Jump to content
Dogomania

Jamnicza skarpeta na najpilniejsze jamnicze potrzeby.


danka1234

Recommended Posts

[quote name='iwa77']Przelew na skarboneczkę jamnisiową poszedł - przepraszam , że kwota skromna :oops: , ale w tej chwili tyle mogę i wyżej nie podskoczę :oops:[/quote]

Dziękujemy w imieniu jamnisiów:loveu:
Iwuś :loveu:kazdy daje ile może,nie liczymy tu zaraz na wielkie kwoty,wiemy ze kazdemu cięzko i kazda najmniejsza wpłata sie przyda.
Jak to mówią; grosz do grosza i będzie kokosza;)

Link to comment
Share on other sites

I ja chcialabym sie zobowiazac do wplat na jamnisia skarpetke - drobna kwota: 5 zl miesiecznie, ale za to regularnie, od stycznia.
Moge prosic o konto?
Oczywiscie oswiadczam, ze wplacam dobrowolnie i zrzekam sie praw wszelakich na rzecz potrzebujacych jamnisiow! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Olu -cudowna dziewczyno- jeżeli nawet Ty ze swojego kieszonkowego możesz dodać,to pozostałe jamnicze ciotki na pewno też coś wyskrobią dla jamniczków pod choinkę.[/QUOTE]

Nie w tym znaczeniu :oops: Chodziło mi o grafikę ale jak będzie jakiś bazarek na jamnisie i coś wypatrzę to postaram się wspomóż... Napisałam do Danusi moją propozycję ale nie wiem czy to wypali...

Link to comment
Share on other sites

Konto doszlo, bank ustawiony - bardzo dziekuje!
Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do grona jamnikofanow - jamnika nie mam i na razie miec nie moge, ale marze o nim od lat i na pewno kiedys w koncu bede miala.

A na razie wszystkim Jamnikom i ich Ludziom, a szczegolnie tym, ktore jeszcze bez swoich Ludzi, zycze Spokojnych i Cieplych Swiat! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anemon']Konto doszlo, bank ustawiony - bardzo dziekuje!
Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do grona jamnikofanow - jamnika nie mam i na razie miec nie moge, ale marze o nim od lat i na pewno kiedys w koncu bede miala.

A na razie wszystkim Jamnikom i ich Ludziom, a szczegolnie tym, ktore jeszcze bez swoich Ludzi, zycze Spokojnych i Cieplych Swiat! :loveu:[/QUOTE]

To i ja witam cieplutko w naszym jamczniczym gronie.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Dziękujemy i serdecznie witamy.:lol:[/quote]

Witam serdecznie. Oferuję co miesiąc 5 pln, wiem, że to grosze, ale czasami widze, że każda złotówka się liczy.

Jamnika nie miałam i mieć nie będę, ponieważ ja uwielbiam kundle, i mój dom zapchany onymi:)

Bardzo lubię jamniory, bo są śliczne i charakterne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='valadilane']Ja także poproszę numer konta - dorzucę się do skarpety od czasu do czasu :razz:[/quote]

Ja równiez bardzo, bardzo dziekuję


[quote name='elmira']Witam serdecznie. Oferuję co miesiąc 5 pln, wiem, że to grosze, ale czasami widze, że każda złotówka się liczy.
[/quote]

Ja też dziekuję w imieniu jamniczków. Każda wpłata jest bardzo, bardzo cenna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...