Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to ja pomarudzę troszkę dla odmiany.. Skusiłam się na ten festiwal bo wszyscy zachwalają, no i dobrze że kupiłam tylko 3 kg. Jak przywiozłam karmę to się gamoń do niej dorwał i jadł aż miło było patrzeć. Następnego dnia już tylko sprawdzał czy w misce jest nadal ta sam karma i nie jadł....kolejnego dnia zaczął jeść ale wymięszane z pro planem i dosmaczone. Zauwazyłam że jest chyba cały czas głodny, jakby się tym nie najadał - namiętnie zaczął kraść suszony chleb i bez przerwy sępi o jedzenie :roll:
Josera nie dla niego niestety.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam ,ja także karmie mojego Doga Joserą(około pół roku) i jestem bardzo zadowolony z niej.
Najpierw kupowałem ją w sklepie lecz trafiłem na dystrybutora Josery ,który oferował znacznie niższe ceny(dla hodowców) niż w moim sklepie.Bardzo łatwo jest się z nim dogadać także polecam.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać a podam namiary.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam chcialam sie podzielic moimi doznaniami z karma josera przerobilam kids junior, activ i festival.
I dzis moge stwiewrdzic ze to wlasnie karma ktora bede karmic moje psy dopuki one same nie odmowia.
Z moja 3 letnia malamutka zawsze mialam problemy , acana , pro plan , bosch, brit , nutra nuggets zadna z tych karm jej nie odpowiadala, dodawalam do kamr mieso wybierala mieso granulki zostawiala, zawsze byla szczupa widzialam ze siersc nie jest w najlepszej kondycjii, pewna firma polecila josere festival i mieszacz activem tak robilam sucz mi prawie miche zjadla, az sie oblizywala, jedziemy 2 worek , obecnie juz bez activa, zora slicznie przybrala, siersc sie lsni jak nigdy , a qp-a wprost wzorcowa wczesniej to roznie bylo:)a ten zapach sama bym chetnie sprobowala:)
Co do kidsa i juniora , przez 2 tyg karmilam kidsem -w okresie odsadzania do 8tyg moja suczke w tej chwili ma 3 miesiace. teraz juniora za ktorego jest w stanie oddac wszystko miska fruwa po calym pomieszczeniu.

w 100% moge polecic gdyby ktos mial pytania 6996452 odpowiem jezeli bede potrafila.

Link to comment
Share on other sites

No dokladnie zadnych ubytkow rowniez niezuwazam. a sam widok mojego psa jak je cos ze smakiem do dla mnie przelom. oczywiscie witaminki czy jakis olej rowniez dostaja , czasem jajo.
Co z tego ze kupie karme za 250 zl jak ona tego nie je.Jasne ze wolalabym karmic acana bo ma wiecej miesa itd lecz tylko joasera rozwiazala moj dwu letni problem . i jestem jej wdzieczna. bo naprawde poruszalam niebo i ziemie prozba grozba i nic az przypatkiem dostalam probke josery i po raz 1 zory micha fruwala:) warto sprobowac tej karmy, a jak ktos nie jest przekonany moze mieszac z np RC o ile pies nie wygrzebie granulkow josery a royala zostawi :):)

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam do sprzedania worek karmy 15 kg Josera Kids Junior. Mój pies jadł ją będąc jeszcze u hodowcy. Kupując szczeniora wzięłam mu od razu dwa worki karmy, skarmiłam jeden, a potem chciałam coś lepszajszego:) z tzw. górnej półki. W efekcie mam do sprzedania worek karmy jak wyżej. Sprawdziłam ceny: normalnie 160, w promocjach 150, albo 147 zł ja sprzedam worek za 100 zł. Jest nieotwierany z terminem przydatności do spożycia 22 czerwiec 2010. Mieszkam w Krakowie, a mój telefon to 603-648-153.

Jeżeli jesteście zainteresowani dzwońcie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie,

Cieszę się, że karmy Josera zbierają tak pozytywne recenzje. Zainteresowałem się tą marką gdyż długo szukałem rozwiązania dla mojego owczarka niemieckiego, który cierpi na nadwrażliwość układu pokarmowego ( często pojawiająca się przypadłość u tej rasy ).
Sensi Plus sprawdzała się tak dobrze, że postanowiłem zająć się dystrybucją tej marki. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany produktami Josera proszę o kontakt
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniello']Witam ,ja także karmie mojego Doga Joserą(około pół roku) i jestem bardzo zadowolony z niej.
Najpierw kupowałem ją w sklepie lecz trafiłem na dystrybutora Josery ,który oferował znacznie niższe ceny(dla hodowców) niż w moim sklepie.Bardzo łatwo jest się z nim dogadać także polecam.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać a podam namiary.[/QUOTE]
Ja jestem zainteresowana -pisałam swego czasu na maila podanego na oficjalnej stronie Joser'y w Polsce, ale nie otrzymałam odpowiedzi:cool3: jestem hodowcą i interesuje mnie zarówno specjalna cena jak i program partnerski- o ile takowy posiadają (wyprawki dla szczeniąt itp)

Link to comment
Share on other sites

Ależ wielkie zainteresowanie karma:)
Ja chciałam tylko przypomieć o fajnym sklepie internetowym. Szczególnie polecam wszystkim na terenie Poznania i okolic (Luboń,Mosina...), bo omija się koszty transportu.Korzytam i jestem zadowolona :)
Ceny przystępne :)
[URL="http://www.trzypsy.com.pl"]www.trzypsy.com.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelikaXD']Znalazłam na allegro Josere Economy worek 20 kg za 85 zł :crazyeye: To jest jakaś gorsza "odmiana"? Wcześniej mieliśmy Brita Activity i był ok. Niewiem czy kupować znów tego Brita czy spróbować Josery. Może doradzicie :cool1:[/QUOTE]
Za taka cenę to nie ma się chyba czego spodziewać... Składu nigdzie nie znalazłam, więc jak ktoś może to proszę o wstawienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...