Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, czy było jakieś zainteresowanie Cykorkiem?
Jeśli nie to tak mu chyba nie pomozemy:-(
Musimy mu poszukać DT i zrobić z Cykorka pieska gotowego do adopcji. Ja wiem, że to nie łatwe ale chyba tylko tak mu pomożemy:-(
Zrobię jeszcze allegro dla niego:loveu: A nóż widelec:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']ja go ogłosze jeszcze w Gazecie Gliwickiej, być może czytają ją inni ludzie niż Nowiny Gliwickie[/quote]

Rewelacja!!!!!
Może caffe animal raz jeszcze odnowic?

Musimy coś robić, bo facet nam się załamie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Musimy znaleźć Cykorkowi DT. Ja innej szansy nie widzę. Musimy nauczyć go żyć z człowiekiem a nie w Klatce. Może wtedy znajdzie się człowiek, który ze staruszkiem zamieszka. Nie śmię prosić i proponować płatny DT ale może poszukalibyśmy sponsorów?:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja też się dołożę ale musimy być pewni czego chcemy. Jeśli będziemy Cykorka tylko ogłaszali to ma małe szanse. Oczywiście cuda się zdarzają ale....:-( Jeśli znalazłby się ktoś kto wziął by Cykorka do siebie do domu i nauczył go wszystkiego.... to szanse wzrastają ale oczywiście pewności nie będziemy mieli nigdy. Mnie serce pęka jak na niego patrzę i jak o nim czytam. Kurcze czy ludzie mają inne serca?:-(

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za Allegro :loveu:

[quote name='iwona213']dziewczyny a jaki on jest w stasunku do Was? czy zaufał komukolwiek?? czy na widok człowieka ucieka?? przecież on tam jest 10 lat, wiec musiał komuś zaufać...[/quote]

Nie, Cykor jest w schronisku od samego początku i przez ten czas nikt nawet nie postarał się przekonać go do człowieka. Panicznie boi się każdego, jest tylko nauczony, że jak boks się otwiera to można wybiec na wybieg, a jak pracownik woła do boksu to trzeba wrócić. Szczepią go w grubych rękawicach bo ze strachu reaguje agresją.

Cykorek nie wie, co to człowiek... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote]zrobiłam allegro dla Cykorka:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629176561"]Maleńki wystraszony staruszek psiaczek Cykorek (629176561) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

więc ja na razie poczekam ze wznowieniem allegro dla Cykorka - właśnie wczoraj się skończyło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']więc ja na razie poczekam ze wznowieniem allegro dla Cykorka - właśnie wczoraj się skończyło :)[/quote]

ja zrobiłan dla niego nowe. Zawsze jest szansa, ze ktoś się zainteresuje, oczywiście wtedy dokładnie się opisze sytuacje, ale a nóż widelec.
Wiem....za wielka ze mnie optymistka:-( Ale on jest taki smutny:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Myślę, że najlepszy byłby hotelik u Murki, ona ma świetną rękę do psów, także tych niezsocjalizowanych. Ja tez się dołożę do miesięcznego utrzymania w DT lub hoteliku.[/quote]
a jak długo się czeka na hotelik u Murki?

Link to comment
Share on other sites

wysłałam zapytanie na Pw ale czeka się tyle aż zwolni się miejsce, czyli jak któryś psiak idzie do domku... są 2 miejsca dla staruszków tylko, więc troche trzebaby poczekać... zobaczymy co Murka napisze, pewnie jest kolejka, pytanie tylko jak długa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']wysłałam zapytanie na Pw ale czeka się tyle aż zwolni się miejsce, czyli jak któryś psiak idzie do domku... są 2 miejsca dla staruszków tylko, więc troche trzebaby poczekać... zobaczymy co Murka napisze, pewnie jest kolejka, pytanie tylko jak długa...[/quote]

Zapewne zbyt długa dla Cykorka:placz:
A co myślisz o Morii z Elblaga? Ja jestem nią i hotelikeim zachwycona:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Morii! Nie Mossi:cool3:
Morii jest w Elblągu a Mossi w Częstochowie:multi:[/quote]

no tak faktycznie, do mossi jedzie jutro molos pewnie dlatego mi sie pomyliło ;) tak czy siak nie znam Morii :eviltong:

dostałam odpowiedź od Murki, jst kilka psiaków ale starszaki długo czekają na adopcję, więc Cykorek może nawet rok czekać. Więc co robimy?? zapisać go do Murki czy sprawdzisz te inne hoteliki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']no tak faktycznie, do mossi jedzie jutro molos pewnie dlatego mi sie pomyliło ;) tak czy siak nie znam Morii :eviltong:

dostałam odpowiedź od Murki, jst kilka psiaków ale starszaki długo czekają na adopcję, więc Cykorek może nawet rok czekać. Więc co robimy?? zapisać go do Murki czy sprawdzisz te inne hoteliki??[/quote]

sprawdzimy inne. Rok ?to za długo, przez rok wiele się moze wydarzyc.
Jutro wieczorkiem posprawdzam inne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...