Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='iwona213']jutro cykor bedzie w nowinach gliwickich, wierze ze domek sie znajdzie!!![/quote]
Daj zeskanowaną kopię, obejrzymy!

Jak się nie uda, to będziemymusiały zapisać go do Murki na hotelik, Mureczka ma złote ręce do psiaków i takimi 'straszakami' się też zajmuje. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosiapk wysłałam Ci skan na maila, zamieść jak możesz bo ja nie wiem jak sie do tego zabrać
Rozmawiałam z Klaudią ok godz 15 i mówiła że nie miała jeszcze żadnego telefonu w sprawie cykora :placz: nie trace jednak nadzieji że domek sie znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']Gosiapk wysłałam Ci skan na maila, zamieść jak możesz bo ja nie wiem jak sie do tego zabrać
Rozmawiałam z Klaudią ok godz 15 i mówiła że nie miała jeszcze żadnego telefonu w sprawie cykora :placz: nie trace jednak nadzieji że domek sie znajdzie...[/quote]
Dzięki dostałam, ale tez nie wiem jak załączyć na Dogomanii. Tekst bardzo dobry, oby się jakiaś dobra dusza ulitowała!

Link to comment
Share on other sites

[I]Dzięki Iwonie Cykorek był w gazecie :cool3: Medialny chłopak z Niego :razz:
Wczoraj miałam trzy zapytania o Cykorka, z tego tylko jedna Pani była konkretna. Mówiła, że ma kociaka i psiaka i, że chciałaby stworzyć Cykorkowi prawdziwy dom... NA ZAWSZE...
Tłumaczyłam, że to nie jest piesek wskakujący radośnie na kolana, merdający ogonkiem i liżący po pycholu swojego pana... [ narazie oczywiście :eviltong::lol: ]
I Pani mi na to zdziwiona odpowiedziała "ale ja nawet takiego nie chcę! Chcę, żeby był bezpieczny i spokojnie przeżył swoje życie..."
Pytała jak Cykor na kociaki reaguje, bo nie chce dodatkowo stresować...
Ja z optymizmem poczekam...
Zobaczymy co to będzie...[/I]

Link to comment
Share on other sites

no Klaudus, po Twojej wypowiedzi to aż podskoczyłam z radości :multi:
wiem, że to jeszcze na pewno trochę potrwa i jeszcze nic nie jest pewne, ale i tak nie mogę tak na spokojnie tego przyjąć :evil_lol:
z tego co piszesz Pani wydaje się całkiem, całkiem .. ale .. zobaczymy ..
w każdym razie ja kciuków nie puszczam :thumbs:
a skąd jest ta Pani?

Link to comment
Share on other sites

[I]Ta Pani jest z okolic Gliwic Peate.
Gosiupk, ta Pani nie chciała przemyśleć sprawy, powiedziała, że nie chodzi tu o Nią, bo Ona nie ma żadnych zastrzeżeń. To ja powiedziałam, że oddzwonimy. Mówiła,że podbił Jej serce...
Logicznie odpowiadała na zadawane pytania i nie była w jakiejś 'euforii'.
Ale mam nadzieję, że taka zdecydowana już zostanie :razz:
Bo różnie to z tymi ludzmi jest... [/I]

Link to comment
Share on other sites

nie nie byłam, z tego co mówi Klaudia, Pani chodzi głównie o dobro cykora, żeby był wkońcu bezpieczny... dlatego wydaje mi się że konkretna :) będę czekała na wskazówki od Klaudi, jeśli trzeba pojade sprawdzić co to za domek, chociaż pierwszy raz wolałabym jechać z kimś doświadczonym w sprawdzaniu domków, żeby nie popełnić żadnego błedu... nie darowałabym sobie gdybym coś przeoczyła i cykor miałby wrócić spowrotem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...