Jump to content
Dogomania

Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!


polciuaa

Recommended Posts

Agnieszka skoro reklama w radiu i tv jest tak droga to może spróbować dowiedzieć się ile kosztuje reklama w autobusach. Są przecież teraz te tv,wiadomo,że nie we wszystkich pojazdach albo może plakaty w tramwajach??sporo ludzi jeździ komunikacją miejską...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Być może, z ogromną pomocą niektórych osób i przyjaciół, uda się jakoś załatwić notkę w gazecie i reklamę w TV czy w radiu za przyzwoitą kwotę.

[B]Marta666[/B] - dobry pomysł z komunikacją miejską - pewnie też sporo to kosztuje, ale może chociaż pozwolą wywiesić moje własne plakaty... w poniedziałek zadzwonię i zapytam.

[B]Viz [/B]- tak, mój kolega jest myśliwym, w razie czego, da mi natychmiast znać, pomimo że nie lubi moich psów (nie tylko moich, z resztą), ale lubi mnie (mam nadzieję) i w ogóle, poza tym, że jest myśliwym, to dobry chłopak z niego. Inny myśliwy mieszka też w pobliskiej wsi, też wie o psach, mówi że dużo jeździ, ale nie widział naszych psów, nie słyszał też o martwych czy zastrzelonych psach, czy znalezionych we wnykach.

Pomyślałam też o zrobieniu takich mniejszych ulotek i rozdawaniu ich w super i hipermarketach, centrach handlowych - tam się przewija, głównie w weekendy, tysiące ludzi, nie tylko ze Szczecina, ale również z okolic. Poproszę o pomoc kilka osób, zapłacę dzieciakom, niech rozdają.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnieszka[/B] z ulotkami ja mogę pomóc,ale dopiero od piątku. Bo od pon do pt mam zajęcia do wieczora....także tylko dawaj znać i się stawię :)

a wyżej dałam Ci linki do cenników w komunikacji miejskiej
[URL]http://www.spak.pl/reklama.html[/URL]
[URL]http://rcj.com.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666'][B]Agnieszka[/B] z ulotkami ja mogę pomóc,ale dopiero od piątku. Bo od pon do pt mam zajęcia do wieczora....także tylko dawaj znać i się stawię :)

a wyżej dałam Ci linki do cenników w komunikacji miejskiej
[URL]http://www.spak.pl/reklama.html[/URL]
[URL]http://rcj.com.pl/[/URL][/QUOTE]

Marta, byłoby świetnie, ja właśnie myślałam o rozdawaniu ulotek przez weekend, bo wtedy najwięcej ludzi robi zakupy.
W tygodniu zorientuję się z reklamą w autobusach, bo oprócz zapłaty za samo umieszczenie reklamy, potrzebny jest jej projekt ... W środku w autobusach to faktycznie grosze kosztuje, to mogłabym już w poniedziałek załatwić, zmodyfikować tylko plakat, dać większe litery, ładne kolorowe zdjęcia, nr telefonów i już mogłyby sobie jeździć ;).

Bardzo Ci dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, rozumiem :)
Pomysl z ulotkami bardzo dobry, mysle, ze znacznie lepszy niz ogloszenia wywieszane. Tzn. nie wiem jak one zdaja egzamin u Was, ale np. w moich okolicach (3miasto) ogloszenia byly swojego czasu notorycznie zrywane i ciezko bylo nadazyc z przywieszaniem nowych. Zreszta badz co badz ulotke z mocno zaznaczona nagroda ludzie czesto wpakuja do kieszeni, natomiast malo komu chce sie podejsc i urwac numerek z ogloszenia wiszacego.

Link to comment
Share on other sites

dopiero przebrnęłam przez wątek, przeczytałam historię Fiodorka...

czy ogłoszenia o zaginięciu są tylko na portalach regionalnych czy ogólnopolskich również? jeśli nie to mogę poogłaszać, nic więcej niestety zrobić nie mogę:shake:

Agnieszka, trzymaj się, Sarcia i Fiodek na pewno się znajdą, nie ma innej opcji! Mój podopieczny znalazł się kiedyś po 3 tygodniach i to w zupełnie innej części miasta, a był ślepym staruszkiem, więc niby nie powinien się sam oddalić...

Uszy do góry, muszą się znaleźć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza911']dopiero przebrnęłam przez wątek, przeczytałam historię Fiodorka...

czy ogłoszenia o zaginięciu są tylko na portalach regionalnych czy ogólnopolskich również? jeśli nie to mogę poogłaszać, nic więcej niestety zrobić nie mogę:shake:

Agnieszka, trzymaj się, Sarcia i Fiodek na pewno się znajdą, nie ma innej opcji! Mój podopieczny znalazł się kiedyś po 3 tygodniach i to w zupełnie innej części miasta, a był ślepym staruszkiem, więc niby nie powinien się sam oddalić...

Uszy do góry, muszą się znaleźć![/QUOTE]

Zuza, ogłaszam je nie tylko na regionalnych portalach, ale też np. na cafeanimal, alegratka, allegro (od agagi21) i wielu innych, gdzie tylko mogłam.
Ale każda pomoc jest na wagę złota, więc jeśli możesz, to bardzo proszę o ogłaszanie, nigdy nie wiadomo kto i w jakich okolicznościach, i gdzie natknie się na ogłoszenie.
Dziękuję!


[quote name='pawel_wrl']Aga w nawiązaniu do naszej rozmowy, przykładowe ogłoszenie: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=kF1XkMxKyjw[/URL][/QUOTE]

Paweł, to świetny pomysł!!!
Nie wiem, kto mógłby taki filmik zrobić ... może Tengusia? Ale ona chyba gdzieś wyjechała, jak wróci, to poproszę ją o pomoc, bo ja to noga w tym jestem zupełna. Mam mnóstwo zdjęć, kilkanaście filmików, więc jest w czym wybierać - można przedstawić historię Fiodorka, od jego zauważenia przez Dogomankę, poprzez złapanie go przez Nią, zaopiekowanie się przez F. AST do znalezienia się w moim domu, ukazać przemianę psa, wyzdrowienie, naszą miłość, przywiązanie, przyjaźń z Sarunią ...
:-(:-(:-(

Byliśmy na "nocnym obchodzie". Strasznie zimno się zrobiło, spadło mnóstwo śniegu, ale mgła jest tak gęsta, że widoczność spadła do kilku metrów.
Przyszedł do nas młody chłopak, który twierdzi, że usilnie szuka naszych psów, marznąc, jeżdżąc na rowerze ... I że pewien pan(??) mu powiedział, że widział dwa duże psy biegające ok. 20.00 na polach za Przecławiem przy Biedronce.
Oczywiście pojechaliśmy natychmiast, a na miejscu zaczął się chłopaczek "gubić w zeznaniach" - kto mu powiedział, o jakie pola chodzi - raz wskazywał na te obok firmy Rolhurt (Szczecinianie wiedzą o co chodzi ;)), a za chwilę - na te po drugiej stronie ruchliwej drogi.
Oczywiście żadnych psów nie było (ale jutro z samego rana pojedziemy sprawdzić to jeszcze raz), a chłopaczek "przy okazji" wlazł nam na posesję, sprawdził ile mamy samochodów i zaczął się rozglądać po domu :shake:

Od dzisiaj więc brama jest zamykana oraz powiedziałam głośno, że włączam alarm ... coś mi tu nie pasuje ...

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnieszka[/B] oby tylko ktoś nie próbował wyciągnąć Was z domu,a tymczasem ktoś pod Waszą nieobecność go odwiedzi.... :shake:
wydaje mi się,że jeśli Fiodor i Sara wrócą to będą warować przy bramie nawet jeśli będzie zamknięta....

I tak sobie myślę....mam nadzieję,że jak się odnajdą nie będzie już 3 "ucieczki",w której ktoś życzliwy pomoże licząc na zysk.... :angryy:

Są ludzie i ludziska na tym świecie....

I nie dawaj się naciągać pod byle pretekstem,bo cwaniaczki zaczną to wykorzystywać. Rozumiem,że robisz to dla psiaków,ale ktoś może mieć na celu jedynie wyłudzenie od Ciebie pieniędzy,a nie pomoc :shake:

Link to comment
Share on other sites

Aga podeślij mi proszę na maila jakieś fotki, filmiki, treści, które byś chciała aby się zawarły, itp. ([email protected]) Zrobię filmik i wrzucę na YT. Mam tam kilka swoich. Jutro rano mamy trening, ale jak wrócę to popołudniu od razu się za to zabiorę.
Na tego gościa uważaj, bo mi bardzo nie pasuje, i uważam, że chodzi mu tylko o kasę, a o psach nic nie wie. Zobaczył ogłoszenie, nagroda skusiła i tyle. Narobi więcej szkód niż pożytku swoim zachowaniem. U nas na polach też pusto, dziś trochę połaziliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666'][B]Agnieszka[/B] oby tylko ktoś nie próbował wyciągnąć Was z domu,a tymczasem ktoś pod Waszą nieobecność go odwiedzi.... :shake:
wydaje mi się,że jeśli Fiodor i Sara wrócą to będą warować przy bramie nawet jeśli będzie zamknięta....

I tak sobie myślę....mam nadzieję,że jak się odnajdą nie będzie już 3 "ucieczki",w której ktoś życzliwy pomoże licząc na zysk.... :angryy:

Są ludzie i ludziska na tym świecie....

I nie dawaj się naciągać pod byle pretekstem,bo cwaniaczki zaczną to wykorzystywać. Rozumiem,że robisz to dla psiaków,ale ktoś może mieć na celu jedynie wyłudzenie od Ciebie pieniędzy,a nie pomoc :shake:[/QUOTE]


Też tak uważam. Przed chwilą znów dzwonił ten chłopak, że przyjedzie po ulotki. A ja mu wczoraj powiedziałam, że skończyliśmy z rozwieszaniem plakatów i że widzę, że niewiele to daje, więc trzeba będzie zabrać się za szukanie na szerszą skalę. A on dalej swoje - że brat mu pomoże, że musi się grzać przed kominkiem, bo tak zmarzł itd ... aaa i oczywiście, to ja musiałam do niego oddzwonić, bo komórki za moje pieniądze nie doładował.:angryy:


[quote name='Katarama']Aga podeślij mi proszę na maila jakieś fotki, filmiki, treści, które byś chciała aby się zawarły, itp. ([email protected]) Zrobię filmik i wrzucę na YT. Mam tam kilka swoich. Jutro rano mamy trening, ale jak wrócę to popołudniu od razu się za to zabiorę.
Na tego gościa uważaj, bo mi bardzo nie pasuje, i uważam, że chodzi mu tylko o kasę, a o psach nic nie wie. Zobaczył ogłoszenie, nagroda skusiła i tyle. Narobi więcej szkód niż pożytku swoim zachowaniem. U nas na polach też pusto, dziś trochę połaziliśmy.[/QUOTE]

Katarama, bardzo dziękuję :multi:
Tylko że nie wiem, czy dam radę dzisiaj przed popołudniem Ci to wszystko przesłać i wymyślić tekst, bo dopiero co wróciliśmy z pól i zaraz, po śniadaniu, jedziemy znowu. Przesłałabym Ci dopiero późnym popołudniem, dobrze?
Dziękuję raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']dwa silne psy w pogoni za sarną? - biedna sarna, ciekawe co będzie gdy ją dopadną?[/QUOTE]

:shake: czytałaś wątek, czy tak tylko sobie napisałaś, byle pisać?

Niektórzy mnie dobijają, nerwy mi już wysiadają. :angryy:

Trzymajcie proszę kciuki, może dziś? ..... :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnieszko ...uważajcie na siebie [/B]




[quote name='luka1']dwa silne psy w pogoni za sarną? - biedna sarna, ciekawe co będzie gdy ją dopadną?[/QUOTE]

Luka .... masz kaca po Sylwestrze , to idź na izbe wytrzeźwień ...coś Ci sie w głowie pomieszało chyba :stupid: akurat to nie temat sarny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Kochani, właśnie wróciłam z .... poszukiwania moich psów - dzisiaj znowu dały nogę :placz::placz::placz:

Sytuacja właściwie identyczna z tą lipcową - mąż poszedł z nimi na poranny spacer - Fiodor na dwóch smyczach - 2 metrowej skórzanej i 20 metrowej taśmie, Sara biegała bez smyczy. Nagle Fiodor zobaczył sarnę, zerwał się, pociągnął z całej siły i ... smycz skórzana nie wytrzymała - pękła przy karabińczyku. Fiodor pognał za sarną, Sara pobiegła za nim.
Mąż widział je, jak za tą sarną biegają - były kilkaset metrów od niego - sarna zmieniała kierunki, a one wciąż za nią biegły. Na nic zdały się wołania, gwizdania - zniknęły :placz::placz::placz:
:[/QUOTE]

Właściwie weszłan na ten wątek bo miałam zgłoszenie o przybłąkanym amstafowatym brązowym psie. A o sarnie to taka myśl mi przemknęła czytając ten fragment.
co do kaca? hm, no tak jeśli ktoś ma problemy alkoholowe to podciąga wszystkich pod tą linijkę :p.
Zmykam z wątku bo mi ktoś jeszcze :mad:. Wszystkiego Najlepszego w nowym roczku zyczę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Właściwie weszłan na ten wątek bo miałam zgłoszenie o przybłąkanym amstafowatym brązowym psie. A o sarnie to taka myśl mi przemknęła czytając ten fragment.
co do kaca? hm, no tak jeśli ktoś ma problemy alkoholowe to podciąga wszystkich pod tą linijkę :p.
Zmykam z wątku bo mi ktoś jeszcze :mad:. Wszystkiego Najlepszego w nowym roczku zyczę :evil_lol:[/QUOTE]

i o zgłoszeniu oczywiście zaraz zapomniałaś ....:roll::cool3:

problemów alko. akurat nie mamy ...ale z twoim podejściem do tematu można podejrzewać .... :roll: jak weszłaś to wyjdź .... i poszukaj sarenki :diabloti: bardzo na miejscu są twoje posty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Właściwie weszłan na ten wątek bo miałam zgłoszenie o przybłąkanym amstafowatym brązowym psie. A o sarnie to taka myśl mi przemknęła czytając ten fragment.
co do kaca? hm, no tak jeśli ktoś ma problemy alkoholowe to podciąga wszystkich pod tą linijkę :p.
Zmykam z wątku bo mi ktoś jeszcze :mad:. Wszystkiego Najlepszego w nowym roczku zyczę :evil_lol:[/QUOTE]

wiesz co .... jesteś beznadziejna
ale wszystkiego naj ... oby ciebie nigdy nie spotkało takie nieszczęście

Link to comment
Share on other sites

... :shake:

Odnosnie tego chlopaka... Ludzie potrafia byc naprawde bezczelni i bez skrupolow wykorzystuja nieszczescie innych do swoich wlasnych celow, wiec uwazajcie tam na siebie! :angryy: :angryy:

No i nie jestem pewna, a moze gdzie sprzeoczylam, ale wrozka sie jeszcze nie odezwala? Kurcze, oby ona cos konstruktywnego Wam powiedziala. I oczywiscie trzymam kciuki caly czas zacisniete!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']... :shake:

Odnosnie tego chlopaka... Ludzie potrafia byc naprawde bezczelni i bez skrupolow wykorzystuja nieszczescie innych do swoich wlasnych celow, wiec uwazajcie tam na siebie! :angryy: :angryy:

No i nie jestem pewna, a moze gdzie sprzeoczylam, ale wrozka sie jeszcze nie odezwala? Kurcze, oby ona cos konstruktywnego Wam powiedziala. I oczywiscie trzymam kciuki caly czas zacisniete![/QUOTE]

no właśnie Agnieszka nic nie pisała jeszcze czy wizyta u wróżki coś dała :shake:

Link to comment
Share on other sites

aga, nie wpuszczajcie więcej tego chłopaka na teren posesji!!! pod żadnym pozorem. on ewidentnie próbuje się rozglądać ale nie za psami tylko za tym, co da się wam skubnąć. nie dawaj mu więc3ej pieniędzy. jak znajdzie psy to przyleci jak na skrzydłach po nagrode, nie potrzebna mu do tego komórka!
boże! co za ludzie by żerować na czyimś nieszczęściu:angryy: obawiam się, że może być więcej takich![B]włączaj za każdym razem alarm gdy wychodzicie z domu, gdy ktoś daje znać, że gdzieś psy widział. [/B]może uprzedź sąsiadów, by zwrócili uwagę gdy ktoś się u was kręci.
co do you tube to super pomysł ale ja bym nie opowiadała całej historii fiodora, tylko skupiła się na tym, że psy są poszukiwane, w jakich okolicznościach zaginęły i że wyznaczona jest nagroda.to ma być film do poszukiwań, taki o jego historii byłby fajny jako "reklama" adopcji bullowatych ale to na inną okazję-tak mi się wydaje. nie za długi, same konkrety, kilka(naście) zdjęć, krótki filmik.
aguś, trzymam kciuki, nie przejmuj się głupkowatymi komentarzami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...