Jump to content
Dogomania

Alarm ! Rodowodowy jamnik do uśpienia. Kto ma transporter ?? ma dom


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Nie realne ! do tego pies 8 letni ?[/quote]

Już kilka razy mówiłam, że jestem naiwna i naprawdę lubię się łudzić. Chcę wierzyć, że istnieją odpowiedzialni hodowcy z dobrym sercem, którzy kochają psy i którym na nich zależy nawet po 8 latach.
Za dużo się naczytałam "Małego Księcia" i historyjek o oswajaniu.

Link to comment
Share on other sites

:angryy: Boże Święty, widzisz i nie grzmisz! Ludzie ta baba bezczelnie kłamie. Łzy?! Baba nie ma wstydu. Kto teraz używa tasaków do mięsa i to na miniaturowe jamniory! Z mężusiem się dobrali. Kto wie czy to nie on zrobił a ona go kryje. Po odebraniu psa powinno się zgłosić do odpowiednich czynników i niech bulą kasę za znęcanie się nad własnym psem. Ja sobie tego nie wyobrażam, że można miec psa 8 lat i tak po prostu go okaleczyć i zanieść do eutanazji. MORDERCY! To prawie tak jakby zabiajała swoje dziecko. Kto wie czy kiedyś to samo ją nie spotka. :mad: Złe wraca! Współczuję osobie, która ma z nią kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]Allegro dla jamnisia - wyróżnione.[/B][/SIZE]
[FONT=Arial Narrow]http://allegro.pl/item511973984_swieta_i_porzadki_zdrowy_jamnik_do_uspienia.html[/FONT]

[URL="http://allegro.pl/item511973984_swieta_i_porzadki_zdrowy_jamnik_do_u%20spienia.html"]http://allegro.pl/item511973984_swieta_i_porzadki_zdrowy_jamnik_do_u spienia.html[/URL]


:mad:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wieści z ostatniej chwili. Dla jamnika kroi sie tymczas w Słupsku/ drugi koniec Polski /. Jest też transport. Pan bedzie wiózl psa , warunkiem zabrania jamnika jest transporter. Beata go nie ma. Prosimy ludzi z okolic Lublińca , Częstochowy- kto moze go pożyczyć ? Super pilne !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Wieści z ostatniej chwili. Dla jamnika kroi sie tymczas w Słupsku/ drugi koniec Polski /. Jest też transport. Pan bedzie wiózl psa , warunkiem zabrania jamnika jest transporter. Beata go nie ma. Prosimy ludzi z okolic Lublińca , Częstochowy- kto moze go pożyczyć ? Super pilne !!![/quote]


A czy w ostateczności jak się nie znajdzie istnieje szansa aby zakupić? Ja myślę, że pare osób wrzuciłoby po 5-10 złotych to zwrot pieniązków będzie.

A ze zmianą telefonu w aukcji na telefon do Danusi poczekam jak będzie potwierdzenie terminu.


:p

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze propozycje od [B]haja[/B]:
[quote name='haja']trzeba go szybko zabrać od tych złych ludzi wiec moge go wziąć na tymczas do siebie.[/quote]

Może warto rozważyć co praktyczniejsze. Transport gdyby wybrana była wersja do Danusi to do Pruszcza. Do Pruszcza Danusia ma 180km (ok 100zł jej kosztów) czyli tyle ile trasa Wrocław-Częstochowa, plus ewentualnie transporter gdyby nie udało sie pożyczyć.

Potrzebne nam szczegóły od [B]haja[/B].

Weźmy tez pod uwage ze jak jamniś znajdzie domek to kolejny być może transporcik go czeka, a tu nie owijając w bawełnę koszty. Postarajmy się temat jakoś ekonomicznie tez rozpatrzeć.

I tu nie chodzi o to czy [B]haja[/B] czy [B]Danusia[/B] zażyczą sobie kase lub jej cześć. Po prostu bądźmy świadomi że to sa dwa dobre tymczasy. Bardzo dobre. Expresowe. Koszty ponoszone na jamniczka zmniejszają możliwości na następnego jamniczka. Jak u każdego.

Link to comment
Share on other sites

no skoro pojawiła sie opcja innego tymczasu,blisko tam u Was to trzeba faktycznie przemyśleć czy warto go ciagnąć do mnie na drugi koniec polski.U mnie miejsce dla niego oczywiście jest w każdej chwili ale jest mi wszystko jedno czy przyjedzie do mnie czy pojedzie do haja,wazne by był bezpieczny;)

Link to comment
Share on other sites

ja wczesniej napisałam do gravhund, że jestem gotowa przygarnąć jego misię. jeśli wybierze inny domek a ten biedaczek będzie na dt u pani Danusi i wszystko będzie ok tzn. to, co jest dla mnie ważne (piesek nie może niszczyć i musi umieć wytrzymać sam w domku prawie 9 h) to ja mogę go przygarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Nessca będzie póżniej na necie więc sie wypowie.
Ja mam u siebie jamnika Pajde , ktory stał ponad tydzień przywiązany do drzewa. Pies jest u mnie, szukam mu domu, chociaż tymczasu. Gdy go oddam od razu jadę do Przytuliska po zmiksowaną jamniczke Mimę. Mima jest cudna , delikatna, Zabralam ją szczenna zlym ludziom. Jest krucha i maleńka, marznie w budzie, zapowiadają u nas śniegi. Ona cierpi a ja z nią.
Adopcja Pajdy uratuje też Mimę. Jamnicze mamy pomóżcie. Ja mam w domu 4 jaminiki.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jamnik mam tatuaż .Wiem ,że jest rasowy ma rodowód. Nie będę jechała tam aby to sprawdzić. W/g mnie mija sie to z celem. Jeszcze nie spotkałam się z sytuacją aby hodowca zainteresował się psem za ktorego już otrzymał kasę. Oczywiście nie chcę uogólniać.....ale kobieta mowiła ,że zgłaszała do niego problem. Nie było zainteresowania.

Link to comment
Share on other sites

W temacie o jamnikach zgłosiłam tego jamnika razem z JOTKĄ, gdyż jeden Pan chciałby zaadoptować jamnika, jest z Sosnowca. Więc może jeszcze przed świętami znajdzie stały domek :) trzymam kciuki! mam nadzieję, że jakby co to się nie obrazicie, Ci, którzy proponowali tymczasy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote=__Lara;11462565 mam nadzieję, że jakby co to się nie obrazicie, Ci, którzy proponowali tymczasy :P[/quote]

co tez Ci przyszło do głowy:lol: dlaczego mielibyśmy sie obrażać,jeśli uda Ci sie znależc dla niego dobry stały domek to mozemy Ci tylko podziękowac a jamnisiowi zyczyć szczęscia ;)
tylko domek musi byc sprawdzony i pewmy na 200%

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...