Jump to content
Dogomania

Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU


paros

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Wszystkim!

Mam na imię Ula i dzisiaj po południu zabiram Daszkę do siebie do domku.
Myślę, że spodoba się jej u nas :)

Nie jestem sympatykiem komputera, wolę spędzać czas na świeżym powietrzu ;), ale postaram się zaspokajać Waszą ciekawość, przynajmniej w tym pierwszym okresie, kiedy Daszka znowu będzie musiała się odnaleźć w nowym miejscu. Na szczęście teraz już na stałe :lol:

Wieczorkiem albo jutro rano postaram się przesłać pierwszą relację i może jakieś zdjątko.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Daszeńka zawitała już w nowym domku. Podróż przebiegła bez kłopotu. Dziewczyna się trochę zestresowała i cały czas rozglądała gdzie ja ją wywożę :o

Jak dotarłyśmy na miejsce najpierw udałyśmy się na zwiedzanie podwórka i tutaj mnie trochę zaskoczyła bo wbrew opowieściom ochoczo TRUCHTAŁA z zaciekawieniem i obwąchiwała nowości :smile:

Musiałam ją troszkę przekonywać do wejścia do domu,ale nic na siłę. Po malutku sama wczłapała się do środka. Jej królestwem stał się przedpokój (na szczęście spory).

Nawet kuchnia troszkę ją przerażała, ale jak robiłam sobie obiad to odważyła się wejścć w nadzieji, że spadnie jej jakiś okruch.

Co do jedzenia to dałam jej od razu wodę i jedzonko, ale do Misek podeszła dopiero po paru godzinach. Tym razem niepewność wygrała z jej łakomstwem, ale nie na długo :lol:

Właśnie podjadła, napiła się i teraz dalej według zwyczaju rozklapciała się na posłanku.

Jutro postaram się wstawić jakieś zdjęcia.

Strasznie się cieszymy z tego miśka, jakim jest Dasza!

P.S.
Imię raczej zachowamy.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Daszeńka czuje się u nas już coraz lepiej.
Nabrała więcej odwagi i już krząta się po całym domu. Często sama przychodzi po pieszczoty :)
Jak wracamy do domku to wita nas energicznym machaniem ogona i zawsze podaje łapkę. Jest przesłodka !

Na spacerach jest dość energiczna. Wokoło jest dużo psów co bardzo ją ciekawi.
Narazie Dasza jest jedynaczką, ale może kiedyś to zmienimy ... :lol:

Teraz po tych roztopach gdzie niegdzie mamy niezłe błotko na polanach, ale Daszka przed wejściem do domku grzecznie pozwala sobie wytrzeć łapki.

Psina jest cudowna, jeszcze trochę czasu potrzebuje na oswojenie się z nami, ale widać, że z każdym dniem docenia naszą troskę i robi się coraz bardziej ufna.

Lepiej nie mogliśmy trafić !!!

P.S.
Obiecałam zdjęcia, ale ponieważ nie jestem typem forumowiczki, narazie nie ogarnełam jeszcze jak się je wrzuca.
Tymczasowo odsyłam na stronkę:

[URL="http://ashla1.fotosik.pl/zdjecia/1.html"]Zdj꣩a u?ytkownika ashla1 w Fotosik.pl[/URL]

POZDRAWIAM.

Link to comment
Share on other sites

Wkleję kilka fotek z tej strony :lol:

Daszka ma swoje posłanko :lol:

[IMG]http://images36.fotosik.pl/68/03e2b44cf50d7f3d.jpg[/IMG]

Kto nadchodzi? Ja tu pilnuję :lol:

[IMG]http://images50.fotosik.pl/72/e127ddd4b253e527.jpg[/IMG]

Jestem u siebie :lol:

[IMG]http://images38.fotosik.pl/68/cb2a51efe46468b5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ashla']

Lepiej nie mogliśmy trafić !!!

[/QUOTE]

a mówiłam ci :p wiedziłam ,ze tak będzie. daszki nie da sie nie kochać. To taki misiek o ktorym marzy każdy. Pisz i wstawiaj fotki
super ze sie zaaklimatyzowała.
a śpi z wami czy na posłaniu? tego jestem ciekawa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Daszka aklimatyzuje się u nas.
Jest śmielsza, często zamiata ogonem z radości.

Najlepiej jest kiedy wita nas po przyjściu z pracy. Ogonem macha jak śmigłem i przez półgodziny suszy zęby w psim uśmiechu. Wczoraj nawet zaczęła uskuteczniać podskoki z półobrotem.
Na spacerach chodzi dziarskim krokiem, nie ociąga się :-)

Jeśli chodzi o spanie (bo to jej ulubione zajęcie w domu) to teraz często kładzie się gdzieś przy nas i jak się ją mizia prosi łapą o więcej.

Dom mamy piętrowy więcej czasu spędzamy na dole, na górze praktycznie tylko śpimy. Daszka niechętnie wczłapuje się na górę, a ja jej na siłę nie ciągnę. Woli poleżeć na dole dlatego nie wdrapuje nam się do łóżka :-) woli raczej swoją kołderkę i mięciutki kocyk :-)

POZDRAWIAM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']CUDNA!:multi::loveu:[/quote]
PRZECUDNA :loveu: :loveu: :loveu:
[quote name='enia']Ziuta- widzisz, że ona na smyczy jest???:evil_lol:[/quote]
No właśnie widzę :evil_lol: i oczom nie wierze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jolu zobacz co biega po Błoniu
[url=http://images.google.pl/images?hl=pl&q=rhodesian+ridgeback&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=cM2uSfrZH5H__QaPronSBg&sa=X&oi=image_result_group&resnum=4&ct=title]rhodesian ridgeback - Wyszukiwarka Grafiki Google[/url]
dziś go zobaczyłam ,wyglada identycznie jak psiak z 2 foty:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...