Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Elastyna!! Dzieki wielkie za informacje...to jest BARDZO DOBRA informacja..mam nadzieje,że rzeczywiście bedzie można spacerować z psiakiem po całej plaży i nie bedzie wiekszych problemów..oczywiście w czasie upałów bedziemy szukać jakichś bardziej odludnych miejsc ale przecież który psiak chce biegać w upały??bedzie siedziec w plażowym namiocie, który kupiliśmy specjalnie z myślą o nim:)a jak tylko zobacze choćby jednego plażowicza z psem to już nie bedzie problemu bo nie bede jedyna :evil_lol: .uważam,że polskie morze jest piękne i uwielbiam spędzać tam wakacje!!!!co do autobusu to juz sie mniej wiecej zorientowałam ale jeszzce chciałabym potwierdzić jeśli można. czy autobusem 109 dojade do rewy (ul.Morska) z dworca głównego pkp w gdyni?? :)

Link to comment
Share on other sites

Aeniolek
nie wiem czy zdąże odpisać przed Twoim wyjazdem, ale 109 jedzie na Babie Doły. Wysiadasz na końcowym przystanku.Wchodzisz w osiedle i kierujesz się na schody do plaży. Mieszkańcy Ci podpowiedzą :)
Natomiast na Rewe autobus 146 przystanek przedostatni lub końcowy, dowolnie :)

Na Babie Doły bilet normalny 2 zl, natomiast na Rewe z przekroczeniem granicy, kierowca Was poinformuje (nie pamiętam teraz ceny) :)
[URL="http://www.zkmgdynia.pl/rozklady/linie.htm"]http://www.zkmgdynia.pl/rozklady/linie.htm[/URL]

Pozdr i miłego wypoczynku :)

P.S. Zdziwisz się ile psów tam spotkacie :)

Link to comment
Share on other sites

jejku.dzieki za te wszystkie informacje!!jeszcze je zdązyłam odczytać bo pociąg mamy o 22.30 :).teraz to juz na pewno trafie i nie bede musiała bladzić..siedze w domu i odliczam minuty.nie moge sie juz doczekac kiedy stane golymi stopami na piasku i spojrze na morze :).dzieki za wszytkie mile slowa!!
mam nadzieje,ze mojemu psu tez sie spodoba!!:)
odezwe sie po przyjezdzie i zdam relacje co do pobytu psa we wszelkich miejscach w trojmiescie:).

Link to comment
Share on other sites

Do tych osób z Gdańska.
Dzisiaj rozmawialam z włascicielka 5 miesicznego labka, ktora powiedziała, ze w Gdańsku-Brzeznie(lub okolicach) jest wydzielony kawałek(lub bedzie wydzielony) dla psów, czy ktos słyszałam o tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika']Do tych osób z Gdańska.
Dzisiaj rozmawialam z włascicielka 5 miesicznego labka, ktora powiedziała, ze w Gdańsku-Brzeznie(lub okolicach) jest wydzielony kawałek(lub bedzie wydzielony) dla psów, czy ktos słyszałam o tym?[/quote]

Ja nie słyszałam, ale w Sopocie mieszkam więc nt Gdańska nie wiem zbyt dużo. Jak spotkasz jeszcze raz tą właścicielkę to dowiesz się czegoś więcej? Byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Ja nie słyszałam, ale w Sopocie mieszkam więc nt Gdańska nie wiem zbyt dużo. Jak spotkasz jeszcze raz tą właścicielkę to dowiesz się czegoś więcej? Byłabym wdzięczna.[/quote]
no własnie mam nadzieje, ze spodkam, Pani była pewna, ze gdzies w Trójmiescie napewno jest wydzielony kawałek plazy specjalnie do psów, ale od nikogo nie moge sie dowiedziec gdzie i czy naprawde istnieje :-(

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie - Czy ktos sie spotkał z uczuleniem psa na morską wodę?
Moja suka ma uczulenie na niezidetyfikowane "cos", co pływa w stojacych zbiornikach wodnych. Zastanawiam sie, czy po kapieli w morzu nie bedzie sie drapać. Może to "cos" nie zyje (jeśli to jest żywe) w słonej wodzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Tak. Ja.
Dębki.
Pole namiotowe Kaszub
[URL="http://www.camping-kaszub.com.pl/"]http://www.camping-kaszub.com.pl/[/URL][/quote]
dziekuje Ci Pati...ale przyznam ze troszke drogo :roll: w porownaniu z tym co ogolnie patrzylam.
Ktos byl moze we Wladyslawowie lub Chalupach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']A [B]był[/B] ktoś w Dźwirzynie ...? Ja sie jutro z suką tam wybieram i nie wiem czego się spodziewać.[/quote]

ja tam jeżdżę od 12 lat :)
Jest długa plaża niestrzeżona i można chodzić na długie spacery :)


Miłego wypoczynku :)

Link to comment
Share on other sites

SPRAWOZDANIE Z POBYTU NAD MORZEM.
obiecałam,że sie wypowiem.w rewie jest bosko.malutkie miasteczko sprawia wrażenie bardzo oddalonego od cywilizacji.pelno tam budek z pysznymi smażonymi rybkami, lodziarni.praktycznie w każdym domu są pokoje do wynajęcia.po obu stronach cypla, na którym rewa sie znajduje jest morze!po jednej są plaże strzeżone, ze znaczkiem psom wstęp wzbroniony.ale po drugiej stronie jest jakiś 1-2 km plaży niestrzeżonej gdzie można normalnie przyjść z psem!!plaża niestrzeżona wcale nie jest gorsza niż strzeżona. jest dużo miejsca i wielu włascicieli z psami tam chodzi. dosłownie wzdłuż plaży ciągnie sie rezerwat przyrody ale o ile psiak nie wbiega w zarośla to jest ok. podobno czasem przyjeżdza tam straż na kontrole i zdarza im sie wlepiać mandaty ale my byliśmy tam cały tydzien i straży nie widzieliśmy.raz przemkneli przez miasteczko ale sprawdzali raczej licencje na sprzedaż niż plaże.wypad sie udał.Mazur pokochał morze i wypływal sie za wszystkie czasy:).szczerze polecam wypad do rewy.można tam dobrze zjeść, kwatery też są w dobrym stanie chociaż można mieć problem z przyjazdem z psem.my trafiliśmy na pana, który zgodził sie na psa aczkolwiek w trakcie pobytu czepiał sie troche.wiecej do niego nie wrócimy chociaż było ok.jesli ktoś sie chce wybrać w wiecej osób (i psów) to szczerze polecam wioske żeglarską.my tylko tam bedziemy nocować jeśli tam jeszcze wrócimy.mają tam domki 4 osobowe i nie mają nic przeciwko zwierzętom:).najwazn iejsze,że plaże sa dostepne dla psiaków!! :)
pozdrawiamy z jeszcze myślami w rewie:)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby mi podać jakiś kontakt do pokoi gościnnych albo jakiegoś pensjonatu w Białogórze? Nie zależy mi na jakiś luksusach, musi być tanio.
Chciałyśmy jechać pod namiot, ale Negra żyje godzinę rano i godzinę wieczorem, a poza tym musi mieć chłodne miejsce do spania, więc nie mogę jej zamknąć w klatce w nagrzanym namiocie :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_19']sporej ilości ludzi chcących go pogłaskać :)
wiem z doświadczenia :)[/quote]

no tak :eviltong:
tego to wszędzie można się spodziewać jak się maszeruje z goldkiem :evil_lol:

ale czy dotyczy to też służb porządkowych " spacerujących " po Chłapowskiej plaży :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']

ale czy dotyczy to też służb porządkowych " spacerujących " po Chłapowskiej plaży :cool3:[/quote]

cóż... mnie kiedyś zaczepił policjant i spytał czy byłam już z psem na wystawie. Gdy powiedziałam, że nie to powiedział, że wato, bo jest piękny :)


mnie, gdy byłam nad morzem nikt ze SM nie zaczepił :) musisz się dowiedzieć czy jest tam niestrzeżona plaża. Jeśli tak, to ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_19']cóż... mnie kiedyś zaczepił policjant i spytał czy byłam już z psem na wystawie. Gdy powiedziałam, że nie to powiedział, że wato, bo jest piękny :)


mnie, gdy byłam nad morzem nikt ze SM nie zaczepił :) musisz się dowiedzieć czy jest tam niestrzeżona plaża. Jeśli tak, to ok :)[/quote]


dzięki za info :loveu:

a to białe cudo w twoim podpisie to jakbym swojego widziała ;)
ech jakie one wszystkie piękne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[U][/U]Stereo jeżdze do Białej juz długie lata jest tam nowy mily camping taj jade od ok 20 lipca [url]http://www.bialogora-solaris.pl/[/url] ale zawsze znajdziesz coś na miejscu jakby co namioty rozbia wiele osób w ogrodach gospodarzy i wynajmujacych domu :)

Link to comment
Share on other sites

My własnie siedzimy sobie na helu, pogoda rewelacyjna, woda w zatoce gorąca, od morza troche chłodzniejsza. Ale i tak na plaże jeździmy do Kuźnicy bo tam lubimy :))

Hel jak zwykle polecam, póki co jestesmy z jednym dogiem, ale wszędzie mile widziani... A dzisiaj w Kuźnicy widziałam tak ok. 6 miesięcznego czarnego dozia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Patka, dzięki. Pewnie pierwsze dni spędzimy na campingu a potem poszukamy jakiegoś domku czy pokoju. Problem z namiotem polega na tym, że nie mogę w nim zamknąć Negry i iść na plaże, a przecież nie będę z nią siedzieć cały dzień w namiocie. A jak znajdziemy pokoik, to ona będzie tam spać, a my będziemy mogły chodzić, gdzie chcemy. Domku na campingu nie opłaca się wynajmować dla dwóch osób :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...