Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

No, wlasnie ja tez czekam, bo u Itulca bida piszczy:shake:

Sbd miasto piekne, maz narazie sie nie zmienil:loveu:, tubylcy srednio otwarci( wole poludnie Europy tam nawet babulenki stuletnie lubia sie posmiac), a ogolnie mowiac jestem szczesliwa:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Dopiero dziś mi się udało zalogować...

Więc:

Iti rehab ma, w tym tygodniu mogę zabrać go dopiero w środę....

Potwierdzam wpłaty:
[B]Bambino - 100 zł[/B]
Poker - 47,5 zł

DZIĘKUJEMY:loveu::loveu:

P.S. Nie byłam na SWOIM ślubie.[/QUOTE]

Obiecałam, że jak dostanę zwrot z PIT za 2008 rok, to 100 zł. podeślę Itusiowi, więc jest jak obiecałam.
[B]Erazm[/B] - wszystkiego dobrego w nowym miejscu życia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']Te zyczenia to juz spoznione Ghanimo
:lol:

To, ze podpadlem to norma - okaz nieadopcyjny :p[/quote]

Kurka, aresik, ja coś czuję, że mnie wkręcasz znowu ;) A o adopcję się nie martw - na złe nawyki okazu pomoże odpowiedni trening :evil_lol:
Diuna, napisz raz kobieto, czy jesteś zaobrączkowana, czy nie, bo mnie tu wciąż w balona robią :mad:

Pieniążki wysyłam (na DT), ale nie wiem, jak tam z kasą na jedzonko dla Itulca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']No, wlasnie ja tez czekam, bo u Itulca bida piszczy:shake:

Sbd miasto piekne, maz narazie sie nie zmienil:loveu:, tubylcy srednio otwarci( wole poludnie Europy tam nawet babulenki stuletnie lubia sie posmiac), a ogolnie mowiac jestem szczesliwa:multi:[/quote]

no i o to chodzi, o to chodzi :loveu:.

to prawda z tymi babuleńkami. choc z drugiej strony czasem mozna chciec troche północnej prywatności -a tu kiszka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']Kurka, aresik, ja coś czuję, że mnie wkręcasz znowu ;) A o adopcję się nie martw - na złe nawyki okazu pomoże odpowiedni trening :evil_lol:
Diuna, napisz raz kobieto, czy jesteś zaobrączkowana, czy nie, bo mnie tu wciąż w balona robią :mad:
Pieniążki wysyłam (na DT), ale nie wiem, jak tam z kasą na jedzonko dla Itulca?[/quote]


Jestem zaobrączkowana, ale dawno temu, heheh

Kasa na jedzonko jakby jest. Po prostu część wezmę z tych trzystuparu co mam na koncie, a część dołożę ze swoich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Jestem zaobrączkowana, ale dawno temu, heheh
[/quote]
wyjasnilo sie, HURA !:multi:

[B][COLOR=Black]Droga Pani Erazm[/COLOR][/B], prosze mi poszukac Austryjaczki, bo te rodzime kobiety to ddsn :evil_lol:

Gdzie Pani osiadla w tym przepieknym kraju ?:>

Link to comment
Share on other sites

Drogi Panie Aresik raz Pan piszesz, ze okaz nieadopcyjny, a potem kazesz jakiejs inostranki szukac?:mad: Nasze dziewczyny na watku moga poczuc sie niedocenione. Tyle na Ciebie sieci bylo zarzucanych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a siedze w Wiedniu;) Jesli ktos bedzie sie wybieral zapraszam, pokoj goscinny mamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Drogi Panie Aresik raz Pan piszesz, ze okaz nieadopcyjny, a potem kazesz jakiejs inostranki szukac?:mad:[/quote]
:diabloti: nieadopcyjny w Polsce, trzeba mnie na zachod wyslac.

[quote]Nasze dziewczyny na watku moga poczuc sie niedocenione. Tyle na Ciebie sieci bylo zarzucanych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]To niech sie nie czuja niedocenione, bo ddsn to bardzo ladny skrot, a sieci dziurawe :evil_lol:

[quote]a siedze w Wiedniu;) Jesli ktos bedzie sie wybieral zapraszam, pokoj goscinny mamy[/quote]Brata tam mam, wiec moze, moze sie kiedys spotkamy.

[COLOR=Red][I]Ok, zamykamy off-a o aresiku, zeby Cenzor watku nie musial sie zbytnio produkowac[/I].[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=blue][B]Wielkie gratulacje Diunko!!![/B] :loveu:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][B]Samych szczęśliwych chwil na nowej drodze życia!!![/B][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8186/dgd.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][CENTER][COLOR=blue][B]Wielkie gratulacje Diunko!!![/B] :loveu:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][B]Samych szczęśliwych chwil na nowej drodze życia!!![/B][/COLOR]


[/CENTER]
[/quote]


Majqa, Ty tez padłaś ofiarą aresika - witaj w klubie wyrolowanych ;)

Diuna - posłałam wczoraj pieniążki na DT, gdyby na jedzonko zabrakło, to daj znać, będę kombinować, chociaż mi w tym miesiącu doszła jeszcze jedna bida do sponsorowania - bidy na dogo sie nigdy nie kończą, chlip, chlip

Aresik - podpadłes po raz drugi :mad: zagranicznej adopcji szukasz? No proszę, jaki wybredny! Ma w kraju około 19 mln kobiet i mu jeszce mało!

A Itulkowi prosze buzi przekazać ode mnie, please :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Drogi Panie Aresik raz Pan piszesz, ze okaz nieadopcyjny, a potem kazesz jakiejs inostranki szukac?:mad: Nasze dziewczyny na watku moga poczuc sie niedocenione. Tyle na Ciebie sieci bylo zarzucanych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a siedze w Wiedniu;) Jesli ktos bedzie sie wybieral zapraszam, pokoj goscinny mamy[/quote]

jestem oburzona :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ghanima - potwierdzam wpłatę na tymczas u Ulv. Buzi przekażę Itulkowi dopiero dziś, bo idziemy na długi spacer i rehabilitację. Mam ostatnio mało czasu dla Smrodka, aż wstyd:oops:, ale pewnych spraw nie przeskoczę, nie ominę.

A Aresik to chyba szuka dziury w całym:mad:

Link to comment
Share on other sites

Diunka , jak na mnie przystalo stracilam torebke w drodze do Polski, zostawilam ja w samochodzie, okno troszke otwarte i dach i wyjeli:mad:, ale pojutrze, popojutrze juz bede miala pieniadze na austriackim koncie to przesle . Przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Diunka , jak na mnie przystalo stracilam torebke w drodze do Polski, zostawilam ja w samochodzie, okno troszke otwarte i dach i wyjeli:mad:, ale pojutrze, popojutrze juz bede miala pieniadze na austriackim koncie to przesle . Przepraszam:oops:[/quote]

Nie przepraszaj, kochana. Spokojnie. Współczuję.

Złodziejom powinno się ręce ucinac, koło samej d***:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co u itka?[/quote]

U Itka bez zmian. Z ogłoszeń nie było ani jednego tel. Czekam ze Strynervenem na butle tlenową. Itka siuu już są OK, na razie śmiga bez pieluch, bo raczej trzyma.

Być może wróci na tydzień do rehabilitantki Ewy (taką mam nadzieję:roll:), bo Ulv wyjeżdża...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...