Jump to content
Dogomania

Junior ma już wspaniały Domek u Pani Ewy w Tarnowskich Górach


Zbójini

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AleksandraJ']a jak tam Wasze przywiązywanie się do Juniora? Mi ciężko własnie oddac sunie z DT :( Ale jesli dom ma byc dobry, a my bedziemy mogli pomoagac innym...
[/quote]

a jak myślisz?:razz: gdyby nie to że 3 inne samce w domu i cięzko trochę to pewnie by został ale i tak tak jak mówisz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']co?co sie dzieje? bo troche odpadlam od tematu...[/quote]

już wychodzilismy prawie z domu o umówionej porze wczoraj. Ostatni sms o adres. Pan odesłał nawet z wyjasnieniem dojazdu i ... nr telefonu do żony bo on w pracy i nie może rozmawiać. Zadzwoniłem i zeszlo mi powietrze. Może jednak po świętach? a może wogóle? a w ogóle to mieliście państwo tego psa dostarczyc już miesiąc temu...my wyjeżdzamy na święta itd...
Pan by chciał bardzo, nawet dzwonil jeszcze 2 razy, że mu przykro itd. ale on pracuje i dojeżdża a żona...
Nie podejme ryzyka zostawienia Juniora w tej rodzinie...

Link to comment
Share on other sites

Pozwólcie, że też wyrażę swoje zdanie i powtórzę za betbet -to są buraki. Nie dlatego, że nie wezmą psa, tylko dlatego, że trzeba być odpowiedzialnym. Ktoś jedzie 700km, żeby zrobić sobie przyjemność? przecież są tel, jakby chcieli psa po świętach, wystarczyło powiedzieć:angryy:. Pana też nie usprawiedliwiam, chyba dobrze zna SWOJĄ żonę, na co liczył, że zmieni zdanie jak usłyszy inny głos w słuchawce, bądź pies będzie już pod drzwiami?:angryy:
Trzymam kciuki za domek w Tarnowskich Górach, oby okazał się tym właściwym, takim,który naprawdę CHCE mieć psa.
Teraz zapewne większość z nas siada do wigilijnego stołu - zatem wszystkiego dobrego, samych przyjemnych chwil i zadowolenia z tego co robimy, zarówno dla siebie jak i innych:lol: WESOŁYCH ŚWIĄT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']już wychodzilismy prawie z domu o umówionej porze wczoraj. Ostatni sms o adres. Pan odesłał nawet z wyjasnieniem dojazdu i ... nr telefonu do żony bo on w pracy i nie może rozmawiać. Zadzwoniłem i zeszlo mi powietrze. Może jednak po świętach? a może wogóle? a w ogóle to mieliście państwo tego psa dostarczyc już miesiąc temu...my wyjeżdzamy na święta itd...
Pan by chciał bardzo, nawet dzwonil jeszcze 2 razy, że mu przykro itd. ale on pracuje i dojeżdża a żona...
Nie podejme ryzyka zostawienia Juniora w tej rodzinie...[/quote]

k...a mać!!! szczena mi opadła... brak słów... naprawdę buraki... bakłażany i już!!!

Link to comment
Share on other sites

Własnie weszłam by poczytac jak sie Juniorowi podaba w nowym domku a tu takie wieści :shake: wierzyć sie nie chce i brak słów by to wyrazić a raczej są tylko niezgodne z regulaminiem.
To co teraz? Juniora znowu trzeba wieżc w drugi koniec kraju,przynajmniej kosztmi obciążcie ten dom za niepotrzebny transport o zmarnowanym czasie i wysiłku nawed nie wspomne.
Nie ściągałam jeszcze Juniora z ogłoszeń to niech idą w takim razie dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AleksandraJ'] [B]Zbójini[/B] jakby byla potrzebna pomoc, to dajcie znać...[/quote]

Jest potrzebna . Do wizyt poadopcyjnych;)

Junior został u Państwa od tifet, do których miał pojechać Prins w Ptakowicach między Bytomiem a TG a to chyba blisko Ciebie;)

A więc Domek z dużym sercem i warunkami ale będzie potrzebne wsparcie merytoryczne...
Mianowicie dotychczasowa lokatorka to dama średniej wielkości z agresją lękową i oczywiście nie zakaceptowała Juniora:shake:.
Państwo zostali uprzedzeni, że czeka ich dużo pracy nad sunią i pierwsze dni i tygodnie będą ciężkie. Czy dadzą radę? Zobaczymy...

A teraz niech ktoś nas przytuli:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...