Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

Mamy odpowiedz od Pani Krystyny.
[QUOTE]Temat: Antoś
Od: "Krystyna K"
Data: N Lutego 22 2009, 5:33 pm

Witam. Zobaczyłam tego psa i chcę mu pomóc.Mam w domu 5 kotów które wymagają mojej opieki. Jestem z Rudy Sląskiej/ Moje koty zostały zabrane z działek ( gdzieja też mam działkę) kiedy były chore i wymagały opieki. Szczerze mówiąc gdy ktoś przychodzi do mnie z psem to one się chowają. Macie większe doświadczenie,może to sprawdzicie.
Czy Antoś toleruje koty?. Jak wyglądałby ewentualny przewóz psa. Jestem emerytką i na pewno nie wybiorę się do Mielca. Proszę o
odpowiedź. [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reno2001']Czyli co, podpytac o stosunek Antosia do kotków??? Oczywiście możemy poszukac też kogoś do wizyty przedadopcyjnej ;).[/QUOTE]
Reno, juz pytalam, odpowiedz pewnie nadejdzie, nie wierze, zeby Antos cos mial do kotow. Co do wizyty, to chyba mamy kogos z Rudy Slaskiej? Mozna poprosic o wizyte dogomaniaczki z psem, wtedy sie przekonamy jakie sa kociambry p. Krystyny.

Link to comment
Share on other sites

taką wiadomość dostała jedna osoba z N-K:
"Szczecin
(241) Temat:
Data i godzina: dzisiaj 20:28
Witaj Dorotko (moja imienniczko)

Zakochałam się w Antosiu. Jednak czeka mnie wyjazd za granicę na operację- dwukrotną a potem operacja. Na ten czas musiałabym oddać Antosia w czyjeś ręce.Nie wiem jak on by to zniósł- dość już przeżył. Opiekowałam się już kotkami które straciły jedno oko, ale całkiem niewidomego zwierzaczka jeszcze nie miałam-tym bardziej moje serce tego chce.

Nie rozumiem czemu nikt nie chce zaadoptować Antosia?
Wszyscy piszą slogany o miłości do najsłabszych, a przecież on jest najsłabszy...powinna stać po niego kolejka, a on się musi prosić????

Dorotko, wiesz coś więcej o Antosiu? Jaką ma przeszłość?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Może znajdzie sie ktoś, kto mógłby tam podejśc z psem. Jeśli nie, to może choc bez psa. Szkoda stracic kontakt z zainteresowaną panią.[/quote]

Reno ma calkowita racje!
Cala nasza wspolna praca pojdzie na marne, to trudna adopcja, Antos nie widzi wiec jesli juz znalazl sie chetny to dlaczego nie robimy zmasowanego ataku?
Przeciez czas goni, zeby nie okazalo sie pozniej, ze to juz nieaktualne i ze pani znalazla innego psa a Antos bedzie nadal czekal

Gonia wspomniala o 2 osobach -> jusstyna85, black madonna
Zaraz do nich napisze bo nie wiem czy ktos w ogole sie z nimi kontaktowal?
Gdybym byla w tych rejonow - natychmiast bym tam pognala zeby sprawdzic ten dom
W tym wypadku nie mozemy czekac:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Gonia wspomniala o 2 osobach -> jusstyna85, black madonna
Zaraz do nich napisze bo nie wiem czy ktos w ogole sie z nimi kontaktowal?
Gdybym byla w tych rejonow - natychmiast bym tam pognala zeby sprawdzic ten dom
W tym wypadku nie mozemy czekac:shake::shake:[/quote]


Jest jeszcze Pianka, mam jej telefon, mogę zadzwonić, może będzie szybciej niż PW?

Link to comment
Share on other sites

Napisalam P.Krystynie, ze chcemy, zeby ktoras z dogomaniaczek podeszla do niej na wizyte i sprawdzila te koty. Zgodzila sie bez problemu, nawet pochwalila.

[B][COLOR=red]Do ktorej Cioteczki wyslac pw z dokladnym adresem i telefonem?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Bardzo prosze napiszcie na watku :modla:[/COLOR][/B]

[quote] Bardzo mądra i rozsądna decyzja. Mieszkam w Wirku to jest Ruda Sląska 10. Mój telefon to 502...... tak na wszelki wypadek.
Bo na przykład dzisiaj idę do mojej weterynarii na kroplówke z moim chorym kotem. Wirek to połowa drogi tak ze średnicówki jak i z A-4. [/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...