Jump to content
Dogomania

Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.


monika55

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Marysiu jezeli masz na mysli p. Anie o ktorej byl napisany artykul :angryy: to nie jest to ta pani.[/QUOTE]

a szkoda bo to świetna kobieta tylko ją sąsiedzi chcieli zniszczyć. Prawie im sie to udało. A 'odszczekiwanie' zarzutów odbyło sie juz tak cichutko, że mało kto usłyszał ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 820
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

troche mnie nie było:oops::oops:...plany mi sie pokrzyżowały:angryy: ale juz wszystko ok, Rokitek sobie o dziwo całkiem w schronie radzi:multi: tak więc mam nadzieje ze juz nic mu sie do tego wyciagnięcia go nie stanie. Poczytam jeszcze watek bo ledwo wlazłam

Link to comment
Share on other sites

Z wielkim trudem /Dogo mi szaleje/ edytnelam pierwszy post. Z deklaracji wynika, ze mamy 220zl. To juz cos. Sprobuje zmienic tytul. Moze dozbieramy. Jesli chodzi o miejsce dla Rokitka to zdaje sie na Wasze doswiadczenie. Na pewno dobrze wybierzecie.

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na wątek Wanilki żeby poszukać co to w końcu za hotelik jest, o którym pisze Ada-jeje i jak się okazuje wie też monika55.
Ale niestety zasmuciłam się, bo pobieżnie przeglądająć się wątkowi okazało się że były tam jakieś niesnaski. A ja tak nie lubię takich sytuacji tutaj na dogomanii. Ja się koncentruję tylko na pomocy biednym psiakom.

Dlatego skoro macie propozycje hoteli koło Krakowa i znacie je lepiej niż ja , to prosze dzwońcie tam i decydujcie jaki wybrać.
Ja mogłam zabierać głos tylko w sprawie hotelików u Wiosny, u Murki, i u Ani w Brodnicy, dowiadywałam się ale tam są straszne kolejki, czeka ok. kilku psów.

Link to comment
Share on other sites

Dzis bede w tym hoteliku.Dowiem sie u zrodla. Ale - z tego co juz wiem to ta pani prowadzi hodowle kilku ras. Ma spore stadko. Przy tym jakis warsztat. Boksy ladne z wybiegami. A to oznacza, ze Rokitek bedzie sam. Nie sadze,ze ktos z nim bedzie pracowal. A przeciez dla niego wazna socjalizacja. No i dowiem sie o cene i czy jest wolne miejsce.W ogole mysle, ze Ado mozesz zalatwiac w tym sobie znanym.


A awantury w watku Wanilki jesli jestes spostrzegawcza / Dogo07/ nie wynikaly li tylko z naszych klotliwych charakterow. Czasem sprawa psa bez naswietlenia sytuacji jest trudna do zrozumienia. Wszystko dobrze sie skonczylo i o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Ihabe bo ja nic nie wiem o takim hoteliku :shake: jesli Ty znasz i masz kontakt to dowiedz sie prosze jaki tam jest miesieczny koszt i czy sa wolne miejsca. Trzeba dzialac szybko bo zbliza sie okres wakacji i wiadomo ze wtedy o miejsce jest o wiele trudniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']hm...Ihabe skoro u tej.p Ani jest fajnie to ja też jestem chętna na hotelik, pytanko tylko gdzie to Podłęże(nie bardzo mam jak daleko zajechać z Rokitkiem) i za ile?...[/quote]

Ten hotelik jest zaraz za krakowem, kierunek na Niepołomice.
Jeśli chcecie to zadzwonie i zapytam czy jest miejsce i ile?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Chciałam zapytać wszystkich zainteresowanych losem Rokitka :[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]jest propozycja hoteliku pod Myślenicami,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]u dragonek100, cena - 300 zł, kojec,[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#006400][SIZE=3]co Wy na to ?[/SIZE] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]To ma być nasza wspólna decyzja , tak jak wspólna jest nasza pomoc dla psiaka i wspólna będzie radość, kiedy już piesek znajdzie swój wymarzony domek :).[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ada mieszka 100 km. od JZ i niestety ale nie moge sluzyc transportem dla Rokitka, nie wyrabiam z naszymi psami, :shake: transport musza zalatwic sobie dziewczyny same. Musialabym poswiecic na to caly dzien a na to nie moge sobie pozwolic. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...