Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='Shilomaniak']Strasznie nam przykro że nie zdążyliśmy z życzeniami dla chłopaka? faceta?/ odpowiednie skreślić/ za to baaaardzo ślicznego:loveu:, niemniej samych pięknopsich chwil dla kudłacza i pozdrowienia dla Pana tylko nieco starszego i ich Pańci.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Uprzejmie donoszę Wszem i Wobec, że [B]Quarto vom Taubengarten[/B] znany jako [B]Slash [/B]
[I][B][COLOR=#b22222]obchodzi dzisiaj pierwszą rocznicę urodzin:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B][/I][B][COLOR=#006400]Wszystkiego najlepszego malutki!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/B][/QUOTE]
Ajajaj.... ciotka Asiaczkowa spóźniona....

Wszystkiego dobrego, chłopaku:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Uprzejmie donoszę Wszem i Wobec, że [B]Quarto vom Taubengarten[/B] znany jako [B]Slash [/B]

[I][B][COLOR=#b22222]obchodzi dzisiaj pierwszą rocznicę urodzin:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B][/I][B][COLOR=#006400]Wszystkiego najlepszego malutki!!!!!!!!!!!!!!!!

[/COLOR][/B][/QUOTE]

Wszystkiego najlepszego dla "maluszka" ;)
:BIG::tort::BIG:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Spóźnione ale baaaaaaaardzo szczere WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSIEGO:tort::BIG::new-bday: SLASH![/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']i od Nas najlepszego:BIG::new-bday::new-bday:[/QUOTE]

[quote name='bety']Wszystkiego najlepszego dla "maluszka" ;)
:BIG::tort::BIG:

Pzdr[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']najlepszego :)[/QUOTE]

Serdecznie dziękujemy za życzenia:lol::lol::lol:

[quote name='dOgLoV']doberek ;)

jak tam po urodzinkach ?? :razz:

u was tez tak nasypało śnieżkiem ?? :lol:[/QUOTE]

Doberek, po urodzinach ok. Sypie cały czas, dwa razy śnieg odwalałam:diabloti:, byliśmy w lesie, d...nam zmarzły, a futra nie chciały wracać do domu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Serdecznie dziękujemy za życzenia:lol::lol::lol:



Doberek, po urodzinach ok. Sypie cały czas, dwa razy śnieg odwalałam:diabloti:, byliśmy w lesie, d...nam zmarzły, a futra nie chciały wracać do domu:evil_lol:[/QUOTE]

u nas to samo ale na spacerek idziemy dopiero jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No ładnie, a Ty jeszcze nie w samochodzie?
znaczy się z kawusi nici, :mad: pewnie będziesz tylko na wystawie :roll:. Ale przynajmniej tam się spotkamy :)[/QUOTE]

Nie, nie w samochodzie. po pierwsze nasz pensjonat (nocowałam tam kilka razy z psami) najpierw przyjął rezerwację, a przed wczoraj napisali, że ponieważ była zmiana właściciela, to tylko z małymi psami....:angryy: jakbym z cielakami była. A po wtóre, nie przyjedziemy, pogoda do kitu, nie chce mi się tłuc taki kawał.

Spotkamy się kiedy indziej.

[quote name='jamnicze']No i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Slascha (czy jak się go tam pisze ;))[/QUOTE]

Dziękujemy:):)

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć braci Slasha :)

Quintus, obecnie Bobby. Był najmniejszym i najjaśniejszym maluszkiem ;)
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/quintus_Bobby2.jpg[/IMG]

Quinto, był ciemnym szczeniaczkiem :)
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Qinto_.jpg[/IMG]

I Quento, w typie starych niemieckich wolfów
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Quento1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hejka ;)

śliczne rodzeństwo :loveu::loveu::loveu::loveu:

u nas nadal mega zima , ale ze spacerku nici bo jedziemy do mojej babuni na dzień babci ;) wiem ze to za tydzien ale za tydzień mąż chce wyprawiac imieniny i bysmy nie mieli czasu jeszcze skoczyć do babci ;)[/QUOTE]

Doberek :)

Są dość wyrównane.

U nas też zima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...