Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Wybieramy sie w sierpniu nad morze z nasza Milka,przejrzalam mnostwo ofert w necie i wybralam te dwie:OW "Helska Bryza" na Helu i pole namiotowe "Knieja" w Bialogorze.Marzy mi sie wyjazd na Hel ale mam watpliwosci czy nie bedzie zbyt tloczno dla psiaka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staffi']Wybieramy sie w sierpniu nad morze z nasza Milka,przejrzalam mnostwo ofert w necie i wybralam te dwie:OW "Helska Bryza" na Helu i pole namiotowe "Knieja" w Bialogorze.Marzy mi sie wyjazd na Hel ale mam watpliwosci czy nie bedzie zbyt tloczno dla psiaka ?[/quote]

Zdecydowanie Hel odpada w calej swojej dlugosci!
Dla psiaka wybierzcie Bialogore!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Zdecydowanie Hel odpada w calej swojej dlugosci!
Dla psiaka wybierzcie Bialogore![/quote]Dzieki za odzew!:multi: Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawialy za Bialogora,a na Hel jeszcze sie kiedys wybierzemy ale poza sezonem.Pozdrowionka;)

Link to comment
Share on other sites

a ja się tak zastanawiałam nie tyle co do miejsca, a ... za tydzień będę miała szczenię.
zawsze spędzałam wakacje nad morzem (przynajmniej jakąś część), moja poprzednia sunia uwielbiała morze.
w jakim wieku można zabrać szczeniaka nad morze? jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobi']Czy ktoś był może w [COLOR=navy][B]Międzywodziu[/B][/COLOR]?
[/quote]

wybieram sie tam w lipcu! Pierwszy raz ale wyglada zachęcająco:lol: ....tutaj:
[URL="http://www.portus.pl/"]http://www.portus.pl/[/URL]
psiak bez problemów, mam namiar na dziką plażę kawałek dalej, w razie gdyby na tej były problemy z wejściem z psem.
Wygląda na to że w okolicy jest duużo lasów i w miarę malo ludzi....a to nam chodzilo!!!!:loveu: Kobi a ty sie tam wybierasz?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Zdecydowanie Hel odpada w calej swojej dlugosci!
Dla psiaka wybierzcie Bialogore![/quote]

Nie koniecznie, tłumy to przedewszystkim są na rynku , a na plażach jak się pójdzie po za strzezoną bądź do lasu to wcale dużo ludzi niema,

Link to comment
Share on other sites

spytam się tu, bo w innych tematach nikt nie odpisuje.
odbieram swoją sunię w środę, spod poznania.
odbieram ją pociagiem, poniewaz jest szybciej, mniej stresu (droga w-wa poznan to koszmar...) no i prawda tez taka, ze taniej a z pieniedzmi sie nie przelewa, wole malenkiej kupic dobra smycz, zabawki i nowy kojec niz placic 350pln za bezyne w obie strony.
ale podobno piesek moze sie czyms zarazic w pociagu.
podroz trwa 2godz i 50 minut, myslicie ze to dobry pomysl?

Link to comment
Share on other sites

[B]axe [/B]mi osobiscie się wydaje,( ale mogę sie mylić:eviltong: ), że to nie zaden problem. Poprostu musisz zadbać o odpowienie warunki przewozu szczeniaczka, woda, klimatyzacja i takie tam. A propo samego pobytu nad morzezm, nie widze żadnych przeszkód:roll: Wiadomo, że nie można zabierać pieska w największy upał na plaże i tego typu rzeczy:roll: Takie jest moje zdanie, ale jak już pisałam, nie jestempewna, ponieważ nie byłam w takiej sytuacji:p

Link to comment
Share on other sites

axe mój powyższy psot dotyczył wakacji nad morzem:eviltong:
A propo podróży pociągiem, to wydaje mi sie, że jezeli piesek będzie na rękach i nie będzie miał kontaktu z innymi psami będzie okej:p
Nie zapomnij o wodzie dla pieska:roll: Poczekaj jeszcze na opinię innych:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja byłam w takiej sytuacji, wiozłam psiaka z wawy do krakowa, pare godzin.psiunio bedzie pewnie jeszcze malutki więc ja nie widzę problemu,żeby go sobie ułożyć na kolanach, na jakimś kocyku.jak ja jechałam ze swoim to nawet go położyłam na kocyku miedzy mną i mamą. był taki malutki,że się zmieścił w obrębie dwóch siedzeń.wszyscy w przedziale byli zachwyceni, psiunio całą drogę przespał, a konduktor sam sie nad nim zachwycal i nie miał nic przeciwko,żeby mały spal na siedzeniu.a nawet gdyby coś miał to by go wspołpasazerowie ochrzanili :evil_lol: . a jeśli nie bedzie możliwości,żeby go położyć na siedzeniu, czy nawet na kolanach to po prostu miej przy sobie kocyk, taki żeby psiaczek się na nim zmieścił, albo chociaż duży ręcznik i rozłoż go sobie pod nogami.sunia pewnie bedzie zestresowana albo/i zmęczona wiec nie bedzie brykać :).powodzenia!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milkat']
Wygląda na to że w okolicy jest duużo lasów i w miarę malo ludzi....a to nam chodzilo!!!!:loveu: Kobi a ty sie tam wybierasz?
pozdrawiam[/quote]


Nam tez o to chodzi !!:lol: :lol: :lol:

Jedziemy pod koniec lipca, mój pies po raz pierwszy zobaczy morze !!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='axe']tak tak, to wiem :)
chodzi mi o to, czy szczenię nie będzie za małe na tego typu "wyprawę" , czy się nie będzie bało...[/quote][I]mój poprzedni psiak był z nami nad morzem w wieku 3,5 miesiaca .Droge przespał / ze Śląska nad morze /jedynie z łaską wychodził na małe siq;).W drodze dostawał pić i troszkę zjadł .Na plaży spał w grajdołku za parawanem i pod parasolem .Było super .Każdy kto przechodził chciał go pogłaskać pobawić się z nim i jak wróciliśmy do domu to 1sze dni był zdziwiony ze tak mało osób sie nim interesuje :razz:.Aha byłam w Rowach / rok 2000/ było mnóstwo psów i psiaży .Chodziliśmy na plażę niestrzeżoną .No i obowiazkowo sprzatanko za psiaczkiem ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]pole namiotowe "Knieja" w Bialogorze. Marzy mi sie wyjazd na Hel ale mam watpliwosci czy nie bedzie zbyt tloczno dla psiaka ?[/QUOTE] w baiałogozre jest super polecam od kilku lat tam jeździmy z psem mozna wejsc na plażę, a miejscowość jest w pełni przyjazna psom :) plaża jest wielka i długa każdy znajdzie kawałek dla siebie odosobniony :) sa też oprócz pola super przyczepy kempingowe, a na kwatery możesz psa wziac bez problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobi']mój pies po raz pierwszy zobaczy morze !!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

[/quote]
mój też!!!!!! Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć minę Tajgi gdy zobaczy morze.....ciekawe czy pobiegnie sie wykąpać od razu, czy troche ją ten widok onieśmieli....:evil_lol:
My jedziemy w polowie lipca, szkoda że sie chyba miniemy :shake:
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staffi']Noclegi w Bialogorze "zaklepane", bedziemy mieszkac w przyczepie kempingowej.Nie moge sie juz doczekac, zwlaszcza ze bedzie to nasz pierwszy raz z Milka nad morzem:))[/quote]
Mój Medorek też po raz pierwszy nad morze w tym roku:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

obstawiam ze bedzie pełen zachwyt Lilith od pierwszego razu pokochała morze :cool3: jest gdzies zakopany topic o białogózre bo tu wiecje fanów
mam :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10131&highlight=bialog%F3ra[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a my sie dzisiaj wybieramy nad morze wieczorem..i jesli ktos z was wie gdzie dokladnie moge isc na plaze w rewie z psem i mnie nie wyrzuca to bardzo prosze o pomoc..tak byłoby dla nas łatwiej niz obskakiwać wszystkie plaze po kolei...z gory dzieki!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeniolek']a my sie dzisiaj wybieramy nad morze wieczorem..i jesli ktos z was wie gdzie dokladnie moge isc na plaze w rewie z psem i mnie nie wyrzuca to bardzo prosze o pomoc..tak byłoby dla nas łatwiej niz obskakiwać wszystkie plaze po kolei...z gory dzieki!! :)[/quote]

Aeniolek na Rewie możesz spacerować z psem po całej plaży :)
Kiedy jest mniej ludzi, pies może biegać luzem po całej długości plaży, a plaża jest długa i naprawde piękna.(problem tylko gdy jest upał i wciągu dnia plaża jest pokryta opalającymi się ;) ) wtedy spacery tylko rano lub pod wieczór.
Ale możecie też odwiedzić plaże na Babich Dołach ( polecam szczerze). Spacer od Babich Dołów aż do Oksywia lub odwrotnie (tam ludzi jest o połowe mniej) i psów jest tam sporo biegających luzem i kąpiących się.
jest super!!!
Dojazd autobusem 109 do samego końca, zreszta to pewnie wiesz bo tam bedzie ten festiwal :)
Pozdr i życzę miłego wypoczynku nad Naszym pięknym morzem !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...