Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

mója pierwsza kundelka znaleziona na działce zwała sie RINA :loveu: kochany,wierny psiutek niestety latem została przejechana :evilbat: przez auto przed sama furtka działki :snipersm: :2gunfire: :chainsaw: kierowca auta zamiast hamowac wcisnał gaz :vamp: :baddevil: brak słow :cry: ...
a teraz od dwóch miesiecy mamy Roxunie :iloveyou: :lilangel: (ze schroniska w Wieluniu, przemianowana z Majki na Roxi) jestem w niej bez pamieci zakochana :oops: pozdrawiam wszystkich włascicieli słodkich kundelków :bluepaw: :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam:)

jestem nowa na tym forum więc przedstawiam siebie i moja straszną bestie;)

Dagon jest prawdopodobnie mieszańcem któregoś z retriever'ów(prawdopodobnie bo to jeszcze szczeniak i ciężko określić;)) i chyba będzie blabladorem:P

moje poprzednie psy to jamnik, czernysz, beauceron(wielka, odwzajemniona miłość) i nadal zyjący kundel(mieszka z rodzicami)

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak jest bardzo grzeczny to Szoguś.Jest z nami juz 8 lat-ale to wieczny szczeniak.Niestety mam z nim jeden problem-absolutnie nie akceptuje innych psow.(tylko jednego jedynego jamnika sasiadki)Po za tym szczegolikiem jest pelnym zycia i skorym do zabawaw futrzakiem.Czasem chodzi na pamiec i wpada na rozne rzeczy mimo ze nie ma klopotow ze wzrokiem(bylam u veta)ani innych psycho-ruchowych
wiec nie wiemy skad sie to bierze.Jak idziemy na spacer i spuszczam go ze smyczy(tylko na terenie zamknietym bo niestety potrafi udawac gluchego i nie przychodzi na wolanie :roll: )to lata dookola jak szalony i zachowuje sie jakby nigdy w zyciu nie byl bez smyczy :D No i jest chorobliwie zazdrosny o kota i ogonki(szczury)Ale co by nie narozrabial i jaki by nie byl kochamy go bardzo.Jedno zdjecie z jego mlodych lat jest obok, a jesli choddzi o inne to musze sie nauczyc wklejac :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_1']narazie proba nieudana :cry:[/quote]
Spokojnie, wszystko w swoim czasie ;) Nauczysz się... 8)

Zajrzyj do Galerii, do topiku "Pomoc we wklejaniu zdjęć" czy jakieś "Wklejanie zdjęć z własnego kompa", tam są dość dokładne instrukcje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_1'] przepraszam Was ze tak smiece :oops:[/quote]
Przyjdzie nasz ukochany moderator i posprząta ;)

Co się dzieje z tymi zdjęciami? Na tej stronce, z której chciałaś wkleić zdjecie, nic nie ma 8)
Spróbuj jeszcze raz od początku. Tylko pierwszy raz jest trudny, potem już pójdzie z górki. Jeśli by Cię nauka znurzyła to przyślij zdjecie na [email][email protected][/email]
Ale jak wkleisz sama to będziesz miała większą satysfakcję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'] Tylko pierwszy raz jest trudny, potem już pójdzie z górki. Jeśli by Cię nauka znurzyła to przyślij zdjecie na [email][email protected][/email]
Ale jak wkleisz sama to będziesz miała większą satysfakcję ;)[/quote]
:Help_2: :modla:
Mam ogromną prośbę.
W Galerii jest super temat: "Gafy czyli głupie miny...". Przypadkiem kolega zrobił Tofci fajne zdjęcie. Wyglada na nim, jakby miała kaca giganta po Sylwestrze. Data sie zgadza :wink:
Chciałabym je tam wkleić, ale nie umiem. Czytałam już instrukcję, ale stara baba ze mnie i to mnie przerasta :oops:
Wkleisz je tam???? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Reksio - "wpólny" że tak powiem psiak - całej rodziny, nie ma jednego właściciela - zwany jest:
-Rex
-Reksiowaty
-Kochane (lub Kochane Maleństwo)
-Maleństwo
-Śliczniaste
Czasem bardziej niestosowne wyrazy, ale to tylko z czystej sympatii.
Tasheena - moja suczka rasy siberian husky nazywana jest:
-Tashee
-Sheena
-Tasha
-Śliczniaste (w rodzaju nijakim lepiej brzmi :lol: )
-Laleczka
-Kochane Maleństwo

I wiele, wiele innych (oj, niktóre wcale przyzwoite!). O, i jeszcze Głupie, ale szczególnie KOCHANIE - to ich drugie imiona są normalnie, Tasheeny i Reksa, na spacerze tak je wołam i ludzie pewnie myślą jakaś wariatka, nie?

Link to comment
Share on other sites

1.Dropsik vel Ciapek vel Mopsik-drpsik vel Cipek( dla mojej mamy), Lajdak , Zdrajca,...Ciaputek:D:D...Ciapus...odszedl 17 lutego zeszlego roku na niewydolnosc wielonarzadowa w wieku 16 lat:(((((((((((((((((((

2.Raksa( spinka od zagla) vel Roksanka, Matka Polka, Rozalinda, Roksi-popsi,Raksula-pimpula,Prostytutka( bo nic tylko wystawiala te swoje dupsko za kratki ogrodzenia kiedy miala cieczke:D)
Odeszla 22 listopada rok temu...wylew ( 10 lat) :(((((((((((((((((((((

3.Marbi ( z takim imieniem do nas przyszla majac piec miesiecy) Marbesia,Besia,Biszon,Bibula,Marba-barba,Besia...w koncu nasza kochana Basia.....Basia zmarla na ropomacicze dwa dni po operacji w maju zeszlego roku :((((((((((((((((((((((((((((((((((((
10 lat....

4.Majra , Majrus, Slazak, Majroza-Syrioza,Majrolinda, Majrunia nasza kochana, najstarszy psiak w domu w tej chwili....10 lat

5.Nutka, Nutella,Nutricja - 9 lat

6:Banan , Bankoko, Bancio-bancio,Banita,Bananowy- 9 lat

7.Zuzia, Zuzolina,Zuzolec,Zuzol - 8,5

8. Baloo, Balus, Balek, Balkor, Balszoj -7 lat

9.Mysza-Matylda, Matusia, Myszata, Kielbaska 6 lat

10 . Rysio , Ryszard, Rysiulec, Riszelie :lol: , Rysio -pysio:)

To wszystko :D
Nie musze wspominac o tym ze kazdy z naszych pieskow reagowal i reaguje nadal na wszystkie swoje imiona
pozdrawiam kundelki i ich wlascicieli :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...