Jump to content
Dogomania

zakoceni.pl


adda

Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Poświata

    1267

  • tajdzi

    1093

  • Patka

    1053

  • adda

    666

Top Posters In This Topic

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Podobno Barysiek ma już ponad półtora metra długości ( z wyciągniętym ogonem ) :o :o :o[/quote]
Nie boisz się, że ten tygrys po powrocie z wakacji cię nie pozna? 8)[/quote]

oj chyba pora zacząć się bać :o :wink: 8) :lol:[/quote]

bać się to chyba trzeba o transport takiego olbrzyma :roll: :wink: :lol:
[size=1]hm, zawsze można gdzieś, u jakiś znajomych w domku z ogródkiem po drodze zostawić :wink: :lol: [/size][/quote]
[b]Aga[/b] kochana, Ty mnie nie drażnij.. :evil: .
Z transportem tego kociego olbrzyma nie ma najmniejszego problemu, bo podróżuje na ...... kolakach i jest niezwykle spokojny. Za to wariat Dymek musi dostawać głupiego jaśka, bo roznosi i transporter i samochód :roll: :-? .



[quote name='tajdzi']No tak :roll: Poświatki nie ma to i nikt Marcelowi życzeń nie składa :( :cry:[/quote]
[size=7]Jezzzzzzzzzdem już............[/size]
Mój Marcyś koffany, :BIG: rośnij duuuuuuuzi i bądź grzeczny dla swojej pańci :BIG: !!!
:beerchug: buziaki ode mnie, :buzi: dzieciaków i chłopaków :P .


[quote name='tajdzi']Nooo
Duży, duży chłopak z niego już :) i puuuuuchaaaatyyyy :)[/quote]
Gadu, gadu, a gdzie są zdjęcia???????????????????????

O były jakieś dwa, czy trzy po drodze.
oj nie rozpieszczasz nas fotkami :nono: niedobra :-?


[quote name='aga1215']A co, chcesz Beacie zrobić niespodziankę - trzeciego koteczka? O ile pamiętam, marzyła o rudym :wink: :lol:[/quote]
[b][size=7]Cały czas niezmiennie marzę!!!!!!!!!!!![/size][/b]
Powiem więcej mam już nawet upatrzoną piękną rudą dziewczynkę MCO, ale Wojtecki stawia zdecydowany opór :cry: :cry: :cry: .
Nawet dyplomatycznie przemilczał tę kwestię :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Panie i Panowie
Po przeszło 2 miesiacach intensywnego odwiedzania seci sklepów Empic i przeglądania każdego czasopisma branżowego z radością (choć niezupełną) przedstawiam gwiazdę Kociej Reklamy
Lonia :)
[img]http://img110.imageshack.us/img110/2986/loniasmall1wj.jpg[/img]

Nie umieszczam całości reklamy jedynie jej fragment, zainteresowanych odsyłam do nowego numeru Mojego Psa :)

Link to comment
Share on other sites

no proszę proszę ale gwiazda super widziałam
[b]tajdzi[/b] czy ktoś się do ciebie odzywał w sprawie kotków, bo podałam dwóm osobom twój nr i maila. Pytam z ciekawości czy zadzwonili czy olali sprawę. I czy zostały ci jeszcze kociaki jak tak to będę odsyłać do Ciebie nadal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']no proszę proszę ale gwiazda super widziałam
[b]tajdzi[/b] czy ktoś się do ciebie odzywał w sprawie kotków, bo podałam dwóm osobom twój nr i maila. Pytam z ciekawości czy zadzwonili czy olali sprawę. I czy zostały ci jeszcze kociaki jak tak to będę odsyłać do Ciebie nadal.[/quote]

2 dziewczyny napisały mi maila, ale brzmiało to tak "chcę kota, chcę kota teraz, wszystko jedno jakiego, byle teraz"
Na moją odpowiedź o umaszczenie, charakter i jaki byłby nowy dom dla kota nawet nie odpowiedziały.
Domów szukam nadal, mamy z koleżankami spooooro maluszków do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

No coś w tym stylu ;)
Ale wiecie, jaki świat jest mały?
Wczoraj pomagałam przy adopcji niewidomego kota. Dziewczyna, która go zaadoptowała okazała się pracować w agencji, która tworzyła kampanię "Loniową"
Nie zdradzę wszystkiego, ale będzie więcej Loni :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...