszcie, co chcecie wiedzieć, bo w życiu takiej wizyty nie przeprowadzałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa'][B][SIZE=4][COLOR=red]Co z wizytą w przyszłym domku Antosia?[/COLOR][/SIZE][/B] Czy naprawdę nikt z Rudy nie może? Wstępnie zgadzały się black madonna i Jussstyna, tylko nie bylo wiadomo która to dzielnica. Teraz już wiadomo.. [COLOR=red][B][SIZE=4]może napiszcie do nich PW albo[/SIZE] [SIZE=4]zadzwońcie. Szkoda psiaka[/SIZE][/B][/COLOR].[/quote]

Dziewczyny - czas goni, zeby nam domek nie uciekl!

Jak by nie bylo to tylko [B]jedyna[/B] oferta...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Dziewczyny, nie jestem z Wirku, ale nie jest to najodleglejsza ode mnie dzielnica, nie mam psa do takiego testu, bo moj Max na tym etapie najpewniej zeżarłby koty a może i Panią i sama kotów nie bardzo lubię, ale jesli nie ma nikogo innego, to pojde do tej Pani, tylko mi dokladnie napiszcie, co chcecie wiedzieć, bo w życiu takiej wizyty nie przeprowadzałam[/quote]

Po prostu porozmawiac z Panią o zwierzętach. Zorientowac się w sytuacji lokalowej itp (np. piętro). Żeby sie potem nie okazało, że Pani mieszka sama na 4 piętrze i kiedy (tfu, tfu, tfu) psa trzeba będzie wnieśc, będzie problem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak jak mówiłam chętna jestem w każdej chwili, sama mam 3 koty więc po podejściu pani do kotów coś można wywnioskować, zresztą może mnie ktoś szybko na gg przeszkolić ;) Poza tym rozumiem, że jestem osobą nie znaną, ale tak jak mówię, można zadzwonić do wandul np. ona zna mnie osobiście, a z tego co wiem na dogo ma opinię anioła (zresztą słuszną). Rozumiem wątpliwości i nie będę się napraszała, jeśli ktoś z decydujących uzna, że ok proszę PW albo kontakt na gg 2257395.
Buziaki dla Antosia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zouza']Ja tak jak mówiłam chętna jestem w każdej chwili, sama mam 3 koty więc po podejściu pani do kotów coś można wywnioskować, zresztą może mnie ktoś szybko na gg przeszkolić ;) Poza tym rozumiem, że jestem osobą nie znaną, ale tak jak mówię, można zadzwonić do wandul np. ona zna mnie osobiście, a z tego co wiem na dogo ma opinię anioła (zresztą słuszną). Rozumiem wątpliwości i nie będę się napraszała, jeśli ktoś z decydujących uzna, że ok proszę PW albo kontakt na gg 2257395.
Buziaki dla Antosia :loveu:[/quote]

A Zouza tez caly czas proponuje wizyte...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Może niech pójdą obie...będzie im raźniej,a jak jedna zapomni o coś spytać,to moze się drugiej przypomni.Od dawna wiadomo,że co dwie głowy,to nie jedna;)[/quote]

Bardzo dobry pomysł.:cool2:
Nie ma na co czekać, liczy się każdy dzień i każda godzina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Może niech pójdą obie...będzie im raźniej,a jak jedna zapomni o coś spytać,to moze się drugiej przypomni.Od dawna wiadomo,że co dwie głowy,to nie jedna;)[/quote]
jesli tylko się to da zgrać w czasie, jestem za, przyda się ktoś do głaskania kotów (ja mam megaalergię) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Antosiu... jeszcze troszkę... wszystko powoli zmierza do szczęśliwego zakończenia Twojej smutnej historii... I życzę Ci z całego serducha, aby to szczęśliwe zakończenie już niedługo nastało... ;)

Tyle ciotek - dobrych duszyczek walczy o Ciebie :multi:

Dobranoc psiaku... :calus:[/quote]

czy chętne na na przedadopcyjną wizytę cioteczki poszły/pójdą we dwie?:cool3:

dajcie znać jak tam było, bo pojawia się właśnie szansa "1 na milion" i nie wolno jej zmarnować:roll:
czekamy na wieści. oby się wszystko udało jak najlepiej:nerwy::nerwy::nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote] Poza tym rozumiem, że jestem osobą nie znaną, ale tak jak mówię, można zadzwonić do wandul np. ona zna mnie osobiście, a z tego co wiem na dogo ma opinię anioła (zresztą słuszną). [/quote]
Wyslalam namiary na Pania Krystyne do Zouzy i do Egradski. Jesli by mogla Egradska isc razem z Zouza byloby wspaniale, bo co dwie glowy to nie jedna i wiecej par oczu :cool3: Domek musi byc naprawde dobry, zeby sobie poradzic z niewidomym psem. Za wizyte przedadopcyjna bardzo dziekujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Wyslalam namiary na Pania Krystyne do Zouzy i do Egradski. Jesli by mogla Egradska isc razem z Zouza byloby wspaniale, bo co dwie glowy to nie jedna i wiecej par oczu :cool3: Domek musi byc naprawde dobry, zeby sobie poradzic z niewidomym psem. Za wizyte przedadopcyjna bardzo dziekujemy :Rose:[/quote]

hm, do mnie nic nie dotarło:shake:
edit: juz jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...