Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

[quote name='raptor28']Beznadziejna karma ta Josera ,mój Azir wogóle jej nie tyka.Dostałem w sklepie zoologicznym od sprzedawcy na spróbowanie i pies nawet jej nie powąchał.Z tego co słyszałem bardzo mało się jej sprzedaje a to o czymś świadczy.[/QUOTE]

a mój pies zjada ze smakiem 4 worek i bardzo ładnie na niej wygląda , nie ma problemów trawiennych które wcześniej go meczyły , zresztą nie on jeden lubi tą karmę i zjada bez zachęcania ...



a może jakąś karmą handlujesz :roflt:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a moja wybredna maruda, wręcz nie może się doczekać swojej porcji Josery SensiPlus. Taką musi dostawać ze względu na swoje alergie, ale jak do tej pory po 1 wiaderku się namyślał, czy to w ogóle jest dla niego tak teraz wchałania ją wręcz i prosi o jeszcze. (dodam, że dostaje więcej niż przewidziano na opakowaniu i nadal jest chudy jak wyścigowy chart - to mieszanka wyżła). Wyjaśnię jeszcze, zę nie mam gdzie przechowywać całego otwartego wora, więc przesypuję karmę do wiaderek o pojemności około 5kg i dlatego przeliczam sobie na "wiaderka"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj wraz z kolejnym workiem dostałam nową broszurkę odnośnie tej karmy. Teraz producent podaje informację na temat procentowej zawartości mączki mięsnej.

Family - mączka z mięsa drobiowego (min. 40% w tym mączka z kaczki min. 5%)
Kids - mączka z mięsa drobiowego (min. 32% w tym mączka z kaczki min. 5%)
Festival - mączka z mięsa drobiowego (min. 27%), ryż (min. 15%), mączka z łososia (min. 6%)
Optiness - mączka z mięsa drobiowego (min. 24%), ziemniaki (min. 10%), mączka jagnięca (min. 4%)
SensiPlus - mączka z mięsa drobiowego (min. 31% w tym mączka z kaczki min. 15%), ryż (min. 15%)
Miniwell - mączka z mięsa drobiowego (min. 40%)
High Energy - mączka z mięsa drobiowego (min. 37%), mączka z łososia (min. 4%)
Balance - mączka z mięsa drobiowego (min. 24%)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie- z ostatnim workiem mam problem...Do tej pory granulki w workach Josera Family były nieco innego koloru- jasniejsze i takie bardzo ładnie okrągłe, gładziutkie. W obecnym worku granulki są ciemne, nie są tak gładko okrągłe i teraz tak: suki ,które jedzą tę karmę puszczają okropne bąki, do tego kupy jest więcej niz norma u nich i jest trochę miększa.Szczenieta które dostają tę karmę robia także bardziej niż norma smierdzące kupki, których konsystencja nie jest zachwycająca...czy ktos ostatnio miał podobne spostrzeżenia po ostatnich dostawach karmy ??? poprzednio było wszystko ok i byłam bardzo zadowolona-psy równiez.

Link to comment
Share on other sites

No ja do tej pory byłam bardzo z Josery zadowolona- nie było problemów...ale ten worek mnie nieco przestraszył- własnie zamówiłam Acanę spowrotem- z nia nigdy nie było problemów.Trudno- cena dwa razy wyższa, ale boję się co bedzie dalej jak szczeniaczki będą to jadły co teraz (JFamily)... :(
znajoma hodowczyni , która takze od jakiegos czasu przeszła na Joserę ,teraz tez miała problem z Joserą Family- buldożki francuskie sie jej po tej karmie zafajdały...i biegiem poleciała kupić Pro Plan czy co tam wczesniej miała w hodowli...
A producent chyba sie nie zmienił? Moze coś z warunkami przewozu,przechowywania przez imortera jest nie tak? Joserę produkuje niemiecka firma zdaje się- a Niemcy są przeciez bardzo dokładni ...

Link to comment
Share on other sites

No ja do tej pory byłam bardzo z Josery zadowolona- nie było problemów...ale ten worek mnie nieco przestraszył- własnie zamówiłam Acanę spowrotem- z nia nigdy nie było problemów.Trudno- cena dwa razy wyższa, ale boję się co bedzie dalej jak szczeniaczki będą to jadły co teraz (JFamily)... :(
Znajoma hodowczyni , która takze od jakiegos czasu przeszła na Joserę ,teraz tez miała problem z Joserą Family- buldożki francuskie sie jej po tej karmie zafajdały...i biegiem poleciała kupić Pro Plan czy co tam wczesniej miała w hodowli...
A producent chyba sie nie zmienił? Moze coś z warunkami przewozu,przechowywania przez importera jest nie tak? Joserę produkuje niemiecka firma zdaje się- a Niemcy są przeciez bardzo dokładni ...a z drugiej strony te nieco inne granulki niż zwykle- zupełnie nie wiem co o tym myslec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Ale Festival ma tez inny kształt i wielkośc przeciez... Family jest dla szczeniat...niech ja się dokopie do tych resztek ,które przysypałam nowa porcja karmy to zrobie fotki...[/QUOTE]

weź może jak znajdziesz zrób foty a skontaktuj sie z dystrybutorem

Link to comment
Share on other sites

Sorry- dopiero weszłam na forum- juz wysłałam maila ze zdjeciami.
Wysłałam te zdjęcia takze do dystrybutora z opisem co sie dzieje po karmie- wysłali mi dzisiaj worek z innej dostawy- zobaczymy co bedzie w środku-mam nadzieję,ze tym razem jakośc bedzie taka jak poprzednio...karma ma dojechac jutro albo pojutrze kurierem- jak otworze worek zaraz dam znac tu na dogo co w srodku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Sorry- dopiero weszłam na forum- juz wysłałam maila ze zdjeciami.
Wysłałam te zdjęcia takze do dystrybutora z opisem co sie dzieje po karmie- wysłali mi dzisiaj worek z innej dostawy- zobaczymy co bedzie w środku-mam nadzieję,ze tym razem jakośc bedzie taka jak poprzednio...karma ma dojechac jutro albo pojutrze kurierem- jak otworze worek zaraz dam znac tu na dogo co w srodku.[/QUOTE]

posłałaś na mojego gmaila ? bo teraz sprawdziłam nic nie ma ...znów coś sie krzaczy z gmailem
poślij może na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img186.imageshack.us/i/zalacznik1.jpg/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/407/zalacznik1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img535.imageshack.us/i/zalacznik2.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9452/zalacznik2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img687.imageshack.us/i/zalacznik3.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5278/zalacznik3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

może trafiłaś na jakiś "nieświeży" worek? sprawdzałaś termin ważności? czy karmę masz z pewnego źródła?

w naszych zasobach ( mój mąż prowadzi dystrybucję Josery) nie spotkałam worków z czymś "dziwnym", moje psy jedzą i nic im nie jest, nikt z odbiorców się nie skarżył, że coś z karmą nie tak. Napisz koniecznie jak dostaniesz nowy worek, czy jest ok. Tak z ciekawości, możesz sprawdzić termin ważności?

pozdrawiam
Gosia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...