Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z najnowszych wiesci - w poniedzialek o godz 11 rano p.Olszanski zabierze wydrukowane zdjecia Antosia i zapozna sie z trescia ogloszenia
Antos bedzie na pewno ogloszony we wtorkowym programie

Dam znac cioteczki dokladnie o godzinie wtorkowej emisji - o ile bede miec dostep do dogo:angryy:
W razie czego wysle maila na pw do Ulki zeby zrobila wpis na naszym watku

Link to comment
Share on other sites

Ja bede nagrywac caly program na TVP2. Nie wiem czy jakos to sie da przekonwertowac na format komputerowy, poprosze Mloda o pomoc.
Trzymamy kciuki za Antosia.

[B][COLOR="Green"][SIZE="4"]Dziekujemy MASZABERLA za TWOJA POMOC [/SIZE][/COLOR][/B] :Rose:

PS.Telefon komorkowy podalam do p.Kierownika :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Gabi[/B]-gratuluję szczerze przyszłego dogomaniaka :loveu:. Ależ nam Cioteczki fundują emocje. Najpierw [B]Murka[/B] potem [B]eloise[/B] i [B]Agniesiulka[/B] a teraz [B]gabi1983h[/B] ... No, no, no. Dogomaniackie grono nam sie rozrasta :cool3:.

Antosiu-trzymam kciuki za jutro!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001'][B]Gabi[/B]-gratuluję szczerze przyszłego dogomaniaka :loveu:. Ależ nam Cioteczki fundują emocje. Najpierw [B]Murka[/B] potem [B]eloise[/B] i [B]Agniesiulka[/B] a teraz [B]gabi1983h[/B] ... No, no, no. Dogomaniackie grono nam sie rozrasta :cool3:.[/quote]

Przed Murką była [B]jogi[/B] :eviltong:
A i nie zapominaj jeszcze o [B]ecci[/B]!
No i o Niki-lidce (obecnie [B]sacred PIRANHA[/B]) - ona właśnie się zmaga z pierwszymi chwilami bycia mamą :multi:

Też trzymam kciuki za Antosia!!!

Link to comment
Share on other sites

A wiec tak:

[B]Antos bedzie ogloszony w jutrzejszym "Pytaniu na sniadanie" Program 2 TVP godz. 10.14 dokladnie;) -[/B] ale i tak radze obejrzec caly program bo ja jestem nieufna panikara wiec jak nie zobacze to nie uwierze [B];) [/B]

Najprawdopodobniej oglosi go sam p.Olszanski:)

Bedzie podany tel do studia TV, gdzie bedzie dyzurowac pani ze schroniska, ktora poda dalsze namiary, p.Olszanski obiecal tez ze "przemyci" na wizji nr tel do p.kierownika schroniska (ten podany mi przez Ulke) - ten pomysl podania innego nr niz do studia juz sie srednio podobal ale zobaczymy...

Ogloszenie zostanie okrojone do paru slow doslownie (czas antenowy goni)

Jesli cos nie wypali to nie wpadajmy w rozpacz, czas emisji jest b.okrojony, kacik ma zaledwie pare minut i oglaszany jest wylacznie pies, ktory jest w studiu z wolontariuszem/opiekunem/pracownikiem schroniska

To, ze Antos zostanie w ogole ogloszony ze zdjecia (czego sie w ogole nie praktykuje w tym programie) to cud i dobra wola p.Olszanskiego - dla mnie najwazniejsze jest to, ze cala Polska ujrzy Antosia:loveu:

Jestem strasznie zdenerwowana, trzymajmy ciotki kciuki:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Widziałam,
Widziałam,
Widziałam,

:multi::multi::multi:

[B]Antoś[/B] nasz był w TVP2!!!
Szkoda, że na fotkach, ale za to jako jedyny pies w dzisiejszym wydaniu :loveu:. Ponieważ dziś jest dzień kota, to o kotach była mowa. Wyjątkiem był tylko nasz Antoś!!!

Kciuki za domek pieseczku!!! Pan Olszański bardzo ładnie o Tobie mówił. Króciutko, ale bardzo ciepło i ...zachęcająco :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...