Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B][FONT=Arial]jemy Josere
koopalony małe , ciemne , raz dziennie
porcja zmniejszona bo takiej jak na wage przypadała nie zjadał, więc widać mu wystarcza
z rzucaniem sie na karme to u nas nie tak łaps , bo mój na żadną sie nie rzuca :evil_lol: musi być chociaż miska popachniona ... ale konsumujemy
jesteśmy zadowoleni :cool2:[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariog']... który od kilku miesiecy jest stabilny[/quote]
ale np paliwo , koszty transportu , wysyłki , prąd , zus itd - nie są stabilne :p

7 zł , to nie jest tragedia :roll: ja zamawiałam inną karmę , w ciągu dwóch tygodni zdrożała o 65 zł :evil_lol: na worku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

witajcie.
czytam i czytam i sprawdzam i nigdzie nie moge doszukać się ile jest % mięsa :shake:????? czy ktoś już to rozpracował ???? i czy ta karma jest Super premium ???? ile średnio płacicie za worek 15 kg. ???

i jeszcze który rodzaj dla młodego (14 miesięcy ) psa - w wadze 30-40 kg. ???

Link to comment
Share on other sites

Ja już 4 miesiąc karmię Joserą moje psiaki.
Kupuje karmy z lini Profi na zmianę Master i Fitness.
Przeszłam na Joserę z Boscha i jestem baaaaaardzo zadowolona.
Po Boschu psy potrafiły robić po 3-4 kupony na każdym spacerze wielgachne jak tort (czasem ze śluzem), a po Joserze malutkie kupeczki, 1 na spacerku, sierść błyszcząca, psy nie śmierdzą.
Mimo, że moje psy są tadki-niejadki Joserę od razu zaczęły z chęcią jeść bez uprzedniego mieszania z poprzednią karmą.
A poza tym skład zarówno produktowy jak i witaminowy jak na swoją cenę naprawdę imponujący (słowo biologa :P).
Moim zdaniem karma naprawdę godna polecenia.

Link to comment
Share on other sites

Po miesiącu karmienie Joserą Festival powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowolona. Karma mnie miło zaskoczyła, piesek wygląda b. dobrze, kupki mniejsze niż na Acanie, sierść ok.
Jak na razie przy niej zostanie, bo i bardzo Tinie smakuje;)

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam Festivala (a raczej nasza flatka próbowała) i nie jest źle, je trochę chętniej niż inne. Choć karma nie znika w zaskakującym tempie, ale u niej nawet surowe czy gotowane może leżeć, to jednak po dodaniu odrobinki mokrej karmy do sosiku albo nawet do suchej zjada wszystko od razu, a że ma małe dawkowanie to mi pasuje, bo się nie męczy z tym jedzeniem tak bardzo. No i nie drapie się i nie łupieży jak po Acanie bezzbożowej, czy Royalu. Tylko że ona ma takie spalanie, albo za dużo ruchu, że ciągle wygląda dość szczupło i nie mogę jej troszeczkę utuczyć, mimo zwiększenia dawki. Mam pytanie, bo kilka osób próbowało Joserę High Energy, da radę na tym trochę przytyć? Byłabym zadowolona już z 2 kg, bo na razie waży 25,6kg i przy innych 30kg sukach wygląda na ringu jak anorektyk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...