Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='batmanka']witojcie! :lol:

ja tak Was śledze i śledze, interesują mnie wczasy z psiakiem nad morzem (udowodnie Tz ze mozna z psem jechac na wczasy :cool3:)

Powiedzcie Kochani jak kształtują sie CENY za dobe np? z psem?
chodzi mi o pokoje ;)[/quote]

Na wczasy z psem jak najbardziej można jechać - na szczęście to już nie te czasy kiedy rzeczywiście wyjazd nad morze z psem był nie do pomyślenia. Ceny od 25 zł wzwyż. My byliśmy z psem trzy razy i dotąd nikt nie żądał od nas opłaty za psa ale bywa różnie - dlatego najlepiej zapytać o wszystko przy rezerwacji kwatery /także o to czy nas w ogóle z psem przyjmą żeby się potem niemiło nie rozczarować.../

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']OOOooo jak cudnie:loveu:

[B]dyziolek[/B]- w JG w sezonie nie jest zle :) nie ma giga tłoków-da sie przezyc:p[/quote]

hmmm... kiedy mnie tak wciąż ciągnie do Pobierowa... tam też nie ma takiego ścisku jak np. w Mielnie, którego absolutnie nie polecam na wakacje z psem...

Link to comment
Share on other sites

witam!! mam pytanko!! otóż wybieram się w tym roku na początku lipca do gdyni na heineken open'er festival i przy okazji na tydzień nad morze!! jadę z psiakiem, średniej wielkości (gończy polski).z tego co tu wyczytałam i już się zorientowałam to gdynia nie jest zbyt przyjazna psiakom i generalnie na wszystkich plażach jest zakaz puszczania tudzież wchodzenia z psem :(. no chyba,że jestem w błędzie to bardzo proszę osoby zortientowane w temacie o jakieś info na ten temat!! a jeśli moje wiadomości się potwierdzają to bardzo proszę o info gdzie jest z gdyni-orłowa najbliżej do jakiegoś miejsca, gdzie można sobie swobodnie pochodzić i posiedzieć z psiakiem na plaży!!może to być miejsce nawet oddalone od gdyni ale zależy mi na dobrym dojeździe (np. SKM-em) bo nie mam samochodu.Z góry dzieki za odpowiedź!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Też tak mi się wydaje - człowiek ma niestety to do siebie, że wszystko mu powszednieje. Dla mnie morze dlatego jest takie czarodziejskie, że nie mam go na co dzień, kojarzy się z latem, z wakacjami, z odpoczynkiem...z samymi dobrymi rzeczami - nie wiem czy byłoby takie nadal gdybym tam mieszkała...

Link to comment
Share on other sites

no tak to musze sie jednak rozpisać :lol:
Polecam Bialogórę na plaże mozna wejść z pslem legalnie jest ona olbrzymia i każdy ma soj spory kawałek ... wszędzie przyjmują z psem no chyba ze maja swoje, a Wasz jest np agresywny ... najczęsciej nie dopłacasz za psa (jeżdżę tam od 7 la i nigdy nie płaciłam wiem ze tylko campingi zdzieraja od psiarzy :diabloti:) pies wchodzi do niemal wszystkich knajp, sklepów poza tym jest super ryneczek z budkami - gdzie psa mozesz mieć zawsze przy sobie :) fakt trzeba dojsc kawałek do plaży, ale moim zdaniem to idealne gdy chce sie trochę psa zmęczyc dróg na plażę jest kilka przez las i asfaltówką do wyboru Białogórę okalają lasy piękne idealne na wielogodzinne wędrówki, ludzie są bardzo przychylni (nawet dla bojowców wiem bo mam :evil_lol: chyba ze wpadniesz na rozchisteryzowane mamusie :evil_lol:) Jesli zas będzie Wam za daleko polecam obok polożone Dębki ... tak samo piekna plaża a do niej dużo krótsza droga...
a TU topic w pełni poświęcony Białej zobaczcie ze warto(a byłam w wielu miejscach):

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10131&highlight=bialog%F3ra[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeniolek']witam!! mam pytanko!! otóż wybieram się w tym roku na początku lipca do gdyni na heineken open'er festival i przy okazji na tydzień nad morze!! jadę z psiakiem, średniej wielkości (gończy polski).z tego co tu wyczytałam i już się zorientowałam to gdynia nie jest zbyt przyjazna psiakom i generalnie na wszystkich plażach jest zakaz puszczania tudzież wchodzenia z psem :(. no chyba,że jestem w błędzie to bardzo proszę osoby zortientowane w temacie o jakieś info na ten temat!! a jeśli moje wiadomości się potwierdzają to bardzo proszę o info gdzie jest z gdyni-orłowa najbliżej do jakiegoś miejsca, gdzie można sobie swobodnie pochodzić i posiedzieć z psiakiem na plaży!!może to być miejsce nawet oddalone od gdyni ale zależy mi na dobrym dojeździe (np. SKM-em) bo nie mam samochodu.Z góry dzieki za odpowiedź!!! :)[/quote]

Witaj, jestem z Gdyni. Niestety masz racje w sezonie letnim nie można wchodzić z psami na plaże, ani w Orłowie ani w centrum. Niestety. Ja polecam Ci z czystym sumieniem plaże na Rewie. Autobusem nr 146 spod dworca jedziesz do końca. Jest tam np. wioska żeglarska, miejca gdzie można dobrze zjeść itp. troche zielonych terenów na siuski psiaczka lub ławeczki i stoły aby posiedziec w małym cieniu kiedy słońce zbyt praży :cool1:
Jeżdzę tam z moimi psami od bardzo dawna i nigdy nikt nie narzekał na psie towarzystwo.Zresztą psiaków jest tam sporo :)
Pozdr serdecznie

Link to comment
Share on other sites

dzieki wielkie za tak szczegółowe informacje!! :). A mam pytanko jeszcze..Bo skoro w Rewie jest wioska żeglarska to czy tam w tym roku nie odbywaja się mistrzostwa świata w żeglarstwie? bo odbywaj się na pewno. ledwo załapaliśmy sie na nocleg w trójmiescie bo już jest z tym słabiutko. podejrzewam,że nad morzem w tym okresie będzie dość tłoczno ale licze na to, że miejsca które podaliście sprawdzą się!! dojazd z przesiadkami ale ja wiem z doświadczenia,że w praniu nie wygląda to tak źle!! jeszcze raz dziekuje i proszę o wiecej!! :* :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka'] ludzie są bardzo przychylni (nawet dla bojowców wiem bo mam :evil_lol: chyba ze wpadniesz na rozchisteryzowane mamusie :evil_lol:) Jesli zas będzie Wam za daleko polecam obok polożone Dębki ... tak samo piekna plaża a do niej dużo krótsza droga...[/quote]

Białogóra i Dębki też są piękne ale kazdy miejscowośc ma swój inny odmienny fajny 'klimat' to zalezy kto czego oczekuje...

A ja jak bym zobaczył psa rasy agresywnej bez smyczy i kagańca to nieprzezedł bym spokojnie, tu się niedziwie tym rozchsterowanym mamuśkom. Co prawo to prawo...

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie!!!! mam kolejną bardzo ważną prośbę...szczególnie do osób mieszkających w trójmieście lub gdyni.otóż chodzi o to,że open'er na który się wybieram jest na lotnisku babie doły w gdyni. a ja mam mieszkać w orłowie. wiec mam pytanko: może bardziej opłaca mi się mieszkać w rewie?? bo przynajmniej to jest po tej samej stronie portu!! jak uważacie?? może z rewy bliżej lub łatwiej jest dojechać do lotniska?? a i psiak by miał spokojne życie na plaży :). baaaardzo proszę o radę!! jeszcze mogę zrezygnować z noclegu w orłowie!! z góry wieeelkie dzięki!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeniolek']słuchajcie!!!! mam kolejną bardzo ważną prośbę...szczególnie do osób mieszkających w trójmieście lub gdyni.otóż chodzi o to,że open'er na który się wybieram jest na lotnisku babie doły w gdyni. a ja mam mieszkać w orłowie. wiec mam pytanko: może bardziej opłaca mi się mieszkać w rewie?? bo przynajmniej to jest po tej samej stronie portu!! jak uważacie?? może z rewy bliżej lub łatwiej jest dojechać do lotniska?? a i psiak by miał spokojne życie na plaży :). baaaardzo proszę o radę!! jeszcze mogę zrezygnować z noclegu w orłowie!! z góry wieeelkie dzięki!! :)[/quote]

Witaj
w sumie odległość nie będzie się różnić aż tak widocznie, w Orłowie jest ta zaleta, że masz bliżej do innych "kulturalnych" miejsc :cool1:
Natomiast Rewa to typowy wypoczynek, spacery z psem, leżenie na plaży, dużo spokoju. Dla psa pewnie lepiej na Rewie będzie :razz:
Z Rewy autobusem 146 wciągu ok 30-40 min jesteś w centrum Gdyni.
Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od spędzonego tu czasu :lol:
Porównaj może jeszcze ceny noclegów ? może to wpłynie na Twoja decyzję ?
Ja życze Ci udanego wypoczynku i pięknej pogody :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Rewa jest zdecydowanie przyjemniejsza od Orłowa - oczywiście jeśli preferujesz spokój i więcej miejsc spacerowych przyjaznych psom. Ceny noclegów wydaje mi się, że też powinny być niższe. Co do dojazdu do Babich Dołów - nie wiem czym będziecie podróżowali, ale jeśli autobusem (na tej stronie jest świetna wyszukiwarka optymalnych połączeń [URL="http://www.zkmgdynia.pl/"]http://www.zkmgdynia.pl/[/URL] ), to niezależnie czy będziecie spali w Orłowie czy w Rewie to zawsze jest co najmniej jedna przesiadka.

Link to comment
Share on other sites

A ja nad morzem polece bardziej na zachodzie wies Pustkowo. Bliziutko do plazy, tlokow nie ma i z psami mozna. Na plaze bez problemu mozna isc z psem i nikt sie nie czepia. A jak ktos lubi spacery to moze isc do Rewala, Pobierowa czy nawet Niechorza,ale to juz daaaaleki spacer. Ja jezdze tam juz od paru lat i nie zamierzam przestac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']A ja nad morzem polece bardziej na zachodzie wies Pustkowo. Bliziutko do plazy, tlokow nie ma i z psami mozna. Na plaze bez problemu mozna isc z psem i nikt sie nie czepia. A jak ktos lubi spacery to moze isc do Rewala, Pobierowa czy nawet Niechorza,ale to juz daaaaleki spacer. Ja jezdze tam juz od paru lat i nie zamierzam przestac:)[/QUOTE]
aA mozna poprosic wiecej szczegolow na temat tego miejsca?np.jakies sprawdzone miejscowki do zatrzymania sie z pieskiem malym?
Poza tym polecam jesli chodzi o Baltyk campingi na plw.helskim(ja sprawdzilam Chalupy nie raz z psem) i bylo milo.
Pozdrawiam
ps:marzy mi sie Chorwacja z sunia ale boje sie ze to za daleko jak dla pieska i za goraco...

Link to comment
Share on other sites

Hej ;)
Mam pytanie - znacie jakieś namiary na domki np w Białogórze... Gdzie można się zatrzymać z dość dużym psem? Wolałabym, żeby był to ogrodzony domek...
Stegna raczej odpada, bo strasznie daleko do dzikiej plaży, a ja własciwie bym wolała z psem chodzić :)
Poprosze o konkretne namiaru (a jak by były to strony WWW)

Link to comment
Share on other sites

My tez szukamy domków w Białogórze, ale jakoś niczego nie mogłam w necie znależć. Znalazłam osrodek Wiktoria w Lubiatowie, może ktoś zna i mógłby coś więcej o nim powiedzieć? Fajnie wygladają też domki w Słowincu, kolo Ustki, najważniejsze to jednak czy mozna z psem na plażę tam wejść? Jesli znacie te miejsca napiszcie!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']aA mozna poprosic wiecej szczegolow na temat tego miejsca?np.jakies sprawdzone miejscowki do zatrzymania sie z pieskiem malym?
Poza tym polecam jesli chodzi o Baltyk campingi na plw.helskim(ja sprawdzilam Chalupy nie raz z psem) i bylo milo.
Pozdrawiam
ps:marzy mi sie Chorwacja z sunia ale boje sie ze to za daleko jak dla pieska i za goraco...[/quote]

Ja zwykle jezdze do Willi Alex
[URL="http://www.alex.ta.pl/"]http://www.alex.ta.pl/[/URL]

Ale w wyszukiwarce jak wpiszesz Pustkowo to wyskacza ci jakies kwatery prywatne gdzie w wiekszosci mozna z psiakami jezdzic.

Link to comment
Share on other sites

dzieki wielkie jeszcze raz za pomoc..jednak zostanie orłowo bo moja druga połowa woli miejsca "bardziej kulturalne".wiec bedziemy z orłowa z psiakiem dojeżdzać do rewy na plaże i spacery.no trudno.gdybyśmy sie zdecydowali na rewe to by było to samo tylko w drugą stronę.na szczęscie ztego co piszecie jest bezpośredni autobus nr. 146 wiec chyba nie bedzie tak źle z dojazdem...:)

Link to comment
Share on other sites

milkat żerknij na link topicu o Białogórze stronę bodajrze wczęsniej tam jest sporo na ten temat włącznie z adresami ...
ja poszukalam w sieci i prosze ...
[url]http://www.dorota.afr2.pl/[/url]
[url]http://flo.lezak.pl/[/url] - ten zam ładne miejsce ogród ... ogrodzony ...
[url]http://www.bialogora.texasnet.pl/room.html[/url]
[url]http://solaris-bialogora.tvc.pl/solaris-bialogora/[/url] - z tego co pamiętam mozna zwierzaki ogrodzony (obok mieszkaliśmy zaraz za lasy :) takze w przyczepach typ holenderski cenie proste ale duża prywatnośc)
[url]http://www.turystyka.org.pl/szybki.php?id=3[/url] - ogrodzone sympatyczne miesce (chyba była szkoła)
[url]http://www.checzkaszubska.pti.pl/index.htm[/url] - fajne miejsce ale dla mnie jak na camping drogo :evil_lol:
to by było tytułem początku :)
ale zawsze jak pojedziesz i pochodzisz wolną kwaterę znajdziesz o ile pies jest wychowany i zrobicie ładne oczy :cool3: w naszym przypadku działa mimo ze mamy ASTkę, niezbyt lubiana rasa a i zawsze sie ptyam czy wsród gości nie przeważają mamy z malymi dziecm i takie miejsce odpada - bo to meczarnia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...