Jump to content
Dogomania

Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']Widziałam wczoraj Fiodka.
Ale wyładniał :crazyeye:
Przytył, jest mięciutki, zadbany.[/quote]

To super :multi: Marta, jesteś kochana :loveu:
Szkoda, że nie ma zdjęć. Ale w niedzielę będą :cool3: - świeżutkie nowiutkie zdjątka z nową pańcią :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']To super :multi: Marta, jesteś kochana :loveu:
Szkoda, że nie ma zdjęć. Ale w niedzielę będą :cool3: - świeżutkie nowiutkie zdjątka z nową pańcią :loveu::loveu::loveu:[/quote]


no ja na to licze bardzo :mad:

:lol:

i wiecie co? widziałam dzisiaj na zywo pit bulla red nose merle! :-o bylam w szoku! nie sądziłam ze takowe występują :-o

wyglądał niesamowicie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']

i wiecie co? widziałam dzisiaj na zywo pit bulla red nose merle! :-o bylam w szoku! nie sądziłam ze takowe występują :-o

wyglądał niesamowicie :loveu:[/quote]

a może to dog był:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ile to dni tego świętego spokoju???? 3?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Agaga21 – znęcasz się nade mną :mad::diabloti::loveu:. [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]No i jak ja mam teraz po tym filmiku te 2 dni (dzisiejszego nie licząc) wytrzymać? No jak???[/SIZE][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Moi kochani, jutro w południe wyruszamy po Fiodorka – najcudniejszego pitbulla na świecie :loveu:.
Wieczorem dotrzemy do Warszawy, a rano w niedzielę zobaczymy to cudo (a on zobaczy nas:cool3:). Później tylko 500 km drogi i będziemy wszyscy w domku:loveu:.
Już tak niewiele dzieli nas od poznania rudziaczka, nie wiem czy zasnę tej nocy, jestem tak podekscytowana i zestresowana, jakby czekał mnie bardzo ważny egzamin :roll: :evil_lol:.
A wstać muszę wcześnie – trzeba przygotować samochód na podróż, no i wypucować domek do nieskazitelnej czystości, bo przyjeżdża moja kochana mama, żeby zostać z Sarunią, a mamusia jest niesamowitą pedantką, boję się, że gdzieś mi znajdzie pyłek pod łóżkiem i co? :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wstyd :oops: :diabloti:

Trzymajcie za mnie kciuki, żeby Fiodorek nas pokochał, tak jak my już kochamy jego:loveu:, no i żeby podróż nam minęła w miarę spokojnie - z Fiodorkiem na tylnym siedzeniu, w drodze powrotnej :lol: :multi:

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Pozdrawiam bardzo gorąco wszystkich wielbicieli Fiodorka :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT][/FONT]

I czekajcie na pierwsze zdjęcia Fiodka z nową rodzinką :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Moi kochani, jutro w południe wyruszamy po Fiodorka – najcudniejszego pitbulla na świecie :loveu:.
Wieczorem dotrzemy do Warszawy, a rano w niedzielę zobaczymy to cudo (a on zobaczy nas:cool3:). Później tylko 500 km drogi i będziemy wszyscy w domku:loveu:.
Już tak niewiele dzieli nas od poznania rudziaczka, nie wiem czy zasnę tej nocy, jestem tak podekscytowana i zestresowana, jakby czekał mnie bardzo ważny egzamin :roll: :evil_lol:.
A wstać muszę wcześnie – trzeba przygotować samochód na podróż, no i wypucować domek do nieskazitelnej czystości, bo przyjeżdża moja kochana mama, żeby zostać z Sarunią, a mamusia jest niesamowitą pedantką, boję się, że gdzieś mi znajdzie pyłek pod łóżkiem i co? :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wstyd :oops: :diabloti:

Trzymajcie za mnie kciuki, żeby Fiodorek nas pokochał, tak jak my już kochamy jego:loveu:, no i żeby podróż nam minęła w miarę spokojnie - z Fiodorkiem na tylnym siedzeniu, w drodze powrotnej :lol: :multi:

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Pozdrawiam bardzo gorąco wszystkich wielbicieli Fiodorka :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT][/FONT]

I czekajcie na pierwsze zdjęcia Fiodka z nową rodzinką :loveu:[/quote]


agnieszko, mam nadzieję że twój mąż nie podchodzi aż tak emocjonalnie do tego wyjazdu jak ty bo jeśli on będzie kierowcą to musi się wyspać, żebyście dojechali szczęśliwie w obie strony...a ty dziś nie zmrużysz przecież oczu!!!:evil_lol::loveu:
ale fajnie! już od poniedziałku będziemy tu nowe foty oglądać !!!
strasznie się cieszę razem z tobą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']agnieszko, mam nadzieję że twój mąż nie podchodzi aż tak emocjonalnie do tego wyjazdu jak ty bo jeśli on będzie kierowcą to musi się wyspać, żebyście dojechali szczęśliwie w obie strony...a ty dziś nie zmrużysz przecież oczu!!!:evil_lol::loveu:
ale fajnie! już od poniedziałku będziemy tu nowe foty oglądać !!!
strasznie się cieszę razem z tobą![/quote]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Mój mąż śpi od dwóch godzin :evil_lol::evil_lol::evil_lol: On w ten sposób odreagowuje stres, bo też ciągle myśli i mówi tylko o Fiodorku:loveu:. [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Ale chyba najbardziej to martwi się moja mama, szczególnie o podróż (tzn jak zniesie ją Fiodorek :eviltong: :loveu:). [/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Znajomy mnie dzisiaj zapytał, czy się nie boję, że nowy pies mnie ..... ugryzie :megagrin: Ha ha ha, ale miałam ubaw, bo on myślał że wszystkie psy gryzą ludzi, bez wyjątku – duże, małe, stare, młode – a psy to zna tylko z obrazków i filmów w telewizji ... Jak on się uchował??? :roll::diabloti: [/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Chyba go zaproszę do siebie na kawę, jak już Fiodorek będzie u nas, może jakoś to przeżyje :diabloti::diabloti::diabloti:[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja pamietam pierwsza noc Bolusia w naszym domu, obudzilam sie rano i chcialam go wygonic z lozka na co on pokazal mi swoje uzebienie ... az sie do sciany przykleilam :evil_lol: a teraz to taka pier.dola, tylko reka wystarczy mu pokazac a odrazu schodzi :loveu: no chyba ze moj TZ mu kaze to scieme wali i kladzie sie w drugim koncu lozka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Eh, Ago, będzie to weekend nad weekendy! :multi:[/quote]

Oj tak... :loveu:
Poza poznaniem Fiodorka :loveu::loveu::loveu:, podróżą ze Szczecina do Warszawy (i z powrotem) :cool1: i zapoznaniem psinki z nowym otoczeniem :-o, czeka mnie jeszcze: 1) osobiste poznanie Doddy :multi:, 2) jej kilku przyjaciół :lol: i ich .... :cool3: ... wspólnych 6 psów :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
Nie mogę się doczekać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale się uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ja to mam takie marzenie, że jak Fiodorek do mnie trafi, to odzyskamy z mężem łóżko w sypialni (bo już teraz przy jednym psie niejednokrotnie nie ma dla mnie miejsca i wiele razy rozważałam, czy aby nie ułożyć się wygodnie w ślicznym i mięciutkim posłaniu Saruni :evil_lol:) i wypoczynek w salonie (taki bez kłaków, okruchów psich ciastek i resztek wędzonych wieprzowych uszu :mad: :diabloti:), a psiaki będą spały na swoich kanapach i posłankach ... :cool1:
Wiem wiem .... naiwna jestem i chyba sama nie wierzę w to co mówię .... :eviltong::diabloti:

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]P.S. A tak w ogóle, to już zaczęłam się rozglądać za nowym większym łóżkiem do sypialni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/FONT][/quote]

ja powiem tylko tyle ze mam dosc duze lozko bo 200x160 a jak spie sama to wyglada tak ze leza takie trzy scisniete sledziki a polowa lozka jest wolna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: w czworeczke jest wygodniej (o ironio losu) bo zawsze ktorys z psow wedruje na polowke do TZ wiec mam troche luzu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ja pamietam pierwsza noc Bolusia w naszym domu, obudzilam sie rano i chcialam go wygonic z lozka na co on pokazal mi swoje uzebienie ... az sie do sciany przykleilam :evil_lol: a teraz to taka pier.dola, tylko reka wystarczy mu pokazac a odrazu schodzi :loveu: no chyba ze moj TZ mu kaze to scieme wali i kladzie sie w drugim koncu lozka :diabloti:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale się uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ja to mam takie marzenie, że jak Fiodorek do mnie trafi, to odzyskamy z mężem łóżko w sypialni (bo już teraz przy jednym psie niejednokrotnie nie ma dla mnie miejsca i wiele razy rozważałam, czy aby nie ułożyć się wygodnie w ślicznym i mięciutkim posłaniu Saruni :evil_lol:) i wypoczynek w salonie (taki bez kłaków, okruchów psich ciastek i resztek wędzonych wieprzowych uszu :mad: :diabloti:), a psiaki będą spały na swoich kanapach i posłankach ... :cool1:
Wiem wiem .... naiwna jestem i chyba sama nie wierzę w to co mówię .... :eviltong::diabloti:

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]P.S. A tak w ogóle, to już zaczęłam się rozglądać za nowym większym łóżkiem do sypialni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...