Jump to content
Dogomania

SZNAUCERKa ŚREDNIA z kanapy do schroniska - MA CUDOWNY DOMEK!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Tina miewa się świetnie , brzuszek zagoił się jej już całkiem , ma świetny, bardzo świetny apetyt na jedzenie, spacerki i zabawę . Jest prawie grzeczna bo żebrze przy stole i sciąga ze stołu i blatów w kuchni, czego nauczyła też Neosia ;). Nie kłapie już paszczą , a Jaś może wykonywać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne z czesaniem brody włącznie. Z dziećmi i Neosiem szaleją nie tylko na spacerach ale też w domu. Nie gryzie , nie warczy tylko całuje i pilnuje domu głośno szczekajac, tego też nauczyła Neosia ;) Rano jest tak: coś mnie liże wyciągam rękę :broda , broda, gładko -to Tina , za chwilę znowu coś mnie liże, wyciągam rękę: broda, broda, włosy -to Neo i tak na zmianę :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Witamy, z przyjemnością odkryłam, że Tina i Neo są naszymi sąsiadami! Mieszkają przy sąsiedniej ulicy. Przedwczoraj Tina spotkała się z Mają i Sybi. Obwąchanie z Sybi było delikatne, pełna kultura, pomachanie ogonkiem i kuperkiem. Za to Maja, łobuz jeden, zabrała się do ustawiania Tiny! Neonka ze zdziwieniem stwierdziła, że Tina po raz pierwszy pozwoliła na takie traktowanie. Ale ogólnie to chyba się polubiły. Tina jest przepiękna, ostrzyżona nie za krótko, no wogóle dama. Łza mi się w oku zakręciła, bo tak bardzo podobna do mojej ukochanej sznaucerki, która niestety już biega za TM:placz: . Neo spotkałam kilka dni wcześniej, też jest super. Miały szczęście sznupki, że trafiły do takiej rodzinki!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Maławaszko ! dopiero dziś pierwszy raz od niepamiętnych czasów weszłam na dogo i widzę w wątku dziewczyny ,że jest już koło Krakowa. Ja mogę pomagać transportowo zwłaszcza ,że nabyłam duuże autko i mam w nim klatkę transportową zajmującą cały bagażnik, do której mieszczą się moje Gady razem i z luzem , więc duży pies też wejdzie i nie ma problemu co do czystości ,z którą u znalezionych różnie bywa ;) albo z przygodami w podróży, bo klatkę się wyjmie wyszoruje i już. Tylko mam prośbę o informacje na maila bo tam zaglądam często a na dogo ostatnio rzadziej:oops: zwł ,że często mi nie działa.

Link to comment
Share on other sites

Autko było kupowane właśnie pod kątem przewozu moich Gadów, bo w Krakowie to straż miejska zajmuje się teraz głównie ściganiem właścicieli psów, a ja chcę żeby moje wyjątkowo groźne ;) psy mogły pobiegać bez kagańców ,nio więc jeździmy na spacery poza miasto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...