Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='Reno2001']Widziałam,
Widziałam,
Widziałam,

:multi::multi::multi:

[B]Antoś[/B] nasz był w TVP2!!!
Szkoda, że na fotkach, ale za to jako jedyny pies w dzisiejszym wydaniu :loveu:. Ponieważ dziś jest dzień kota, to o kotach była mowa. Wyjątkiem był tylko nasz Antoś!!!

Kciuki za domek pieseczku!!! Pan Olszański bardzo ładnie o Tobie mówił. Króciutko, ale bardzo ciepło i ...zachęcająco :cool3:.[/quote]

Antos byl "przemycony" nielegalnie, wydawca pewnie nie zgodzil sie na wyswietlenie zdjec na specjalnym monitorze (tak mialo byc) - najwazniejsze ze [B]w ogole byla wzmianka o Antosiu[/B] i najwazniejsze ze oglaszal go [B]taki czlowiek[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gabi1983h']A ja z emocji nawet nie pamiętam co mówili:( tak sie przejełam, szkoda ze tak krótko i szybko, ale dobre i to niz nic teraz tylko czekać cierpliwie[/quote]

Gabi nie narzekajmy - przeciez w TV liczy sie kazda sekunda, na dodatek w tym kaciku nie oglasza sie psow ze zdjec.. bo zaraz sie zezloszcze:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Zrobilam co moglam kochane, mam nadzieje ze nie jestescie zawiedzione?

Wlasnie obejrzalam ogloszenie Antosia w TV i uwazam, ze jak na tak okrojony czas antenowy p.Olszanski powiedzial naprawde sporo, na dodatek siedzaca obok pani od kotow - tez nam pomogla bo powiedziala ze takie psy sa spokojne i wspaniale:)

I jeszcze jedno - jutro wrzuce na watek Antosia przekonwertowany filmik z dzisiejszego wystepu naszego kochanego:loveu: wiec bedziemy mogly zobaczyc raz jeszcze:) - Goniu tez zobaczysz bo wiem ze nie ogladalas:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla'] raz jeszcze:) - Goniu tez zobaczysz bo wiem ze nie ogladalas:)[/quote]

Maszaberla oglądnęłam!!!:multi: Musiałam to widzieć! Pojechałam później samochodem i zdazyłam na rozmowę. Dobrze, że policji nie było na trasie:evil_lol: Ogłoszenie oglądnęłam i pracę dostałam:multi::multi::multi:
Aż mi makijaż "spłynął" tak pięknie to powiedział. Antoś się wyróżnił przy tych kotach - jeszcze Pani "od kotów" powiedziała ze sama ma niewidomego psa i nic mu nie przeszkadza w życiu jesli pies już pozna środowisko. Jej nawet biega po lesie.
Normalnie łezka mi się konkretnie zakreciła:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Maszaberla oglądnęłam!!!:multi: Musiałam to widzieć! Pojechałam później samochodem i zdazyłam na rozmowę. Dobrze, że policji nie było na trasie:evil_lol: Ogłoszenie oglądnęłam i pracę dostałam:multi::multi::multi:
Aż mi makijaż "spłynął" tak pięknie to powiedział. Antoś się wyróżnił przy tych kotach - jeszcze Pani "od kotów" powiedziała ze sama ma niewidomego psa i nic mu nie przeszkadza w życiu jesli pies już pozna środowisko. Jej nawet biega po lesie.
Normalnie łezka mi się konkretnie zakreciła:loveu:[/quote]

Prace dostalas bo obejrzalas Antosia najpierw:evil_lol::evil_lol:

Robote znalazlas to juz sie ciesze :laola:

I wspaniale ze widzialas Antosia w TV, mi tez sie lezka zakrecila,czulam sie jak by oglaszal mojego psa bo w koncu to nasza psina jest no nie?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Prace dostalas bo obejrzalas Antosia najpierw:evil_lol::evil_lol:

Robote znalazlas to juz sie ciesze :laola:

I wspaniale ze widzialas Antosia w TV, mi tez sie lezka zakrecila,czulam sie jak by oglaszal mojego psa bo w koncu to nasza psina jest no nie?;)[/quote]

Nasza, nasza... :loveu::loveu:
Oby mu sie udało!!!

[B]Maszaberla[/B]-bez znaczenia jaki będzie efekt dzisiejszego programu -WIEEELKIE Ci dzięki za opiekę, jaką otoczyłaś tego wyjatkowego mielczaka. Dzieki Ci, zę wśród setek innych psów w potrzebie wypatrzyłaś Antosia i to własnie jemu dałaś szansę.

:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ogladalam 2 razy ogloszenie Antosia.
Trzeba przyznac, ze p.Olszanski ma tyle ciepla w sobie, tak pieknie opowiadal o Antosiu. I wszystkie zdjecia pokazal, podkreslajac depresje Antosia oraz dwukrotnie powtarzajac miejsce pobytu psiaka.
Mam nadzieje, ze ktos dzwonil do kierownika w sprawie Antosia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Nasza, nasza... :loveu::loveu:
Oby mu sie udało!!!

[B]Maszaberla[/B]-bez znaczenia jaki będzie efekt dzisiejszego programu -WIEEELKIE Ci dzięki za opiekę, jaką otoczyłaś tego wyjatkowego mielczaka. Dzieki Ci, zę wśród setek innych psów w potrzebie wypatrzyłaś Antosia i to własnie jemu dałaś szansę.

:Rose::Rose::Rose:[/quote]

Wiesz Reno, dziekuje, dla takich slow warto wiele robic dla kazdego psa - nie wiem sama, akurat przy Antosiu poczulam taki impuls...:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...