Jump to content
Dogomania

wyrzuciła jednodniowe szczeniaki na śmietnik


agniesias

Recommended Posts

Co za wredna głupia baba :angryy: Ja nie wiem jak można wpaść na taki "plan", co ona sobie myślała: zapakuje szczeniaki do reklamówki, wyrzucę na śmietnik a jednego zostawie???????
Nie, no ja mam nadzieję że kiedys to sie zemści na tej babie!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

niech ją piekło pochłonie... :angryy::angryy::angryy: a tak na marginesie to nie dziwi mnie już coś takiego, skoro kobieta potrafi własne dziecko na śmietnik wyrzucić, to psy już w ogóle nie mają żadnego znaczenia... :shake: ludzie potrafią być okrutni, nie ogarniam tego :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Ale pomijają okrucieństwo ludzi i wszystkie efekty uboczne, jaki to miało sens? Jaki miał być tego skutek? W ogóle... Jak człowiek może zrobić coś takiego bezbronnym istotom? Czy ta kobieta zna coś takiego jak człowieczeństwo?
Hitlerowców uczyli zabijać ludzi na zabijaniu zwierząt. W ten sposób usuwali u nich coś takiego jak litość i człowieczeństwo właśnie. Jeżeli ktoś sam z siebie wyrzuca bezbronne ślepe i głuche stworzenia na bruk, jest bardzo niedaleko od utraty wszystkiego. Wiem że się powtarzam. Ale nie mieści mi się to w głowie, po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffuś']A co was dziwi, skoro kościół mówi, że grzechem jest zbytnie kochanie zwierząt :angryy::angryy:[/quote]

:crazyeye:pierwszy raz słyszę,chociarz mój nauczyciel z religii nie lubi jak sie go pyta o rzeczy związane ze zwierzętami. a ostatnio to sie go o TM zapytałam, to powiedział że nie nalezy wierzyc w niebo dla psow... hmm.. czyli dla niebo dla ludzie tez nie?

a tak do tematu, to myśle, że kobieta powinna dostać zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt, przecierz to bezsercowe jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kredka']rok więzienia:crazyeye: jaja sobie robią w tej Polsce :placz:[/quote]

rok więzienia to jej tylko [B]grozi[/B]! W praktyce pewnie będzie "mała szkodliwość społeczna czynu", dostanie 50 zł kary i do widzenia.
To jest po prostu tragikomedia, co się dzieje! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

na religii uczy sie dzieci ze zwierzeta nie posiadaja duszy wiec nie ma psiego nieba tego dowiedziałam sie z rozmowy z 10 latka.i niestety" miastowi"sa bardziej czuli na los zwierzat na wsi nadal nikt sie z buraskami nie piesci
latem odwiedziłam gospodarstwo był upal spytałam dlaczego pies nie ma wody on nie chce pic bo jak chce to inaczej szczeka,a wogole to gospodarz zapomniał go powiesic wczoraj, bo ugryzł dziecko ktore podeszło do niego ,pies był na łańcuchu przy budzie,takie egzekucje wykonuje sie na bramie od stodoły.Pies zyje i wyglada dobrze sprawdzałam w listopadzie.:roll::cool1: a jesli go nie bedzie to sprawdze co sie z nim stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxzdzujkaxxx']:crazyeye:pierwszy raz słyszę,chociarz mój nauczyciel z religii nie lubi jak sie go pyta o rzeczy związane ze zwierzętami. a ostatnio to sie go o TM zapytałam, to powiedział że nie nalezy wierzyc w niebo dla psow... hmm.. czyli dla niebo dla ludzie tez nie?[/quote]
U nas w kościele, czytają co niedzile, przed mszą jakiś katechizm katolicki, czy coś takiego i tam właśnie tak pisze//////////:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffuś']A co was dziwi, skoro kościół mówi, że grzechem jest zbytnie kochanie zwierząt :angryy::angryy:i maltretowanie, a jak się wyrzuci na śmietnik to przecież,,,,,,,nic się nie dzieje""""""""""""":angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]

U nas ksiądz mówi o kochaniu zwierząt ale nie w kontekście grzechu...

Jan Paweł II również był gorącym zwolennikiem poszanowania praw zwierząt i miłości jaką człowiek winien jest wszelkiemu stworzeniu.
Nasz proboszcz przytacza przykład Św. Franciszka z Asyżu...Mówi także, że w stajence zwierzęta pierwsze witały Jezusa...
Prosi ludzi o opiekę nad braćmi mniejszymi i uświadamia, że im też należy się z naszej strony miłość i poszanowanie.

[B]Wydaje mi się, że to głównie zależy od interpretacji i nastawienia danego księdza a nie od stanowiska które zajmuje w tej kwestii sam kościół...[/B]

Link to comment
Share on other sites

czekam aż na starośc wnuki powiedzą mi: Babciu, a ten okrutnik dostał 10 lat więzienia za zabicie psa!
A ja odpowiem: jak to dobrze, wnusie moje, bo za moich czasów nie było prawa. Po prostu nie było prawa dzieciaczki moje...i bestie stąpały bezkarnie po ziemi. Strazliwsze niż wszystkie potwory razem wzięte...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']U nas ksiądz mówi o kochaniu zwierząt ale nie w kontekście grzechu...

Jan Paweł II również był gorącym zwolennikiem poszanowania praw zwierząt i miłości jaką człowiek winien jest wszelkiemu stworzeniu.
Nasz proboszcz przytacza przykład Św. Franciszka z Asyżu...Mówi także, że w stajence zwierzęta pierwsze witały Jezusa...
Prosi ludzi o opiekę nad braćmi mniejszymi i uświadamia, że im też należy się z naszej strony miłość i poszanowanie.

[B]Wydaje mi się, że to głównie zależy od interpretacji i nastawienia danego księdza a nie od stanowiska które zajmuje w tej kwestii sam kościół...[/B][/quote]

Fajny Ci się ksiądz trafił:) Każdy człowiek inny, a przecież ksiądz też człowiek... To nie zmienia faktu, że wyrzucanie szczeniaków jednodniowych do śmietnika jest bestialstwem...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

To co powiem moze mnie zabic(...), ale takie 'wypadki' sa coraz czestsze i nie poruszaja juz tak bardzo:shake: Nawet dzieci w reklamowkach na smietniku dla [B]LUDZI[/B] staly sie zwyczajne:cool1: Malo Polakow, ktorzy nie sa zapalonymi psiarzami, dziala w takich sprawach. Sami dopuszczaja sie do takich czynow.
Mieszkam na wsi i kiedy wspominam o psich nieszczesciach, starsi zbywaja mnie glosnym i bezczelinym smiechem:angryy: Tutaj kazdy zderzy sie z rzeczywistoscia! Suczka to dla gospodarza przeklenstwo, bo 2 razy do roku ma na podworku 15 psow, a 2miesiace pozniej nad ranem niesie worek, a w stodole ujada suka. Tak, tak... szczenieta zostana ustopione, a potem dzieci kapiace sie w rzece latem (smiesznie brzmi?) znajduja oseski plynace z nurtem . . . Albo gorzej- szczenieta topione sa w szmbie:angryy:Zostawia sie, ewentualnie, jednekgo "zeby suka nie dostala szalu":shake: ...

Link to comment
Share on other sites

Olka_Olga, napisałaś o przykrej rzeczywistości...

Historia z życia.., Mam działkę na Mazurach, w lesie. Obok gospodarstwo. Kilka lat temu mieli tam chyba ze 3 kotki, które rodziły co i raz. Kiedyś tam przychodziłam, pokazywali mi małe kotki w stodole. Zachwycali się jakie one piękne i słodkie. Nikt nie dodał jakie chore (kilka z nich miało taką przypadłość, że miały jakby oczka na wierzchu, zaropiałe i spuchnięte- widok makabryczny). Wyjechałam na 2 tygodnie, wracam, kotków nie ma. Koleżanka mi mówi, że wrzucili do jeziora w siatce... Siatka zaczepiła się o tatarak i do dziś wystaje z jeziora przypominając mi o tych kotach...Dobrze, że akurat nikt się tam nie kąpie bo to płytkie i muliste jezioro...

Dodam, że całe szczęscie, że suk nie mieli ...

Link to comment
Share on other sites

:angryy: Oby to gospodarstwo poszło z dymem...

a tu temat pokrewny z tego artykułu... - to już jest przerażające :mad:
[URL="http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Przywiazal-psa-do-auta-i-ciagnal-przez-5-km-po-asfalcie,wid,10702502,wiadomosc_video.html"]Przywiązał psa do auta i ciągnął przez 5 km po asfalcie - Wiadomości - WP.PL[/URL]

:shake: - ciekawe czy p. Joanna K. z NK (z podkomentarza) to faktycznie żona tego DRANIA - może to i nie pomyłka - wszystko na NK poblokowane a niejaki myśliwy z rodziny K. szczyci się tym na swojej profilowej fotce... jeśli to prawda to już szczyt - p. Joanna i fota w szkole...:mad:
... może to nie oni...?? a jeśli tak :placz: to co się dziwić młodzieży...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...