Jump to content
Dogomania

Bardzo mini Kajko znalazł dom trzymamy kciuki za opiekunów i psiaka! Kajko za TM


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W kwestii wyjaśnienia, co dla niektórych osób :diabloti: ja nie napisałam, że zrezygnowałam, trzeba czytać wszystko ze zrozumieniem, a nie tylko wyrywkowo wybrane wypowiedzi z kontekstu wątku.
SBD trzymam kciuki za pomyślną wizytę przedadopcyjną :loveu: w razie czego, jakby co, wciąż jestem w zastępstwie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']zuzka - to a propos twojego postu, ze istnieje jakaś fundacja :razz:. to cytat z ciapuś, która ma ze mną podpisywac umowe w imieniu fundacji.

nie ogarniam.... :evil_lol:[/quote]
SBD to może ogarniesz jak zajrzjżysz tu :cool3:[URL="http://www.fundacjapomagajmyrazem.pl/"] www.pomagajmyrazem[/URL][U].pl [/U]:lol:

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam dostępu do dogo nie mogę się dostać już od kilku dni ,mogę pisać posty tylko z komputera u znajomych więc myślę że jeśli się nic nie zmieni to będę dostępna dopiero w poniedziałek.
Dlatego bardzo proszę o wizytę przedadopcyjną kogoś kto ma blisko.
Gdyby ktoś się chciał ze mną skontaktować podaje nr tel -792-061-133

Link to comment
Share on other sites

no to jeszcze jeden kroczek do Kajtusiowego domku , rety SBD do Ciebie to ktos spoza Wawy na ta wizyte , bo Wawa bylaby raczej stronnicza z tytułu osobistych znajomosci :roll:. Od siebie tylko dodam ze za SBD reczyc moge głowa , pomaga ile tylko moze psiakom , ma swoje mieszkanie , prace gdyby musiala wyjechac Kajtus moze zostawac ze mna i moim stadkiem ktore nie jest agresywne do innych zwierzakow z racji tego , ze do mnie co chwila trafia jakis nowy chwilowy mieszkaniec i w sumie sa przyzwyczajone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']SBD to może ogarniesz jak zajrzjżysz tu :cool3:[URL="http://www.fundacjapomagajmyrazem.pl/"] www.pomagajmyrazem[/URL][U].pl [/U]:lol:[/quote]


co adopcja kajtka ma wspólnego z dziećmi niczyimi i podpisywaniem umowy przeze mnie? mam całą strone przejrzec w poszukiwaniu wskazówek? czy ktos mi może wyjaśnic, o co cho?

muszę załatwic ewentualny transport na sobotę, więc prosze, jesli sie da, o pilne decyzje, kiedy ew. wizyta.

a, no i przeciez nie wszystkich wawiaków z dogo znam, na pewno znajdzie sie ktos bezstronny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co adopcja kajtka ma wspólnego z dziećmi niczyimi i podpisywaniem umowy przeze mnie? mam całą strone przejrzec w poszukiwaniu wskazówek? czy ktos mi może wyjaśnic, o co cho?
.[/quote]
Ciotka :
[B]Fundacja
"Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie" :eviltong:
[/B]gdzie Ty tam w dzieci wchodzisz :-o[B] KAJTKA [/B]masz adoptować.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co adopcja kajtka ma wspólnego z dziećmi niczyimi i podpisywaniem umowy przeze mnie? mam całą strone przejrzec w poszukiwaniu wskazówek? czy ktos mi może wyjaśnic, o co cho?

Z jakimi dzićmi ? na tej stronie możesz dowiedzeć się co nieco o fundacji zresztą to nie ważne dla Kajtka jest ważne to że już niedługo już za pare dni wyruszy w droge do swojego domku :multi::multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

soema, co ja poradze, że mi sie dzieci niczyje otworzyły:crazyeye:? tez sie zdziwiłam :evil_lol:. bo jak pisałam tu wczesniej (czytałas uwaznie zuzka :cool3:?) wiem, o którą fundacje chodzi, bo przypadkiem przez dajmona znalazłam kajtka na jej stronie.

jeszcze raz, step by step, co zauważyłam i napisałam w poście:

[LEFT]wiedziałam, że kajtek jest pod opieka fundacji, tylko nie wiedziałam, jakiej. spytałam o to, wtedy ciapus sie odezwała, ze nie wie, o jaka fundację chodzi, ale ona może w swoim imieniu zadac pytania. potem, jak spytałam z kim będę ew. podpisywac umowę, zuzka napisała, że z fundacją pomagajmy razem, w imieniu której występuje ciapuś. ta ciapus, która nie wie, o jaką fundację chodzi...

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, Drogie Panie, jeśli dobrze rozumiem, idzie zacięta walka o małego pieska... Hmmm... In jeden, a ich dwie...:lol:
A nie nadałby się "dla tej drugiej", aby nie musiała poznać goryczy czarnej polewki miniaturowy piesek na kolczatce?:razz:
Zajrzyjcie: [B]Białystok-MALINKA BEZ OCZKA też chce być szczęśliwa! POTRZEBNY domek stały, str. 17.

Pzdr,

Ukryty Smok
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']No dobra, gadac mi tu ciotki jakim cudem wchodzicie na dogo?
Co to ma być, forum dla wybranych czy co?
Ja co wchodzę to mnie wywala a tu takie wieści.
Kajtek faktycznie dostałeś awans!!!!!!!!!! Tylko zachowaj się chłopie dobra?[/quote]
Dzisiaj trudno było wejśc na dogo.Nasz dziadzio czyba żeczywiście dostanie awans i bilet w jedną strone :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...