Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='marta.k9080']jaka śliczna dziewczynka:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Cuuuudnaaaa..... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Tak i jest do adopcji, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Może ktoś chciałby dać dobry dom koteczce?

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Przypominam się[/B][/U]

[quote name='M&S'][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]DO ADOPCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[/SIZE][/B][SIZE=3]Kotka syberyjska Kamthatka Stashkot PL
ma 5 mcy, szylkretka


[/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]​[/COLOR][/SIZE][IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03503.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03509.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03609.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:

ale Sebastian sie nie zgodzi :placz:[/QUOTE]

dopiero co chciał miaukunkę....

[quote name='Shilomaniak']Jak można nie mieć własnego, kochanego KOCIA.
To tak jakby można powiedzieć że da się żyć bez psa - no niemożliwe.
Niestety u nas dwa koty i chyba starczy.
Sliczna panienka, może komuś serducho się otworzy.[/QUOTE]

Dwa, to mało. My mamy 2 psy i 3 koty:eviltong:

[quote name='Angi']zgodzi :evil_lol:[/QUOTE]

Też tak myslę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Jak na razie słysze od niego caly czas " mamy wystarczająca ilośc kotów " :roll:

kurcze ludzie są dziwni , traktuj zwierzeta bardzo przedmiotowo :roll: co oni myśleli że posiadanie kota to tylko przyjemności bez obowiązków ??:shake:[/QUOTE]

Może do wystroju nie pasowała, a mała jest swietna, super zsocjalizowana, młodziutka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Może do wystroju nie pasowała, a mała jest swietna, super zsocjalizowana, młodziutka.[/QUOTE]

To my Ibri powinniśmy dawno wywalić na zbity pyszczek bo ciagle sika na schody i legowiska :shake: ale jak sie bierze zwierzaka to nie za coś tylko mimo wszystko :angryy: ale sie zdenerwowałam :angryy::angryy:

ja bym ją brała w ciemno :roll: powierce Sebastianowi dziurę w brzuchu ale wątpie żeby dał sie przekonac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Z tego, co wiem ludzie, którzy kupili ją z hodowli, oddaja, bo mają mega wypasopny dom i chyba kotek im jednak nie pasuje. Była u nich ok 2 tygodni...Ona jest przyrodnią siostrą Tygrysa. jest naprawdę super.[/QUOTE]

Kocham takie stwierdzenia " bo mi nie pasuje do czegoś" tak jakby żywa istota była swetrem.,
Taki typ ludzi , to nie na salony tylko do chlewu/ świnkom nie ubliżając/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']To my Ibri powinniśmy dawno wywalić na zbity pyszczek bo ciagle sika na schody i legowiska :shake: ale jak sie bierze zwierzaka to nie za coś tylko mimo wszystko :angryy: ale sie zdenerwowałam :angryy::angryy:

ja bym ją brała w ciemno :roll: powierce Sebastianowi dziurę w brzuchu ale wątpie żeby dał sie przekonac[/QUOTE]

Nie raz mam ochotę za ogony powywieszać:diabloti:

Pogadaj z małżem, przypomnij o miałkunce;)

[quote name='Shilomaniak']Dwa, to mało. My mamy 2 psy i 3 koty:eviltong:

No bogatemu to wszystko wolno![/QUOTE]

hahaha:eviltong:

[quote name='Shilomaniak']Kocham takie stwierdzenia " bo mi nie pasuje do czegoś" tak jakby żywa istota była swetrem.,
Taki typ ludzi , to nie na salony tylko do chlewu/ świnkom nie ubliżając/[/QUOTE]

Zgadzam się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Napisałam Ci na e-mail wiadomość, bo na dogo nie mogę odpisywać na prywatne wiadomości, nie wiem czemu, coś się zepsuło. Napisałam na te-mail podany w profilu[/QUOTE]

Zaraz zobaczę, dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jest śliczna, podobna troche do Burej:)
Wziełabym ja w ciemno, ale trochę obawiam sie, jak Bolek i bura na nia zareaguja.... Bo jak będzie wsio OK - to OK. Ale jak nie polubia sie, to co? Oddawac kicię...?

Pzdr.[/QUOTE]

Można ew. zaryzykować.....mała kota wraca dziś do rodzinnego domu.

Porozmawiamy jak się zobaczymy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...