Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

he he jak by sie stosowac do tych regulaminow to nic by nie mozna bylo zrobic, czasami dobrze ze sa ale te regulaminy nic nie dają a pozatym zapraszam na topic werci tam sa fotki z plazy !!!! jakos nie bylo problemu przez 2 tygodnie w najwiekszy sezon nikt nam uwagi nie zwrocil!!! i po co by byl regulamin? tylko by wiecej szkod narobił..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja właśnie wróciłem z Łeby
też jest zakaz i policja i straż miejska zakazały wchodzenia psów i co się stało???
Turyści wyjechali i było duuuż pokoi wolnych
Za 2 dni władze stwierdziły że psy mogą wchodzić tylko bardzo rygorystycznie podejmowana była sprawa kupek i sikania na plaży, ale było miejsce wyznaczone na wydmach.
I TO MI SIĘ PODOBAŁO 8)

Link to comment
Share on other sites

Wybieram się na urlop w okolice Władysławowa, Cetniewa, Chałup, Jastrzębiej Góry lub Karwi. Jak tam wygląda sprawa wprowadzania psów na plażę? Lada chwila będę coś rezerwować więc jeśli wiecie gdzie najlepiej udać się z psem, to bardzo prosze o informacje.

Link to comment
Share on other sites

darek
ostatnio kapiemy psa w kryspinowie, ale w tym mniejszym zalewie. czasami ludzie sie patrzyli z niesmakiem. ostatnio zauwazylam tabliczke informujaca o zakazie kapieli, ale dla ludzi!!!
teraz jezdzac tam niczym sie nie przejmuje, jak ktos bedzie mial cos do mojego psa to wskaze mu tabliczke i zamkne mu w ten sposob dziob! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wlasnie wrocilam z Kolobrzegu (pojechalam bez pieska bo ona nie lubi wody) i niby przed wejsciem na plaze staly tabliczki ze obowiazuje zakaz wprowadzania pieskow na plaze- ale bylo ich tam calkiem sporo nawet w godzinach kiedy byla tam masa ludzi- nawet amstafki widzialam jak szalaly w wodzie :D super widok :D i nikt im nie zwracal uwagi :]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

my jezdzimy zawsze nad ten mniejszy zalew. jedzie sie ulica wzdloz zalezu, do jego konca i po lewej stronie jest knajpa LECHA - jedyna z tej strony zalewu. knajpa czyli taki duzy, zielony namiot. zejscia do wody lagodne. plaza glownie piaszczysta. obowiazuje zakaz kapieli dla ludzi ( i tak jest ich tam mnostwo), wiec nie boje sie, ze do psa sie przyczepia (a jak sprobuja, to im powiem, ze oni przepis lamia a nie ja :))kilka dni temu bylismy ze znajoma czyli 3 weimary i obok nas Panstwo z 4 rodesianami :) nikt nie buczal, choc Basco blisko jakichs pan kupke zrobil, ktora oczywiscie posprzatana zostala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a w Trójmieście zakaz wprowadzania psów w okresie 1 czerwca do 30 września (jak dobrze pamiętam) i jak dla mnie to tych wakacji i lata mogłoby nie być bo ciężko wyskoczyć w tygodniu gdzieś nad wodę więc i tak smigam na plaże i mam w nosie tych wszystkich przyjezdnych którzy stękają o psie i zakazie i to że są z dziećmi - moja niunia to też jest jak członek rodziny który ma prawo do kąpieli w upalny dzień itp tym bardziej,że jak widzi morze to normalnie aż piszczy ze szczęścia - mogłaby godzinami w wodzie siedzieć :lol: i ciężko odmówić jej tej przyjemności nawet za cenę mandatu :evil: więc śmigamy

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Okolice Chałup też są bardzo sympatyczne - polecam szczególnie camping nr 5 - dosyć kameralnie. Generalnie Półwysep Helski jest dosyć przyjazny dla psiarzy - oczywiście trzeba pamiętać o sprzątaniu po naszych pupilach. Dużym plusem jest mozliwość wyboru i skorzystania albo z plaży nad otwartym morzem albo nad cieplutką Zatoką Pucką :cool1:
Jastrzębia Góra jest bardzo tłoczna w sezonie - lepsza Karwia albo Dębki (niestety nie znam tamtych campingów). W Pucku raczej nie będziecie zbyt wiele się kąpali, bo miasteczko leży od strony Zatoki Puckiej, która jest bardzo płytka.
Odradzam trójmiejskie campingi - oczywiście jeśli zależy Wam na spacerach po plaży. Generalnie jest zakaz wchodzenia na plażę z psami - wiele osób spaceruje, ale można też słono zapłacić jak się trafi na Straż Miejską :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam Białogórę! Pięknie, żadnych kłopotów z psami (zarówno na campingach jak i w domkach). Morze, las, czego chcieć więcej? :loveu: Po "godzinach szczytu" plaża bardzo mało zaludniona; spokojnie można wybiegać i wypływać psa. :) Nie ma też problemu z wprowadzaniem zwierza do pobliskich pubików czy barków.

ps. na campingu dopłacaliśmy za psa, ale nie pamiętam ile..

Link to comment
Share on other sites

ja powiem tak ;-))

na helu spędziliśmy w zeszłym roku 6 tygodni *mieszkaliśmy w pokojach a nie na campingu ;-)) byliśmy poprostu zachwyceni..wszędzie nas z jojkiem wpuszczali zawsze wode pies dostał zawsze rureczka z kremem :lol: nie zapominajmy również o tłumach głaszczących ale był to naprawde swietny trening dla psa który bał się tłumów...na plaże bez problemowo się chodziło można było i na strzeżonej i na tyej obok ale zawsze dużo miejsca ;-)) można było spokojnie przejść też zewzględu takiego że ratownicy sami siedzili z 3 niufami ;-))co do załatwiania zawse rano chodziliśmy na takie małe pole obok naszego budynku bądź do lasku... dalej...nie polecam Juraty! zakaz wchodzenia gdziekolwiek...psy nawet nie mają gdzie się załatwić ogólnie koszmar:angryy: ...Kużźnica...piekne plaże szerokie śweitne!! jest nawet specjalne wejście dla ludzi z psami ;-)) należy tylko trzymać się z dala od Strzeżonej plaży bo tam jacyś dziwni ratownicy są 8)

co do Jastarni...tam to chyba bez problemu z psem jest ale nie jestem pewna...W Białogórze byłam pare lat temu ze znajomymi i ich goldenem...zazwyczaj pies w domu zostawał więc nie wiem jaki jest stosunek tam..ale pamiętam że straszny kawał drogi trzeba do plaży przejść :roll:

Jasstrzębia Góra...tu byliśmy dwa lata temu..nie był to dla nas na początku szczęśliwy wyjazd bo pare dni przed wyjazdem nasz poprzedni doziek odszedł za TM..wszystko było brane pod niego...na plaże jest gdzie jeździć jak wyjeżdża się w kierunku zachodnim z JG ciągną się nie za szerokie plaże i co 500 metrów jest wejście ogólnie suyper tam ;-)) co do psiów tam..w zeszłym roku pojechaliśmy sobie na obiadek z Helu do Jastrzębiej Góry...akurat dzień w którym lało...brrr...bez problemu zostaliśmy do Kredensu wpuszczeni (bardzo polecam świetne jedzonko!!) później wiadomo na deptaku pies wydrapany obfotografowany itd...nigdzie nie bylo problemu zeby z nim wejść ;-))


jakby co moge podać namiary na pokoje w Helu(na campingi nie zapisywałam bo nie jeżdze ) gdzie zpsiami przyjmują ;-)) my po zeszłorocznych wakacjach w lipcu wracamy na jakieś 6-7 tygodni tam i w między czasie zaliczymy np. wystawe w Sopocie ;-))a może i jeszcze jakąś zobaczymy czy będą jeszcze jakies w Trójmieście ;-))

Link to comment
Share on other sites

eve poszukam tych wizytóweik :-P może się zdarzyć że bedziemy mieszkać w sąsiedztwie :lol: bo te pokoje są w segmentach...pokoje zbalkonami bądź bez z kuhiami łazienką kompem tv ;-)) super ogólnie w tych segmentach poprostu paru znajomych wykupiło mieszkania i porobili na takie pokoje do wynajmowania ;-)) później Ci podrzuce ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...