Jump to content
Dogomania

Alarm ! Rodowodowy jamnik do uśpienia. Kto ma transporter ?? ma dom


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam......ja mogę jamnika zabrać w każdej chwili. Gdyby ktoś się zdecydował to proszę tylko kilka godzin wcześniej dać znać. Kurde.....już tak mało czasu zostało. Gdybym miała transporter to wysłała bym go do Słupska. [I]myślę ,że na tym się to skończy.Może ktoś zechce mi go pożyczyć? :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Witam......ja mogę jamnika zabrać w każdej chwili. Gdyby ktoś się zdecydował to proszę tylko kilka godzin wcześniej dać znać. Kurde.....już tak mało czasu zostało. Gdybym miała transporter to wysłała bym go do Słupska. [I]myślę ,że na tym się to skończy.Może ktoś zechce mi go pożyczyć? :)[/I][/quote]

A nie bierzesz pod uwage propozycji haja? Tak pytam dlaczego pisałam wcześniej. Tymczas u haja to tez dobry tymczas.

A wiecie co ciotki ta patrzę na dwie jamnicze aukcje u mnie Misi i chłopczyka z tego wątku. Statystycznie pod względem ilości wejśc sa takie same. U Misi 11 obserwujacych u tego 8. Tam już kilka osób dzwoniło, pisało a tu nikt?

Sorry ciotki jak on ma na imie? Bo jakoś mi umkneło a tak niezręcznie sie pisze "u tego..."

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniło dwóch panów. Jeden z sosnowca gdzie jest małe dziecko.....toteż odradziłam ,ponieważ "pańcia" twierdzi ,że pies nie lub dzieci. Wolę nie ryzykować. Pan który dzwonił z Trzcianki stracił niedawno jamnika ....ma w domku innego samca jamniora...i dwa wilczury. "Pańcia" również zgłaszała niechęć naszego jamniczka do innych psów. Wiecie drogie kobietki....ja muszę powiedzieć to co słyszałam o psiaku. Nie mogę zatajać tego co o nim "wiem" aczkolwiek zaznaczam w rozmowach,że w większość tych informacji nie dowierzam. Zapomniałam jak pies ma na imię. Jakos tak cholernie banalnie. Właśnie zadzwoniłam. Pies nazywa się...o zgrozo.....Morus.A może i ładnie. Tatuaż w uszku posiada. Nie wiem jak miało by byc z transportem do Wrocławia...ale to było by chyba najlepsze rozwiązanie. Lecę kończyć bigos.

Link to comment
Share on other sites

Co z tymczasem u haja? Jeżeli nieaktualny,to proponuję pokrycie kosztów za transporterek i dojazd Danki do miejsca odbioru pieska(oczywiście jeżeli Ona to zaakceptuje).Warto żeby myśl o piesku nie zakłócała Świąt i oczywiście żeby apel o ratowanie go nie pojawił się znienacka w Wigilię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']jest zainteresowany domek jamnisiem ale po świetach i w Poznaniu.[/quote]

Jezeli chodzi o mnie to wszystko jest aktualne, ponadto pojawił sie potencjalny dom w Poznaniu, a ja moge zapewnic darmowy transport do Leszna po Nowym Roku, a z Leszna do Poznania juz niedaleko i może wolontariusze co przywiezli mojego Nerusia ze Swarzedza by pomogli...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jak przycisnę mojego TZ to zapewne dowieziemy jamnisia do Opola. Jeśli się zgodzisz na to . To połowa drogi. Czekam na wieści :) Padam dziś z nóg... do tego zabiłam swój osobisty komputer. Uwaga na paskudnego wirusa. Chyba nie odzyskam już danych. Korzystam z dobroci mego TZ-usza :) Gdyby było coś pilnego to pliss kom 660737137 lub gg 5481579

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Jak przycisnę mojego TZ to zapewne dowieziemy jamnisia do Opola. Jeśli się zgodzisz na to . To połowa drogi. Czekam na wieści :) Padam dziś z nóg... do tego zabiłam swój osobisty komputer. Uwaga na paskudnego wirusa. Chyba nie odzyskam już danych. Korzystam z dobroci mego TZ-usza :) Gdyby było coś pilnego to pliss kom 660737137 lub gg 5481579[/quote]

Jak dacie rade dowiezc go do autostrady koło Opola to we wtorek moge go zabrac bede mial mało czasu ale przy takim układzie w 2 godz powinienem obrócic.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści!!!
Jamnicza rodzinka jak zwykle niezawodna :loveu:




[LEFT][CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/jamnicza-skarpeta-na-najpilniejsze-jamnicze-potrzeby-127512/#post11460788"][IMG]http://images6.fotosik.pl/355/ccf297365432bd6c.png[/IMG][/URL][/CENTER]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...