Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='Cromikowa']wczoraj wróciliśmy z Grzybowa, nocowaliśmy u Andzi w kotki2, pensjonat rewelacyjny! gorąco polecam!! byliśmy z owczarkiem podhalańskim, chodził z nami na plażę, na obiad, na lody, na kawę, wszędzie... ;) i nikt nie miał nic przeciwko
jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tam wrócimy :)[/QUOTE]
Potwierdzam, u Andzi jest super:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']My jestesmy w Niechorzu u Tomasza-polecam!!!!!

Piękna, dzika plaża 300 m od osrodka:)
Chodzimy codzien z psami:)na taka ludzka:D jest 40 metrów;)

Pięknie tu jest:)
Lasek blisko, maja sie gdzie zalatwić:)[/QUOTE]

witam
a czy można prosić o jakiś adres stronki tego miejsca?

dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']W sumie to też fakt. Nie tak dawno byliśmy w Borsku nad pięknym jeziorem w naprawdę fajnym ośrodku z domkami letniskowymi - ogromny, ogrodzony teren w lesie, cisza, spokój. Wszystkie psy były mile widziane od yorków i westów po ONki aż do amstaffów. Ale na plaże był zakaz wstępu z psami, co prawda ja z moim wchodziłam i wszystkie mniejsze też, nikt nie pilnował, ale jednak zakaz był.... Z małym psem to inaczej, bo każdy przymknie oko, ludzie z dziećmi podchodzą żeby zobaczyły jaki 'mały piesek' a jak ktoś z większym to może faktycznie być problem.[/QUOTE]

czy można prosić o adres www tego ośrodka ?

dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']dzięki:)

generalnie mam prośbę o wskazanie jakiś fajnych gospodarstw agro lub ośrodków , które są w miarę ciche i spokojne, nad morzem lub jeziorem, najlepiej na kompletnym odludziu :)

z góry dzięki[/QUOTE]

Ośrodek Wypoczynkowy 'Largo' w Borsku. Duży, ogrodzony ośrodek. Czysta plaża i woda. Cisza, spokój, daleko od miasta ale jak się wyjdzie z ośrodka to idzie się lasem, są tam działki prywatne, można zjeść rybkę, sklep też jest w pobliżu. Do miasta trzeba jechać samochodem. Można w ośrodku wypożyczyć rowery, są piękne tereny do zobaczenia. Generalnie jak ktoś preferuje wypoczynek zdala od zgiełku miasta - polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']dzięki:)

generalnie mam prośbę o wskazanie jakiś fajnych gospodarstw agro lub ośrodków , które są w miarę ciche i spokojne, nad morzem lub jeziorem, najlepiej na kompletnym odludziu :)

z góry dzięki[/QUOTE]

[url]http://www.nadjeziorem.vgh.pl/news.php[/url] cisza, spokój, jeziorko tuż przed domkiem i pieski mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Zastanawiam się nad wyjazdem ze swoją suczą nad morze końcem września. Mogłabym prosić o podrzucenie jakiegoś przyjaznego miejsca byle to nie kołobrzeg ani trójmiasto, wolę jakąś mniejszą miejscowość.

Nigdy nie podróżowałam z psami , proszę o jakieś rady odnośnie tego jak wygląda poruszanie się po mieście z psem? knajpy , plaża itd.

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłam z wakacji nad morzem z psiakami i mogę w 100% polecić:
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "AMBER" w KĄTACH RYBACKICH.

Do plaży jest jakieś 800 m, akurat na spacerek z psiakiem by się załatwił przed wejściem na plażę.
Na plażę można wchodzić z psiakami bez problemu, bo jest to dzika plaża, ludzi niewiele, morze ciepłe i czyste.
Sam ośrodek jest naprawdę genialny, teren ogrodzony, ładne, czyste domki, cisza spokój.

Gorąco polecam!!

Strona ośrodka:
[URL]http://www.owamber.mierzeja.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja gorąco polecam Kotki2 Andzi69 w Grzybowie :razz: Mała mieścinka, w sierpniu tłoku nie ma, przewijało się za to sporo psów od jamnika po berneńczyka, na plaży mijała nas parę razy jakaś straż i nic nie mówili, wejść z psem na plażę najlepiej jest przez las. W ośrodku świetna atmosfera, gospodarze bardzo mili i sympatyczni, ale bez narzucania się jak to w niektórych ośrodkach bywa ;) psy Andzi cudowne (nie to co moja cholera mała :oops: ), powydzielane tereny, także można jechać bez obaw, że psy się nie polubią ;) Ogólnie super! Polecam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Dołączam się do posta evl, bośmy były razem :evil_lol: U andzi baaardzo sympatycznie, spokojnie dookoła, można robić, co się chce :lol: Gorąco polecam :)[/QUOTE]

sie przyłączam po raz enty do poleceń ;)


andzia ...po znajomości w razie draki pamiętaj o pokoikach dla nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']łoki - będę pamiętać:)

ps - a w razie jakiej draki?:cool3: przecież juz się nie kłócę:diabloti:[/QUOTE]

Nigdy nie wiesz, co się wydarzy! Wkręcą Cię! :evil_lol: Bo Ci się garaże nie podobają jako domy, phi, też mi coś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Nigdy nie wiesz, co się wydarzy! Wkręcą Cię! :evil_lol: Bo Ci się garaże nie podobają jako domy, phi, też mi coś...[/QUOTE]

ano fakt:):) albo ktoś mi zarzuci, że :

"Zwierzętom jakoś chyba bardzo nie pomaga.
A nienawidzi nas, bo tylko my mówimy jej w oczy, że nic nie robi na swoim
terenie - w Kielcach. A roboty tam dużo.
Tylko, że łatwiej klepać bzdury"

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...