Jump to content
Dogomania

Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='reksio7']Czy potrzebne jeszcze pieniążki dla niego?
Chętnie coś wpłacę.[/quote]

Bardzo pieniążki są potrzebne na Gibsonka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gibson-z-uszkodzonym-ukl-nerwowym-potrzebne-prawie-1000-zl-na-tomografie-113484/index32.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reksio7']Kosmiczna kwota:crazyeye:, to prawie cała moja wypłata. Mogę jakieś grosiki wpłacić, zawsze to coś. Tylko pytanie gdzie znaleźć konto, chyba że jest jakaś akcja na allegro.[/quote]
Najlepiej skontaktuj się z Madziek. Ona opiekuje się psiakiem. Gibsonem z tamtego wątku także (no i wieloma innymi). Jest fundacja na którą można wpłacać pieniążki na psiaki pod jej opieką. Jak tylko Magda będzie na wątku to poda konto. ;)

Link to comment
Share on other sites

james to szczęściarz, że ma tyle fanów tutaj :)

Jeśli chodzi o niego to pieniążki już nie są potrzebne. Jeszcze zostałasporo zapasów z tego co wpłacaliście i z aukcji na allegro.

Natomiast Gibson rzeczywiście jest w dużej potrzebie, ale o tym na jego wątku.

Wracając do Jamesa - jest szansa na fajny domek :) ludzie już właściwie zdecydowani :) trzeba przeprowadzić tylko wizytę przedadopcyjną. W Podkowie Leśnej - jest tu może ktoś kto może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']james to szczęściarz, że ma tyle fanów tutaj :)

Jeśli chodzi o niego to pieniążki już nie są potrzebne. Jeszcze zostałasporo zapasów z tego co wpłacaliście i z aukcji na allegro.

Natomiast Gibson rzeczywiście jest w dużej potrzebie, ale o tym na jego wątku.

Wracając do Jamesa - jest szansa na fajny domek :) ludzie już właściwie zdecydowani :) trzeba przeprowadzić tylko wizytę przedadopcyjną. W Podkowie Leśnej - jest tu może ktoś kto może pomóc?[/quote]

Ja mogę podjechać ale w godzinach przedwieczornych bo z pracy zwykle dość późno wychodzę. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Francuś , jeśli będziesz jutro w schronie to pogadamy na spokojnie :)[/quote]
Niestety mnie nie było.... Czasu zabrakło. Przepraszam Cię Madziu ale przez moją rodzinkę plany mi się w niedzielę zmieniły i nie wyrobiłam się do schroniska. A miałam nawet jakieś zabaweczki kotkowe na zbyciu... Następnym razem będę się starać by chociaż Bastera wyprowadzić na spacer.

A co do wizyty przedadopcyjnej to poproszę na gg jakieś szczegóły itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...